Kaip techninė analizė gali praturtinti jūsų prekybą - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Techninė Binarinių Opcionų Analizė

Kaip CFD prekiautojas, turite prognozuoti ateities turto kainos judėjimą. Prekiaujant reguliariai tai padaryti galite skirtingais būdais, bet populiariausias yra pamatinė analizė.

Šis būdas tiria turto uždarbį, dividentus, naujus produktus, paieškos projektus ir t.t. Deja, pamatinė analizė nėra pritaikoma CFD. Vienintelis būdas tapti sėkmingu CFD prekiautoju yra naudoti technininę analizę.

Kaip techninė analizė gali praturtinti jūsų prekybą

Kuo labiau sutrumpinate laikotarpį, tuo netikėčiau ir nepastoviau juda turto kaina. Šie judėsiai nebėra įtakoti pamatinių priežasčių, bet yra netikėtų ir nenuspėjamų įvykių rezultatas, darantis įtaką pasiūlos ir poreikio santykiams.

Kas nors, greičiausiai, norėtų nusipirkti akciją, nes turi atliekamų pinigų, kas nors ją parduotų, nes jam reikia pinigų. Šie įvykiai nėra visada logiški ir per daug netikėti, jog būtų nuspėjami.
Prekiautojai taip pat atrado naują būdą kaip susidoroti su atsiradusiais unikaliais netikėtos kainos judėjimų iššūkiais: Techninė analizė.

Techninė analizė yra paremta trimis pamatinėmis prielaidomis susijusiomis su rinkomis ir kainos judėjimais:

1. Rinkos judėjimai viskam suteikia nuolaidą

Kaina jau atspindi visą susijusią informaciją, kuri daro įtaką turto kainai. Taip pat nebūtina žinoti kokios nors pamatinės informacijos apie turtą. Analizuodamas kainą prekiautojas gali sužinoti, ką investuotojai galvoja apie turtą ir kuria kryptimi ateityje judės kaina.

2. Kainos juda tendencijomis

Techniniai analitikai tiki, jog kainos juda tendencijomis. Tendencijos yra judesiai zigzagais tam tikra kryptimi, į viršų, žemyn ar šonais. Skirtingose laiko skalėse, turtas gali eiti per keletą tendencijų tuo pačiu metu, dažnai net per tendencijas skirtingomis kryptimis.

3. Istorija pasikartos

Trečia, investuotojai kartos investuotojų prieš save elgesį. Tai reiškia, nors rinkos judesiai yra netikėti ir nelogiški, jie gali būti nuspėjami jei prekiautojas atpažįsta šabloną ir pasirenka tinkamą išvadą. Du šios prielaidos rezultatai yra tendencijos analizė ir japoniškos žvakės šablonai.

Kitaip tariant, techniniai analitikai nekreipia dėmesio į klausimą kodėl kainos kyla ir leidžiasi. Vietoje to, jie susitelkia į paprastą teiginį, jog panašus kainų judėjimas jau įvyko anksčiau, ir daugeliu atvejų nulėmė tas pačias pajamas. Taip pat, prekiautojas gali tikėtis, jog tai greičiausiai įvyks ir šį kartą, ir investuoti į šį spėjimą.

Atliekant gerus investavimus, ypač tokiais trumpais laikotarpiais, kaip su CFD, to tiesiog neįmanoma padaryti be tenchinės analizės. Bet kuris naujas prekiautojas turi investuoti daug laiko norėdamas ištobulinti techninės analizės pagrindus. Bet kuri sėkminga prekybos CFD strategija turi būti paremta technine analize.

Kodėl pamatinė analizė neveikia su CFD

Nors pamatinė analizė gali nuspėti ar turto kaina kils ar kris per kelis artimiausius metus, ji negali nuspėti ar kaina kils ar kris dabar. Net kai yra naujienų, pamatinė analizė negali nuspėti ar, pavyzdžiui, daug padidėjęs pelnas privers šiandienos akcijos kainą kilti.

Tai reiškia, kad kaip CFD prekiautojas turite per bortą išmesti visas klasikines prielaidas susijusias su prekybos akcijomis. Niekada neturite nuspėti akcijoms kylančių kainų, nes įmonė turi puikius produktus ir augantį ištikimų vartotojų pagrindą. Šie dalykai, laikotarpiais panašiais į CFD, nedarys įtakos akcijos kainai.

Kaip matote iš banguojančios akcijos istorinių kainų linijos, net geriausios akcijos turės kainų kritimo laikotarpius, ir net blogiausios akcijos turės kainų kilimo laikotarpius.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.