Ar bitcoin mining yra ponzi scheme - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
01.12. 2017 14:23  | 

Atsakymas į pirmiau pateiktą klausimą yra tiesus ne. Mining Bitcoin teikia jums paslaugą, o jūs gaunate naudą kaip kasybos naudą, o tai nėra Ponzi schemos situacija.

Pradėkime nuo paaiškinimo, kas yra "Ponzi Scheme". Tai sukčiavimas, kurio kūrėjas yra Charlesas Ponzi. Viename iš Charleso Dickenso romanų aprašyta panaši schema, todėl yra keletas prielaidų, kad Ponzi gavo idėją iš romano. "Ponzi Scheme" dirba su pritraukiant investuotoją per didelį pelną, mokėdamas jiems pajamas, kurias gauna nauji investuotojai.

"Ponzi Scheme" nedaro pelno siekiančios veiklos ar verslo. Jis dirbo, pritraukdamas naujų investuotojų, ir manoma, kad tai yra nesėkmė, tai tik laiko klausimas. Yra keletas būdų, kaip sustabdyti tokį sukčiavimą, arba valdžios institucijos sustabdo sukčiavimą, o organizatoriai (investuotojai) sunaikina pinigus. Net jei niekas nesustabdys sukčiavimo, tai truks ilgai, nes tolesnė pažanga reikalauja daugiau išteklių ir investuotojų, o tam tikru momentu investicijos sustojo. Ponzi schema truks ne ilgiau kaip dešimt metų. Bitino rinkos išgyveno pasaulinės ekonomikos krizė ir keletas avarijų kelis kartus.

Bet kokiu atveju, Bitcoin kasybos samprata yra visiškai kitokia, ji pagrįsta skaičiavimo galia. Didžiausias skirtumas tarp "Ponzi Scheme" ir "Bitcoin" yra tai, kad kasyba yra tikra paslauga ir realus pelnas. Žmonės, kurie yra kalnakasybos ar kalnakasių, dalijasi savo technine įranga su tinklu ir gauna Bitcoin ar bet kurią kitą monetą, kurią jie gauna naudodami grąžinant. Apskaičiuotoji galia yra tinklo pagrindas. Jis naudojamas sprendžiant matematines problemas ir atliekant sandorius.

Aukščiau esančiame tekste pabrėžėme, kad skiriasi "Ponzi Scheme" ir "Bitcoin" kasyba. Svarbiausi skirtumai yra faktinės paslaugos buvimas, faktinis pelnas, faktinė veikla - kasyba.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Bitcoin, kasyba, Ponzi schema, pelnas, investuotojai
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.