Ar ethereum geriau nei bitcoin - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
13.12. 2017 21:17  | 

Jie visi tiesiog kalbasi apie "Bitcoin" dabar (taip, brangusis BTC jau seniai sukrėtė 10 000 dolerių!), Pamiršau, kad didžiausias konkurentas atidžiai seka.

Na, "tvirtas" būtų pervertintas: nors 1 "Bitcoin" šiandien kainuoja 9 615 eurų, eteris kainuoja "tik" 402 eurus. Labai akivaizdu, kad pirmasis buvo Bitcoinas, o nuo šių metų pradžios masės buvo be galo entuziastingos. Bitcoinas yra daug geriau žinomas, plačiau naudojamas ir plačiau priimamas. Tačiau "Ethereum" taip pat padarė fenomenalią plėtrą ir teikia keletą pagrindinių pranašumų prieš "Bitcoin". Tai dažnai pamirštama visais BTC hype. Taigi pažvelkime, kas iš tiesų yra už Ethereum.

Tai yra skirtumai tarp Bitcoin ir Ethereum

Nuo metų pradžios "Bitcoin" kaina išaugo maždaug 1170% - išties žaviuosi. Tačiau pažiūrėkime į "Ethereum": Vitaliko Buterino išradusi kriptovaruzė buvo prieš vos 10 eurų prieš metus ir nuo to laiko išaugo net 5,543 proc. Na, imkime vieną!

Nors bitino kiekiai yra apribojami iki 21 milijono (daugiau nei 16 milijonų BTC jau yra apyvartoje šiandien, dauguma jų yra ankstyvųjų kalnakasių rankose), kiekvienais metais išplatinama iki 18 milijonų eterių.

Be to, Ethereum kelia didelį susidomėjimą naujokų ir mikroįmonių, kuriems Bitcoin dabar yra tiesiog per brangus. Žinoma, taip pat galite įsigyti 0.0005 BTC, o ne 1 BTC, taigi jums nereikės kasti to giliai, bet tiesiog jaučiasi geriau, jei turite visą monetą kišenėje. "Ethereum" tai vis dar įmanoma įprastai vartotojams.

Be to, "Ethereum" yra ne tik kriptografinė valiuta. Tiesą sakant, tai yra visa platforma, taip, internetinė bendruomenė, kurioje dvi šalys gali užsiregistruoti pagal " Intelligent Contracts" , mokėdamos už "Ether" savo sukurta valiuta. Skirtingai nuo "Bitcoin", "Ethereum" tinklas remiasi labiau pažengusia koncepcija ir siūlo daug daugiau funkcijų ir pranašumų vartotojui. Kalbant apie platformą, kiekvienas gali realizuoti savo idėją, kurti projektus, kurti programas ir paleisti programas.

Eteris yra populiarus ne tik dėl didėjančio ICO populiarumo. Daugelis naujovių teikia žetonus investuotojams, kurie už juos gali mokėti su eteriais. Tai susiję ne tik su skaitmenine valiuta, bet ir su narystės pažymėjimais, virtualiosiomis akcijomis ir kitais turto tipais. Be šių lėšų, "Startups" taip pat renka savo sirgalių idėjas ir patarimus.

Bet pradėkime: girdėjote apie įdomų faktą, kad kasdieniniai "Bitcoin" sandoriai sunaudoja tiek energijos, kiek Nigerijoje? Tai nėra pokštas - vienas sandoris užtrunka vidutiniškai dešimt minučių. Pagrindinė apskaitos galia yra milžiniška. Priešingai, Ethereum trunka tik dvylika sekundžių. Tai yra lemiamas pranašumas, kurį daugelis investuotojų nori paragauti ir todėl pereiti prie "Ethereum".

Bitcoin arba Ethereum: kas laimi kovą už viršenybę?

Žvelgiant į kainą, artimoje ateityje nėra jokios galimybės, kad "Ethereum" įveiktų "Bitcoin". Yra tiek daug priežasčių. Sunku būti antra, ypač priimant įprastą . Žmonės tiesiog šilta su Bitcoin, todėl jūs negalite tikėtis, kad jie dabar pateiks antrą kriptografinę valiutą. Be to, Ethereum pakartotinai nukentėjo nuo įsilaužėlių išpuolių antraštėse, kurios truputį sugadina linksmą. Taip pat yra dažnai kietųjų šakių. Ir kai jūs manote, kad birželio mėnesį "Ethereum" jau buvo virš 300 eurų, bet tada vėl sumažėjo ir nuo to laiko tik lėtai padidėjo, viskas neatrodo tokia rožinė.

Galiausiai, Ethereum yra toks pat nepastovus, kaip bet kuri kita kryptine valiuta. Bet kuriuo atveju "Ethereum" neturėtų būti laikoma gryna investicija: jei norite tik padidinti turtą, vis tiek turėtumėte naudoti "Bitcoin". Tačiau akivaizdu, kad "Ethereum" koncepcija yra daug pažangesnė ir artimoje ar tolimoje ateityje atliks didesnį vaidmenį nei bitino. Todėl "Ethereum" turi daug galimybių per pirmuosius kelerius metus pakeisti pirmąjį numerį.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Ethereum, Bitcoin, konkurencija, pranašumai, skirtumai, intelektualios sutartys, platforma, pažangi, kripto valiuta, potencialas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.