Prekybos aukštiems/žemiems opcionams strategijos - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Strategijos Aukštiems/Žemiems Opcionams

Aukšti/žemi opcionai yra CFD tipas, kuris kuria aukščiausią laimėjimo procentą. Norėdami padėti jums uždirbti pinigų su aukštais/žemais opcionais, štai trys geriausios strategijos aukštiems/žemiems opcionams kurias galite naudoti.

Prekybos aukštiems/žemiems opcionams strategijos

Aukšti/žemi opcionai jūsų reikalauja nuspėti ar rinka per duotą laikotarpį kils ar kris. Kaip toli rinka kils ar kris yra visiškai nesvarbu. Savo CFD laimėsite nors jei rinka tinkama kryptimi pajudės tik vienu pipsu.

Štai kelios strategijos, kurias galite naudoti norėdami sėkmingai prekiauti aukštais/žemais opcionais:

Prekyba pramušimu

Prekyba pramušimu yra viena iš dažniausiai naudojamų su CFD strategijų. Pramušimai yra reikšmingi įvykiai, kurie įvyksta, kai rinka įvykdo diagramos modelį, tokį kaip modelio tęsinys, atvirkštinis modelis, ar bet kokį reikšmingą tendencijos įvykį.

Daugybė tradicinių prekiautojų tokiu metu pateikė sustabdyti užsakymus ar riboti užsakymus, kurie visi nukreipti ta pačia linkme. Kai rinka iššaukia kainos lygį, ji iššaukia šiuos užsakymus ir sukuria staigią bangą pasiūloje ar paklausoje (priklausomai nuo užsakymų krypties). Ši banga sukurs stiprų judesį vadinamą pramušimu.

Pramušimą galite naudoti norėdami laimėti CFD: Prieš rinkai pasiekiant kritinį kainos lygį, investuokite į aukštą/žemą opcioną laukiamo pramušimo kryptimi. Nustatykite trumpą galiojimo laiką (1 – 2 periodus), norėdami užtikrinti, jog jūsų opcionas baigs galioti kol pramušimas vis dar dominuos rinkoje.

Su tokia strategija, turėtumėte laimėti didelį savo sandorių procentą.

Prekiavimas judančio vidurkio susikryžiavimais

Prekiautojai, kurie teikia pirmenybę techninių indikatorių generuojančių signalus naudojimui, gali naudoti judančio vidurkio susikryžiavimą investuoti į aukštą/žemą opcioną. Šiai strategijai tiesiog naudokite du judančius vidurkius: Vieną su didesnių periodų skaičiumi, o kitą su žemesnių periodų skaičiumi.

Judantis vidurkis su žemesniu periodų skaičiumi atidžiau seks rinkos judesius, tuo tarpu judantis vidurkis su didesniu periodų skaičiumi reaguos lėčiau. Galite naudoti šį paprastą santykį savo naudai: Kai greitesnis judantis vidurkis kerta lėčiau judantį vidurkį iš aukštai, rinka greičiausiai neseniai pasuko į viršų. Tai šauni galimybė investuoti į aukštą opcioną su ilgu galiojimo laiku (bent penkis periodus, geriausia daugiau, nei aštuonis).

Kai greičiau judantis vidurkis kerta lėčiau judantį vidurkį iš apačios, rinka greičiausiai neseniai pasuko į apačią. Tai gera galimybė investuoti į žemesnį opcioną su ilgu galiojimo laikotarpiu. Įsitikinkite, jog prekybinėje aplinkoje naudosite tik judančio vidurkio susikryžiavimus, nes jie praranda savo nuspėjamąją galią per šoninių judesių periodus.

Jei norite iš savo prekybos visiškai pašalinti optinę tendencijos analizę, pagalvokite apie trijų judančių vidurkių susikryžiavimo techniką. Visada galite naudoti šią strategiją, net šoninių judesių metu.

Svyravimų prekyba

Tendencijos metu, svyravimo prekiautojai bando pasipelnyti iš kiekvieno judesio nuo aukšto iki žemo opciono ir atvirkščiai. Šio tipo prekybinis požiūris yra tobulai tinkantis aukštiems/žemiems opcionams. Kai atpažįstate silpnėjantį svyravimą, investuokite į aukštą/žemą opcioną priešinga svyravimo kryptimi. Naudokite nuo vidutinio iki ilgo galiojimo laiką apie penkis periodus. Veiksmas turėtų turėti pakankamai laiko išsivystyti.

Norėdami įvertinti svyravimo stiprumą, galite naudoti osciliatorius, tokius, kaip santykinio stiprumo indeksas (RSI), palaikymo ir atsparumo linijos, ir prekybos kanalų tendencijos.

Nors svyravimo prekybą ištobulinti užtrunka šiek tiek laiko, tai yra puiki strategija, kurianti daugybę prekybinių signalų. Todėl tai yra tobulas būdas bet kokiam prekiautojui, kuris nori greitai užsidirbti pinigų: Daugiau signalų reiškia daugiau sandorių, o daugiau sandorių reiškia didesnį pelną.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.