Binariniai opcionai ir momentum - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Prekyba Japoniškomis Žvakėmis

Ankstesniuose straipsniuose jau aptarėme japoniškas žvakes, kaip jos veikia ir kaip jas galite naudoti savo prekybai. Šiame straipsnyje iš arčiau pažvelgsime į išvadą susijusią su rinkos psichologija ir rinkos etapais, kurią galite gauti japoniškų žvakių pagalba. Tai padės ne tik atspėti kas vyks, bet ir suprasti, ką daro kaina ir kodėl ji tai daro. Dėka šių žinių, galite prieiti prie subtilesnės prognozės susijusios su ateities kainos veiksmais ir tapti geresniu prekiautoju.

Binariniai opcionai ir momentum

Kiekviena japoniška žvakė nurodo momentum kainą kryptimi, kuria turėtų judėti japoniška žvakidė. Egzistuoja trys pagrindiniai kriterijai, norint nustatyti japoniškos žvakės momentum: Japoniškos žvakės ilgis, kūno ilgis, ir dagties ilgis.

Ilga japoniška žvakė su ilgu kūnu ir trumpa dagtimi yra tipiškas daug momentum tam tikra kryptimi ženklas. Kuo mažesnė japoniška žvakė, mažesnis kūnas ir ilgesnė dagtis santykiu su kūnu, tuo mažesnį momentum turi japoniška žvakė.

To žinojimas, iš pirmo žvilgsnio atsitiktinę japoniškų žvakių kainų diagramoje seką, gali paversti naudingos informacijos serijomis, kurias galite naudoti savo prekybai.

Pavyzdžiui, kai kaina praeityje su ilgomis japoniškomis žvakėmis turinčiomis trumpas dagtis pakilo ir dabar įeina į laikotarpį su trumpesniu japoniškos žvakės turinčios ilgesnes dagtis priešinga kryptimi, žinote jog yra didesnė galimybė judesiui į viršų, nei judesiui į apačią. Tai yra neįkainojama informacija, jei, pavyzdžiui, galvojate apie prekyba Aukštu/Žemu opcionu. Žinote, jog kainų mažėjimas yra greičiausiai tik trumpa pertrauka, norint sukurti naują paklausą ir kad anksčiau ar vėliau didesnis į viršų kylantis momentum privers kainas ir vėl apsisukti.

Tokio tipo situacijų metu daugybė prekiautojų klausia kodėl išvis yra judėjimas kryptimi žemyn, jei egzistuoja didesnis momentum kylančioms kainoms. Norint tai suprasti, svarbu prisiminti, jog turto kaina yra išimtinai nustatoma pasiūla ir paklausa. Kai paklausa viršija pasiūlą, kainos pakyla. Kai pasiūla viršija paklausą, kainos krenta. Kai yra stiprus pelningas momentum, kaip nurodo ilgos japoniškos žvakės turinčios trumpas dagtis, atsiranda daugiau prekiautojų kurie yra labiau linkę pirkti, nei parduoti.

Visgi, galiausiai ateis toks laikas, kai visi norintys pirkti prekiautojai jau bus pirkę. Kiti prekiautojai tiesiog nėra susidomėję šio turto pirkimu dabar – galbūt jie dar nepamatė galimybės, galbūt jie neturi pinigų investavimui, galbūt jie pirmiausiai turi parduoti kitus turtus prieš galėdami investuoti į šį turtą.

Nesvarbu kokia priežastis, turi praeiti tam tikras laiko tarpas prieš tai, kai šie prekiautojai gali pirkti ir rinka vėl pakils. Šis laikotarpis dažniausiai apibūdinamas, kaip mažesnės japoniškos žvakės, kurių kryptis gali skirtis ir yra laikomos sutvirtinimo laikotarpiu. Po to, kai šis laikotarpis baigėsi, kainos tęs judėjimą tą kryptimi kuria judėjo seniau.

Kaip prekiautojas, jūs turite atlikti saugiausias investicijas stipraus momentum kryptimi. Rinkos kryptis yra labiau nuspėjama ir jūs laimėsite didesnį savo sandorių procentą.

Kai kainos praranda momentum, jos dažnai yra linkusios pakeisti kryptį ir tapti mažiau nuspėjamos. Sėkmingų spėjimų atlikimas per šiuos laikotarpius tampa sudėtingesnis, tai daro neigiamą įtaką jūsų prekybai. Norėdami išvengti šios problemos, galite pabandyti rasti japoniškas žvakes su daugiau momentum skirtinguose laikotarpiuose ar skirtinguose turtuose.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.