5 kriptovaliutos apie kurias tiesiog butina zinoti - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
26.11. 2018 04:13  | 

Turbūt nerasime nė vieno žmogaus, kuris bent viena ausimi nebūtų girdėjęs apie Bitcoin ir Ethereum kriptovaliutas, tačiau įvairių skaitmeninių pinigų pasirinkimas yra gerokai platesnis. Jei siekiate užsidirbti pirkdami ir parduodami kriptovaliutas, tokiu atveju jums tiesiog būtina žinoti apie dar penkias populiarias kriptovaliutas. Taigi, kokios jos?

Ripple

Ripple kriptovaliuta (trump. XRP) turi beveik aštuonių milijardų JAV dolerių kapitalą, todėl ji tikrai verta jūsų susidomėjimo. Pagal populiarumą Ripple kriptovaliuta užima trečią vietą (iš karto po Bitcoin ir Ethereum). Ši kriptovaliuta šiuo metu turi apie du šimtus bankų partnerių, todėl mokėjimai yra atliekami greitai ir nebrangiai. Nors ši kriptovaliuta yra tikrai labai populiari, tačiau ji taip pat sulaukia nemažai kritikos: trūkumu yra laikoma tai, kad Ripple kriptovaliuta nėra decentralizuota, o Ripple skaitmeninių pinigų skaičius nėra tiksliai apibrėžtas.

NEM

NEM kriptovaliuta lietuvių yra itin mėgstama. Tai nesunku paaiškinti – šios kriptovaliutos prezidentas „Lietuvos Ryto“ krepšinio klubą parėmė pusės milijono eurų suma. NEM kriptovaliuta – tai tarsi Bitcoin ir Ethereum mišinys. Ši skaitmeninė valiuta geba kurti decentralizuotas aplikacijas bei rašyti išmaniuosius kontraktus. Priešingai nei Bitcoin, NEM kriptovaliuta nėra kasama, todėl norint palaikyti šią kriptovaliutą nėra reikalingi dideli elektros energijos ir kompiuteriniai resursai.

IOTA

IOTA kriptovaliuta dažniausiai yra naudojama tada, kai tenka atlikti mokėjimus nedidelėmis pinigų sumomis. Pervadimų patvirtinimas nėra sudėtingas procesas, todėl vartotojams ši paslauga yra nemokama. Dideliu privalumu yra laikoma tai, kad IOTA kriptovaliuta yra labai saugi, o mokėjimai yra atliekami labai greitai. Vis dėlto, nors viskas skamba labai gražiai, tačiau šie skaitmeniniai pinigai vis dar nėra plačiai naudojami. Prireiks šiek tiek laiko, kol ši kriptovaliuta bus naudojama taip pat plačiai, kaip ir Bitcoin ir Ethereum.

NEO

NEO kriptovaliuta yra laikoma stambiausiu kinų projektu (šie skaitmeniniai pinigai kartais yra vadinami Kinijos Ethereum). Nors sklando gandai, kad Kinijos valdžia propaguoja šią kriptovaliutą, tačiau mažai tikėtina, kad tai yra tiesa, – šios šalies valdžia visas kriptovaliutas vertina labai neigiamai. Ši kriptovaliuta, kaip ir NEM, nėra kasama – ji naudoja Proof of Stake algoritmą. Pagrindiniais šios kriptovaliutos konkurentais šiuo metu yra laikomi Ethereum, Qtum, Lisk, Stratis bei Ark. NEO kriptovaliuta šiuo metu yra sparčiai auganti, tad prireiks šiek tiek laiko, kol jos populiarumas taps toks pat didelis, kaip ir kitų minėtų skaitmeninių valiutų.

Monero

Monero – tai pati populiariausia anonimiška kriptovaliuta: nors pervedimai yra saugomi blokų grandinėje, tačiau tuomet, kai ši kriptovaliuta yra nuperkama, atsekti jos kilmę tampa tiesiog neįmanoma. Šių skaitmeninių pinigų pagrindiniais konkurentais yra laikomi Zcash, Pivx ir Dash skaitmeniniai pinigai. Mokėjimai šia kriptovaliuta yra atliekami saugiai ir greitai, tad nieko keisto, kad susidomėjimas Monero skaitmeniniais pinigais tampa vis didesnis. Be to, neretai yra siekiama, kad mokėjimai būtų atliekami visiškai anonimiškai.

Taigi, jei svarstote apie galimybę investuoti į kriptovaliutas, vertėtų išsiaiškinti, kurių vertė yra sparčiausiai auganti, ir kuri kriptovaliuta yra sulaukusi pakankamai didelio susidomėjimo. Nors ne visas kriptovaliutas galima išgauti kasimo būdu, tačiau visada galima pasvarstyti apie kitas pasirinkimo galimybes – skaitmenines valiutas galima mainyti, parduoti ar tiesiog jų įsigyti oficialiose valiutų keityklose online.

Neretais atvejais investavimas į kriptovaliutas gali atnešti tikrai nemažą naudą – tereikia sekti kriptovaliutos kurso svyravimus, ir parduoti skaitmeninius pinigus tada, kai tą daryti apsimoka labiausiai.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. Monero, NEO, IOTA, NEM, Ripple
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.