Viskas Ką Jums Reikia Žinoti Apie CFD Robotus All - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Viskas Ką Jums Reikia Žinoti Apie CFD Robotus All

Dar prieš kelias dienas buvau nieko negirdėjęs apie Binarinių Opcionų Robotus ir kai išgirdau, tai mane sudomino. Nepaisant mavo pradinių juokingų pasąmonėje sukurtų vaizdų, kaip robotai ištikrųjų prekiauja Binarinėmis Opcijomis, nebuvau ypatingai nustebęs savo atradimu. Programinė įranga priverčianti Robotus dirbti yra ne kas kita, kaip signalų tiekėjai ir automatiniai prekiautojai. Prekyba su Robotais yra viena iš prekybos formų, apimanti daug skirtingų tipų įrankių ir yra šiek tiek labiau rafinuota, lyginant su įprastų signalų paslauga. Nors prekyba su robotais nėra naujiena investavimo pasaulyje, Binarinių Opcionų pasaulyje tai yra nauja.

 

Kaip apibūdinti Binarinių Opcionų Robotą (BOR)?

BOR galime apibūdinti kaip automatinę programinę įrangą naudojamą prekiaujant CFD. Iš esmės, operacinė sistema nuolat skleidžia Binarinių Opcionų Signalus ir jais automatiškai prekiauja jūsų Binarinių Opcionų Brokerio paskyroje.

Pradėjau atlikdamas paprastą Binarinių Opcionų Robotų paiešką Google, norėdamas visiškai suprasti, kaip robotų prekyba veikia, ir štai, ką atradau. Dėl privatumo sumetimų, neatskleisiu tikrosios programinės įrangos informacijos, tačiau xxx yra automatizuota signalų paslaugos tiekėja kaip ir Binarinių Opcionų Robotas. Šis tinklalapis teikia paslaugas binariniams prekiautojams ir tai automatiškai įkelia sandorius į jų paskyras, ne visiškai taip pat kaip kopijavimo prekyba, bet pakankamai panašiai. Kopijavimo prekyboje galite pasirinkti sekti tam tikrą žmogų ir kopijuoti jų sandorius, tuo tarpu CFD prekyboje, jūsų paskyroje yra prekiaujama automatiškai, neįtikima!

Tuo galbūt yra sunku patikėti, bet tai yra visiška tiesa. Jums į savo kompiuterį tiesiog reikia atsisiųsti trečiosios šalies roboto programą ir susikurti Binarinio Opciono paskyrą. Norėdami jog tai veiktų, turite prisijungti prie roboto ir palikti paskyrą įjungtą. Roboto programa perima kontrolę, kai tik suranda tinkamas prekybos platformas. Jūsų robotas išsirenka paslaugos sugeneruotus signalus ir prekiauja jūsų paskyroje. Tokia prekybos informacija, kaip suma, turtas, trajektorija ir galiojimo terminas yra priskirti robotui po to kai jis paspaudžia įeiti mygtuką ir jūs jau pasiruošęs prekybai. Mes tik tikimės, kad viskas ištikrųjų taip gerai.

 

Ar Binarinių Opcionų Robotai yra Apgaulė?

Be jokios abejonės, yra robotų, kurie yra apgaulė. Pirmiausia, turite žinoti jog man nepatinka viskas, kas yra susiję su automatiškai veikiančiais robotais ar signalų paslaugos tiekėjais; nebent jie įrodo turintys teisėtą mokymosi patirtį. Leisti kažkam prekiauti jūsų pinigais už jus ir ypatingai internetiniam robotui niekada nėra gera idėja. Tie, kurie dirba naudodami jūsų kompiuterį, yra blogiausi. Tai labai panašu į specialiai į savo kompiuterį atsisiunčiamą virusą, nei vienas mąstantis žmogus to nepadarytų! Jūsų gebėjimas naudotis kompiuteriu, kol robotas dirba, vis tiek negarantuoja, jog žinote, kokios nesąmonės vyksta.

Nesistengiu būti griežtas verslui ir susijusių žmonių atžvilgiu, taip pat nesistengiu sumenkinti pastangų tų, kurie gerai dirba, bet žmonės turėtų išmokti prekiauti savarankiškai. Jei esate Binarinių Opcionų vartotojas, tikrai turite prekiauti savarankiškai. Bet jei norite duoti savo pinigus kam nors ir gauti pelną, tuomet investuokite į pensijų fondą.

Dar kartą, prekyba Binarinių Opcionų Robotais yra pakankamai brangi. Egzistuoja aukšti abonenentiniai mokesčiai, mokami tik kad leistumėte laisvai karaliauti, prarandant visus jūsų pinigus. Jei jums tikrai nerūpi prarasti pinigus, kodėl jų nepanaudojus nuveikti ką nors tikrai linksmiau nei išleisti juos robotui? Mes turime daugybę nemokamų šaltinių siūlančių patarimus, strategijas ir signalus, taip pat socialines prekybos platformas tokias, kaip CommuniTraders; nešvaistykite pinigų mokėdami kam nors už tai!

ROBOTO Mito Nuvainikavimas.

Esu pakankamai tikras, jog visi norėtų turėti tokią programinę įrangą, kuri magišku mygtuko paspaudimu duotų pinigų, tiesa? Realybė tokia, jog ji neegzistuoja, bent jau kol kas. Vis dėlto, tai ką turime yra robotas - ar kažkas panašaus į jį- kurį kiekvienas gali turėti. Matote, automatiniai prekiautojai/robotai yra tik techniniai indikatoriai, sukurti pasirodyti kitokie ir teikti signalus. Nors nesu programuotojas, pabandysiu paaiškinti kaip tai veikia su savo pagrindinėmis žiniomis: jei indikatorius (pavyzdžiui MACD) pakyla aukščiau nulio, programinė įranga automatiškai sukuria 'Atsakyti' sandorį, bet kai MACD nukrenta žemiau nulio, automatinis prekiautojas atidaro 'Atšaukti' sandorį. Yra ir kitų automatinių prekiautojų rūšių, kurie supaprastina taškus ir garsiniu signalu praneša, kai MACD pakyla ar nukrenta žemiau nulio. Negalime jų vadinti automatiniais prekiautojais nes viskas, ką jie daro, tai praneša apie atvirą sandorį, tačiau šiomis dienomis šis terminas yra plačiai paplitęs, todėl galite sakyti, jog jie priklauso tai pačiai kategorijai.

Išvada: indikatorius nurodo kryptį, o automatiškai prekiaujantis/robotas išverčia tą signalą į strėlę ir garsą ar labiau pažengusį tipą sukuria sandorį jūsų paskyroje. Visgi, šie automatiniai prekiautojai yra tokie patys geri, kaip indikatorius, kuriuo remiasi, todėl galėtumėte pirkti MACD ar 2 judančių vidurkių susikirtimą, ar bet kokį kitą nemokamą indikatorių. Kadangi daugelis automatinių prekiautojų ir robotų yra nemokami, jie turi keletą įsipareigojimų, todėl atidžiai pasverkite savo galimybes, prieš priimdami sprendimą. Bet kokiu atveju, žinutė, kurią siunčiu yra ta, jog visi šie robotai yra tik brokerių naudojamos gudrybės norint jus suklaidinti įnešti lėšas jų pagalba.

Dažniausiai generuojami šių auto prekiautojų signalai yra neteisingi ir jais neturėtų būti prekiaujama. Signalus turite vertinti pagal prekiautoją, nes ne visi sugeneruoti indikatoriai juda teisinga linkme ir jais prekiaudami prarasite pinigus. Nekreipkite dėmesio, kad yra daugybė robotų, kurie generuoja signalus, norint gauti teisingą signalą reikia turėti tikslią kelių indikatorių kombinaciją. Neteigiu, jog žinau kokios yra šios kombinacijos; viskas priklauso nuo jūsų prekybos įgūdžių ir stiliaus. Jūsų pareiga yra atskirti gerą signalą nuo blogo.

Svarbiausia, nemanykite, jog signalas yra pelningas vien dėl to, kad jis sako Pakelti ar Nuleisti. Tikėkitės išgirsti visokiausių industrijos žargonų, tokių kaip algoritminė prekyba, ypatingi ir pažangūs indikatoriai įkelti į automatinį prekiautoją ir taip toliau, neapsigaukite! Visur reikalingas sveikas protas! Pagalvokite apie tai minutę; ar tikrai kas nors, kas turi paslaptį tobuliems signalams, ja norėtų pasidalinti internetu nemokamai ar tik už kelis centus? Niekas nėra toks kvailas!

 

Robotas gali būti geresnis, nei jo Prekiautojas.

Jei galite tikslingai nustatyti pelningą signalą, tuomet prekybai nevaržomai galite naudoti robotus. Prekiautojui būtų pražūtinga visiškai priklausyti nuo nevisada tikslių signalų, sugeneruotų programinės įrangos. Automatinis prekiautojas negali jūsų praturtinti! Visgi, jūs, kaip prekiautojas, taip pat esate ir automatinis prekiautojas. Kai apie tai pagalvojate, viskas, ką programinė įranga daro, tai praneša apie galimą prekybos rinkinį, tad ką pasirenkate daryti su ta informacija priklauso nuo jūsų. Žinoma, yra programinių įrangų, kurios automatiškai pradeda prekybą be jūsų sutikimo; tai reiškia, jog neperduodate signalo, robotas prekiauja jais visais.

 Ypatingo Našumo ir Gyrimosi Teisės

Kiekvienoje gyvenimo srityje, jei norite gauti teisę girtis, turite ją užsitarnauti įrodydami savo gebėjimus. Visgi, robotų kūrėjai netiki jog ši taisyklė yra taikoma jiems. Jie mano, jog žmonės tikės, jog jie yra geriausi vien dėl to, kad jie taip sako. Atleiskite, jog susprogdinu šį burbulą, bet ne visi yra tokie patiklūs, nors yra tokių, kurie tuo tiki. Reikalas yra tas yra toks, kad žmonės lengvai patiki melais; vietoj to, kad sunkiai dirbtų, jie geriau tikės, jog uždirbti pinigus yra taip lengva, kaip apie juos pasvajoti.

Jie jau turi savo "didžiuosius" planus kaip išleisti pinigus atostogaujant ir gyvenant prabangiai. Reikalas tas, jog daugybė Binarinių Opcionų Robotų kūrėjų teigia, jog kuriant jų programinę įrangą buvo įdėta daug sunkaus darbo, atsidavimo ir patirties, bet tiesa tokia, jog tai yra tik dar viena programa atliekanti atsitiktinius sandorius ir daugelyje atvejų - blogus sandorius. Paminėkite man pažįstamą, kuris tapo finansiškai nepriklausomas, prekiaudamas robotais - nemanau, kad tokį rasite. Bet esu įsitikinęs, jog galite parodyti kelis žmones, kurie nudegė dėl vieno ar kito roboto kaltės. Atlikite mažą paiešką internete ir rasite šimtus žmonių besiskundžiančių, kaip juos apgavo žmonės, parduodantys robotus. Tikėtina, jog kažkur egzistuoja vienas geras robotas, tačiau aš jo dar nesuradau ir kai tai padarysiu, turėsiu rasti kelis tikrus įrodymus prieš investuodamas savo pinigus į jį.

Robotai galbūt nėra visiškai netikę.

Vienas šaunus dalykas susijęs su Robotais yra tai, kad jie gali paversti prekybą į tokią, kuri nesukelia jokių sunkumų. Jei pasirenkate tikrai gerą, tuomet yra galimybė, jog greitai išvysite pelną. Mano nuomone, bet kas galintis teisėtai pagerinti mano prekybą ir nuolat teikti pelną nėra jau toks blogas. Visgi, turite būti atsargus, nes tikėtina, jog žmonės kuriantys šiuos robotus yra nesėkmingi kaip ir visi kiti. Ieškokite tų, kurie generuoja signalus įsišaknijusius standartiniais ir priimtais techininės analizės metodais; jie dažniausiai yra geresni.

Mano Paskutiniai Žodžiai apie Binarinių Opcionų Robotus

Jaučiu didelę pagarbą robotų kūrėjams ir valdytojams. Jūs sugalvojote ypatingą ir stulbinantį būdą prekiauti CFD rinkoje. Tiems, kurie greičiausiai naudotų robotus - neskubėkite jais pasitikėti! Daugiau nei dažnai, jie tiesiog perdirba seną dalyką suteikdami jums naują vingį. Taip pat, neleiskite niekam prekiauti už jus. Jei turite EA, tai yra puiki vieta pradėti, tačiau visada atminkite, kad turite įtraukti jį į tikrą prekybos sistemą. Per kančias į žvaigždes, kaip mano sporto salės treneris pasakytų. Įsipareigokite atlikti darbą, skirkite tam laiko ir pakankamai greitai pinigai seks šiuo pavyzdžiu. Kartais lengvesnių kelių ieškojimas veda tiesiai į nesėkmę.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.