10 faktu kuriuos reikia zinoti apie kriptografine valiuta - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas
09.04. 2018 15:28  | 

Jūs privalote perskaityti keletą kryptine valiuta internete apibrėžimų, tačiau pradedantiesiems šiuos apibrėžimus sunku sugriauti. Šio straipsnio tikslas yra suteikti jums informaciją, kurią gali suprasti tie, kurie neturi idėjos apie kripto valiutos rinką. Todėl mes laikysimės dalykų paprasta, paprasta ir įdomi!

Kas yra Cryptocurrency?

Kripto valiutos arba skaitmeniniai pinigai yra "prekybos priemonė", panaši į įprastus pinigus, pvz., JAV dolerius. Ji naudoja kriptografiją, kad būtų galima stebėti ir patikrinti perkėlimus ir pirkimus. Kriptografija yra procesas, kuris paverčia skaitomą informaciją į kodus, kurių neįmanoma įtrūkti.

Rinkoje yra daugybė kriptokursų, tačiau labiausiai žinomi yra;

  1. Bitcoin - pirmasis tokio pobūdžio ir žinomiausias
  2. Ethereum
  3. Litecoin

Ši koncepcija atrodo intriguojanti, o vis didėjantis populiarumas kriptūrystės metu sukėlė didelį susidomėjimą masėmis. Daugelis jūsų bendraamžių turi pasakyti, kad "įeiti į žaidimą ir pasinaudoti jo didėjančia verte". Tačiau prieš nuspręsdami pabusti rinkoje, yra keletas faktų, kuriuos turite žinoti apie kriptokurūzus.

Ši koncepcija yra šiek tiek sudėtingesnė nei manote

Daugelis pradedančiųjų nesugeba suvokti kalnakasybos proceso ir kaip gauti maksimalią naudą iš to, ir tai tik vienas iš daugelio dalykų, kuriuos reikia žinoti apie skaitmeninius pinigus. Tai visiškai neįmanoma patekti į rinką ir pasisekti be tinkamų žinių apie tai, kokia kriptografinė valiuta yra ir kaip ji veikia. Jūs turite suprasti visą procesą ir žinoti, kur guli pelnas.

"Bitcoin" savininkas lieka anoniminis

Nors bitcoino sukūrimas įskaitomas į Satoshi Nakamoto, bet tikras savininko tapatumas vis dar yra paslaptis. Galite pasakyti, kad "Bitcoin" iki šios dienos neturi žinomo savininko. Įdomu tai, kad net "Nakamoto" (kas jis yra) nepateikė paraiškos dėl nuosavybės.

Yra daugiau kaip 1500 kriptografinių valiutų

Nenuostabu, kad pradedantiesiems manoma, kad kriptografija yra sinonimas su bitine. Jūs būsite nustebinti žinoti, kad yra apie 1500 ar daugiau kriptotinių valiutų; Tačiau bitino buvo pirmasis kriptografinė valiuta ir iki šios dienos išlieka populiariausias ir galingas. Ji valdo daugiau nei 50% dabartinės kripto valiutos rinkos.

Kriptūmio valiuta yra labai nepastovi

Kriptokursos vertė svyruoja greičiau nei jūsų įprastinės atsargos. Paimkite bitcoiną kaip pavyzdį; 2009 m. biktinas buvo vertinamas 0,003 USD; praėjusių metų gruodžio mėn. vertė padidėjo iki 17900 USD, o šiomis dienomis ji svyruoja apie 6000 USD. Per praėjusių metų šešis mėnesius "Bitcoin" įvykdė bent keturis 20% pataisymus.

Bitcoinas nėra begalinis

Galite galvoti, nes jis gaminamas skaitmenine forma, todėl niekada negalime trūkti bitino. ši koncepcija yra visiškai klaidinga. Kasyba atliekama pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį. Čia yra tik 21 milijonas vienetų biktinų, o iki 2140 metų visi biktinai bus iškasti.

Tikroji kryptine valiuta yra blokų grandinėje

"Blockchain" yra decentralizuota skaitmeninė knyga, kurioje įrašomi visi mokėjimai ir sandoriai. Įrašai viešai saugomi ir tvarkomi chronologine tvarka. Tai reiškia, kad nors sandoriuose dalyvaujančių žmonių tapatybė lieka paslėpta, kiekvienas gali pamatyti, kiek vertė buvo perkelta.

Decentralizavimas užtikrina kripto valiutos saugumą

"Blockchain" technologija neturi centrinio informacijos kaupimo centro; tai yra decentralizuota. Kodėl decentralizacija užtikrina saugumą? Nėra pagrindinio taško, prie kurio gali patekti visa informacija, susijusi su kryptine valiuta. Informacija yra platinama tarp standžiųjų diskų ir serverių visame pasaulyje, o tai reiškia, kad net jei viena iš šių vietų pateko į kibernetinę ataką, žala būtų minimali ir nebūtų išjungta visa sistema.

Ne Piniginė, nėra valiutos

Taisyklės yra paprastos, tu nori savo pinigus? Jūs saugo savo piniginę! Jei prarasite prieigą prie savo piniginės, prarasite prieigą prie savo pinigų. Kadangi nėra centrinio taško, kuris generuoja kodus, kodai negali būti regeneruojami. Taigi, jei jūs prarasite savo kodą, negalėsite gauti kito.

FTB tiki bitinezė

Prieš kelerius metus FTB uždarė internetinę narkotikų rinką Silk Road ir konfiskavo bitino, priklausiusios rinkos operatoriams. Ir šiandien jie yra vieni didžiausių pasaulyje piniginių, kurie, kaip manoma, kainuoja 120 milijonų dolerių.

Yra daugiau nei 600 piniginės

Jei jums įdomu žinoti, kaip populiari kriptografinė valiuta, visame pasaulyje veikia daugiau kaip 600 piniginių. Siekiant palengvinti sandorių procesą, šios piniginės gali būti susietos su jūsų kredito kortelėmis.

Kryptinių valiutų rinkoje augant, investuotojai ir įmonės atidžiai stebi pažangą. Kaip naujas monetos paviršius, rinka plėsis ir pristatys daugybę naujų galimybių. Nebus neteisinga teigti, kad kriptografijos valiuta gali pakeisti finansų sektorių ir kaip ji veikia šiandien.

Pradėti dabar - Gyvenimas per trumpas, kad skurstum. kriptografinė valiuta, kriptografinės valiutos faktai, 10 kripto valiutos faktų, skaitmeniniai pinigai, bitcoinas
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.