Kas yra japoniškos žvakės? - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Japoniškos Žvakės Strategija

Japoniškos žvakės strategija yra vienas iš populiariausių CFD prekybos būdų. Kai suprantate japoniškas žvakes, galite rasti prekybos galimybes bet kurioje rinkos aplinkoje ir nuolatos prekiauti CFD CFD.

Šiame straipsnyje paaiškinsime, kaip vykdyti japoniškos žvakės strategiją su CFD. Išsamiai atsakysime į šiuos klausimus:

Candlestick method
 • Kas yra japoniškos žvakės?
 • Kaip galiu naudoti japoniškas žvakes prekiaudamas CFD?

Kas yra japoniškos žvakės?

Japoniškos žvakės yra būdas padėti trumpalaikiams investuotojams rasti pelningas prekybos galimybes. Šis būdas yra būtinas, nes norint surasti pelningas prekybos galimybes, jums pirmiausia reikia žinoti kas šiuo metu vyksta su esamu turtu. Ilgalaikiam investavimui galite atkreipti dėmesį į įmonės pajamas ar jos ateities potencialą, bet trumpalaikei prekybai su CFD, ši informacija yra nenaudinga.

Net jei žinote, jog BMW turi pranašesnį už Renault produktą, tai mažai padeda, norint nuspėti ar BMW akcijos per artimiausią valandą kils ar kris. Bus daugybė dienų, kai BMW akcijos užsidarys mažesnės, net jei jie kas ketvirtį reklamuos rekordinius skaičius, pavyzdžiui, kai bendra rinka yra nusmukusi ar kai yra blogų žinių iš kito automobilio gamintojo. Ekonominės krizės metu daugybės įmonių akcijų kainos nusmuks, net jei įmonės puikiai laikosi.

Vienintelis būdas per trumpą laikotarpį sužinoti kas vyksta rinkoje yra technininė analizė ir japoniškos žvakės, įrankiai, kurie yra vieni iš pačių svarbiausių techininėje analizėje.

Techninė analizė yra grįsta paprastu spėjimu. Vienintelis faktorius lemiantis kodėl turto kaina kyla ar leidžiasi per trumpą laikotarpį yra santykis tarp paklausos ir pasiūlos. Neįmanoma nusakyti šios pasiūlos ir paklausos kilmės, taip pat neįmanoma suprasti kodėl prekiautojai šiuo metu perka ar parduoda, bet įmanoma suprasti, kad šiuo metu jie perka ar parduoda, ar jei pasiūla viršija paklausą ir atvirkščiai. Šių žinių pakanka laimėti CFD.

 • Kai pasiūla viršija paklausą, žinote, jog kainos kris. To pasekoje, yra protinga investuoti į krintančias kainas.
 • Kai paklausa viršija pasiūlą, žinote, jog kainos kils. To pasekoje, yra protinga investuoti į kylančias kainas.

Techninė analizė nukreipia žvilgsnį nuo to, kodėl kas nors vyksta į tai, kad tai vyksta. Kol žinote, jog rinka kils ar kris, nėra jokio tikslo žinoti kodėl ji kyla ar leidžiasi.

Japoniškos žvakės yra vienas iš pačių svarbiausių techninės analizės įrankių. Japoniškos žvakės diagramos yra turto kainos judėjimo vizualizavimo forma, štai kodėl jie yra svarbiausias techninio analitiko įrankis.

Palyginus su linijinėmis diagramomis, kurias dauguma prekiautojų žino iš laikraščių, japoniškos žvakės diagramos turi vieną didelį pranašumą: jos jums suteikia visus turto rinkos veiksmus. Linijinės diagramos naudoja tik vieną kainą vienam laikotrapiui.

Norėdami suprasti šį skirtumą, pagalvokite apie linijinės diagramos trūkumus. Kai peržiūrite vienos dienos, vieno mėnesio ar vienerių metų rinkos veiksmus, linijinė diagrama negali parodyti kiekvieno rinkos veiksmo – tiesiog ši diagrama nėra tokia išsami. To pasekoje, linijinė diagrama turi tam tikrą tašką apibendrindama duomenis į skirtingus laikotarpius ir parodo tik vieną kainą per laikotarpį, dažniausiai uždarymo kainą. Linijinė diagrama ignoruoja visas kitas kainas ir tai veda link didelių netikslumų.

Linijinė diagrama neigia techninius analitikus ir daugybę kitos informacijos, kuri reikalinga norint suprasti kas vyksta. Atkreipkite dėmesį į šiuos du pavyzdžius:

 • Pavyzdys 1: Laikotarpis prasideda $100 kaina, lieka šia kaina be kitų veiksmų, ir tuomet užsidaro ties $100. Kitas laikotarpis taip pat prasideda $100. Linijinėje diagramoje, šis rinkos veiksmas reikštų lygią liniją tarp abiejų laikotarpių.
 • Pavyzdys 2: Laikotarpis prasideda $100 kaina, pakyla iki $102, ir tuomet vėl nukrenta iki $100. Kitas laikotarpis taip pat prasideda $100. Linijinėje diagramoje, šis rinkos veiksmas reikštų lygią liniją tarp abiejų laikotarpių.

Abiejuose atvejuose, linijinė diagrama rinkos veiksmus išreikštų taip pat – lygia linija. Techniniai analitikai nubrėžtų tas pačias išvadas, nors abi rinkos aplinkos yra visiškai skirtingos ir jų metu turėtų būti prekiaujama skirtingai.

Japoniškos žvakės diagrama gali išspręsti šią problemą. Japoniškos žvakės diagrama gali suspausti visą duoto laikotarpio informaciją į vieną japonišką žvakę. Tai jums leistų gauti visą svarbią informaciją greičiau, nei naudojantis reguliaria kainų diagrama ir gauti dar daugiau informacijos, kurią galite naudoti kaip savo japoniškos žvakės strategiją.

Japoniškos žvakės diagramos kompaktiškumas, greitai prieinama informacija jums padeda pritaikyti tam tikras strategijas, ko reguliari kainų diagrama neleistų padaryti.

Kiekviena japoniška žvakė pristato kainos judėjimą tam tikrais laiko intervalais nuo kelių sekundžių iki dienų ir susidaro iš kūno ir dagties.

 • Kūnas vaizduoja turto per duotą laikotarpį atidarymo ir uždarymo kainą. Jei uždarymo kaina yra aukštesnė, nei atidarymo kaina, kūno spalva dažniausiai yra balta ir japoniška žvakė yra skirstoma kaip palanki. Jei uždarymo kaina yra mažesnė, nei atidarymo kaina, kūno spalva dažniausiai yra juoda ir japoniška žvakė skirstoma kaip nepalanki.
 • Dagtis yra mažesnis kūno išsiplėtimas į abi puses ir vaizduoja maksimalų kainos veiksmą duotu laikotarpiu.

Kartais kūno spalvos yra pakeičiamos raudona ar žalia, arba pilkais tonais ir kitomis spalvomis. Nesutrikite, šios spalvų schemos veikia tokiu pačiu būdu: viena spalva japoniškoms žvakėms judančioms į viršų ir viena spalva japoniškoms žvakėms judančioms į apačią, tad jūs intuityviai turėtumėte suprasti kurią kryptį vaizduoja kuri spalva.

Kaip japoniškos žvakės gali būti pagrindu mano japoniškos žvakės strategijai?

Japoniškos žvakės yra idealus pasirinkimas techniniams analitikams, nes jų unikali forma sukuria modelius ir darinius. Šie dariniai susideda iš vienos japoniškos žvakės su specialia forma ar daugiau japoniškų žvakių, sukuriančių tam tikrą modelį. Patyręs prekiautojas šiuos darinius gali naudoti norėdamas nuspėti ateities kainos veiksmus. Dažnai patyrusiems prekiautojams užtenka vieno žvilgtelėjimo į kainos diagramą, norint suprasti, kuria kryptimi toliau judės rinka.

Egzistuoja per daug japoniškos žvakės derinių, kad juos visus būtų galima paaiškinti viename straipsnyje. Čia susitelksime į trumpą apžvalgą.

Japoniškos žvakės yra skirstomos į dvi pagrindines kategorijas:

 • Egzistuoja paprasti japoniškos žvakės deriniai, susidedantys tik iš vienos japoniškos žvakės, ir
 • Sudėtingi japoniškos žvakės deriniai, kurie susideda iš daugiau japoniškų žvakių.

Įdomumo dėlei, jums pristatysime pavyzdį su pavyzdžiu kiekvienai iš jų ir paaiškinsime informaciją specializuotuose straipsniuose.

Paprastos japoniškos žvakės derinio pavyzdys: didžioji žvakė

Didžioji Žvakė yra vienos japoniškos žvakės sukurto derinio pavyzdys. Didžioji Žvakė yra apibūdinama neįprastai dideliu kūnu, kuris atsidaro ir užsidaro laikotarpyje labai arti maksimaliai aukšto ir žemo taško. Jei japoniška žvakė yra balta, kitaip tariant palankia kryptimi, tai greičiausiai nurodo ilgesnio palankaus veiksmo pradžią. Jei japoniška žvakė yra juoda, ar nepalankios krypties, tai greičiausiai nurodo ilgesnio nepalankaus veiksmo pradžią.

Šią informaciją galite naudoti norėdami nusipirkti žvakės krypties opcionus ir nuspėti artimiausius kainos veiksmus šia kryptimi. Kurį opciono tipą naudosite pirklauso nuo laikotarpio jūsų diagramoje. Mažesnio laikotarpio metu, turėtumėte naudoti opcionus su trumpesniu galiojimo terminu, 30 sekundžių ar 60 sekundžių opcionus, pavyzdžiui, jei jūsų laikotarpis yra viena minutė ar mažiau. Kuo ilgesnis jūsų laikotarpis, tuo daugiau opcionų tipų galite naudoti. Pavyzdžiui, kai prekiaujate valandų laikotarpiu, galite naudoti Aukštą ar Žemą ir Prisilietimo opcionus.

Sudėtingo japoniškos žvakės derinio pavyzdys: 3-čio metodo derinys

Vienas sudėtingesnės japoniškos žvakės derinių pavyzdys yra 3-čio Metodo Derinys. 3-čio Metodo Derinys yra sukurtas pasitelkus Didžiąją Žvakę. Vietoje vienos Didžiosios Žvakės, jis susideda iš Didžiosios Žvakės su mažesnėmis japoniškomis žvakėmis įskaitant Didžiosios Žvakės diapazoną, bet skirtinga kryptimi.

Derinys pabaigiamas kita Didžiąja Žvake kuri išsišakoja iš pirmosios Didžiosios Žvakės pabaigos. Šis veiksmas nuspėjamas taip pat kainos veiksmu Didžiųjų Žvakių kryptimi.

Kai išmoksite atpažinti pakankamai japoniškos žvakės derinių, jūsų prekyba labai pasipelnys. Jie leis jums išvengti blogų sandorių, kuriuos kitu atveju būtumėte atlikę, ir surasti puikių galimybių pasipelnyti.

Labai sudėtingos japoniškos žvakės derinio pavyzdys: Pečiai-galva-pečiai derinys

Pečiai-galva-pečiai derinys yra japoniškos žvakės derinys, kurį sudaro 50 japoniškų žvakių ir daugiau. Tai atstatymo modelių pavyzdys, kuris jums gali pasakyti kada tendencija baigėsi. Priešingo atstatymo modeliai yra tęsiniai, kurie nurodo jog tendencija greičiausiai tęsis. Dabar susitelkime į pečiai-galva-pečiai derinį, apie kitus modelius informaciją galite rasti kituose straipsniuose.

Pečiai-galva-pečiai derinys nurodo, jog tendencija kilti pasibaigė ir tendencija leistis prasidėjo. Kaip matote nuotraukoje, rinka tendencijoje šiek tiek pakilo bet tuomet momentum pasibaigė. Rinka ištvėrė įtvirtinimo laikotarpį, bet nepajėgė išsirinkti naujo momentum. To pasekoje, jis nukrito žemiau senesnės tendencijos kilti, dėl to tendencija kilti pasibaigė ir prasidėjo nauja tendencija kristi.

Šis staigus lemiamas perėjimas rinkos kryptimi iš esmės pakeitė rinkos aplinką. Kai visi ženklai anksčiau bylojo apie kainų kilimą, prekiautojai dabar turi tikėtis krentančių kainų. To pasekoje, jie turi palikti ilgąsias pozicijas ir investuoti į trumpąsias pozicijas, sukurdami papildomą pasiūlą ir sumažindami paklausą, kuri sustiprino kritimą iki minimumo.

Šis kritimas yra nuspėjamas, tai reiškia, jog kaip CFD prekiautojas galite iš to pasipelnyti.

Kaip galiu prekiauti japoniškos žvakės strategija su CFD?

Norėdamas prekiauti japoniškos žvakės strategija su CFD, turite keletą pasirinkimų. Tolimesniuose paragrafuose jums papasakosime apie jūsų pačių japoniškos žvakės strategijos kūrimą su CFD. Šis procesas susideda iš trijų žingsnių:

 • Tinkamų japoniškų žvakių pasirinkimo,
 • Tinkamų CFD tipo pasirinkimo, ir
 • Tinkamos pinigų valdymo strategijos pasirinkimo.

Pažiūrėkite iš arčiau į kiekvieną iš šių strategijų.

Jūsų pačių japoniškos žvakės strategija su CFD, žingsnis 1: Pasirinkite tinkamas japoniškas žvakes
Pirmas žingsnis kuriant jūsų pačių japoniškos žvakės strategiją su CFD yra tinkamos japoniškos žvakės derinio pasirinkimas prekybai. Kaip ir minėjome aukščiau, turite tris pasirinkimus:

 1. Paprasti japoniškos žvakės deriniai,
 2. Sudėtingi japoniškos žvakės deriniai, ir
 3. Labai sudėtingi japoniškos žvakės deriniai.

Kiekvienas iš šių derinių turi savo privalumų ir trūkumų.

Paprasti japoniškos žvakės deriniai yra patys populiariausi. Nes jiems reikalinga tik viena japoniška žvakė, paprasti japoniškos žvakės deriniai gali bet kuriuo metu formuoti rinkos aplinką ir remiantis jais turėtumėte rasti daugybę prekybos galimybių.

Paprastų japoniškos žvakės derinių trūkumai yra tie, jog jų spėjimai galioja tik kitai japoniškai žvakei ir jog jie yra mažiausiai patikimi iš visų japoniškos žvakės derinių.

Kai prekiaujate paprastos japoniškos žvakės deriniais, priimate šiuos apribojimus. Jei žinote, ką darote, turėtumėte gauti pelną, tačiau laimėsite mažesnį, palyginus su sudėtingais japoniškų žvakių deriniais, sandorių procentą. Tai nėra problema.

Žemesnis paprastos japoniškos žvakės derinių laimimas procentas nėra trūkumas, nes galite jį atpirkti investuodami į daugiau sandorių. Kadangi paprasti japoniškos žvakės deriniai yra patys populiariausi iš visų japoniškos žvakės derinių, jie jums suteikia daugiau prekybos galimybių, nei bet kuri kita japoniška žvakė. Jos labiau sukuria galimybes nei atperka sumažėjusį laimėjimo procentą.

Pelningiau laimėti 70 iš 100 sandorių nei laimėti 8 iš 10 sandorių. Paprasti japoniškos žvakės deriniai naudoja šiuos santykius ir jums suteikia didžiausią galimą iš visų japoniškų žvakių derinių uždarbį. Šio didelio potencialo trūkumas yra tai, jog paprasti japoniškų žvakių deriniai taip pat turi didžiausią iš visų japoniškų žvakių derinių riziką. Jūs greičiausiai patirsite ilgesnį praradimų laikotarpį, tad savo pinigus turite tinkamai valdyti, norėdami vykdyti strategiją paremtą paprasto japoniškos žvakės derinio pelningumu.

Sudetingesi japoniškos žvakės deriniai siūlo daugiau apsaugos, bet mažiau prekybos galimybių. Japoniškos žvakės deriniai sudaryti iš dviejų japoniškų žvakių suformuojami rečiau, nei tie, kurie reikalauja tik vienos japoniškos žvakės, bet dėl to, jog rinka užtruko ilgiau norėdama sukurti šiuos japoniškų žvakių derinius, jų prognozės yra patikimesnės.

Labai sudėtingi japoniškos žvakės deriniai, tokie kaip pečiai-galva-pečiai derinys, leis jums laimėti aukščiausią jūsų sandorių procentą, tačiau jie suformuojami retai. Po pečiai-galva-pečiai derinio, rinka beveik visada nukris, bet greičiausiai jūs rasite tik vieną pečiai-galva-pečiai derinį per visą prekybos dieną.

Jums, kaip prekiautojui, svarbu savo japoniškos žvakės strategiją remti tokiais deriniais, kurie tiktų jūsų charakteriui. Šiuo atveju, nėra nieko teisingo ar neteisingo, ir kol mėnesio pabaigoje uždirbote pinigų, viską padarėte tinkamai.

Jūsų pačio japoniškos žvakės strategija su CFD, žingsnis 2: pasirinkite tinkamą CFD tipą

Kai tik radote japoniškos žvakės derinį, kuriuo norite prekiauti su savo strategija, turite nuspręsti kaip norite prekiauti. Binariniai opcionai siūlo daugybę skirtingų opcionų padedančių prognozuoti ir pasirinkta galimybė apibūdins jūsų strategijos charakterį lygiai taip pat stipriai, kaip japoniškos žvakės deriniai, kuriais prekiaujate.

Binariniai opcionai siūlo šiuos įrankius jūsų japoniškos žvakės derinių suformuotų prognozių prekiavimui:

 • Aukštas/žemas opcionas,
 • Prisilietimo opcionas, ir
 • Kopėčios opcionas

Kiekvienas iš šių opcionų siūlo labai skirtingą santykį nuo rizikos iki laimėjimo ir kopėčios opcionų atveju, jūs netgi galite reikšmingai atskirti rizikos/apdovanojimo santykį su vienu ir tuo pačiu opciono tipu. Norint geriau suprasti šias jungtis, pažvelkime į kiekvieną opciono tipą ir kaip jį galite naudoti prekiaudami japoniškos žvakės strategija.

Kaip vykdyti japoniškos žvakės strategiją su aukštu/žemu opcionais

Su aukštais/žemais opcionais padarote paprasčiausias visų CFD tipų prognozes. Viskas, ką turite daryti yra nuspėti ar rinka prekiaus aukščiau ar žemiau nei dabar, kai jūsų opcionas nebegalios. Jei dabar turtu prekiaujama ties $100 ir turite pasirinkti vienos valandos galiojimą, galite numatyti, ar rinka prekiaus aukščiau, ar žemiau $100 po vienos valandos nuo šios akimirkos.

Jei jūsų prognozė dėl aukštų/žemų opcionų yra teisinga, jūs gaunate nuo 70 procentų iki 85 procentų išmokėjimą. Tai reiškia, jei investuosite sandoriui $50, jūsų pelnas bus nuo $35 iki $42.50.

Su šia sistema galite atlikti saugius spėjimus savo japoniškos žvakės strategijai. Norint laimėti sandorį užtenka, kad rinka pajudėtų teisinga kryptimi mažiausiu galimu prieaugiu. Pavyzdžiui, kai prekiaujate japoniška žvake, kuri nurodo kylančią kryptį, aukštas opcionas padidina jūsų galimybes laimėti sandorį. Bet kokio judesio tinkama kryptimi pakaks ir jūs gausite išmokėjimą.

Trūkumas naudojant aukštus/žemus opcionus prekybai japoniškomis žvakėmis yra tas, jog jie siūlo mažesnius išmokėjimus nei beveik visi CFD tipai.

Su šiuomis charakteristikomis, aukšti/žemi opcionai yra idealūs prekiautojams, kurie teikia pirmenybę lėtam bet pastoviam požiūriui į prekybą CFD. Vieno ar dviejų sandorių laimėjimas vargu ar jus pavers turtingu, tačiau galite išvengti ilgesnių pralaimėjimo laikotarpių ir reguliariai laimėti sandorius. Prekiautojai kuriems patinka laimėti daugiausiai iš savo sandorių, taip pat turėtų likti prie aukštų/žemų opcionų.

Aukšti/žemi opcionai siūlo ypatingai intriguojančias galimybes kai yra kombinuojami su paprastais japoniškų žvakių deriniais. Kadangi paprasti japoniškos žvakės deriniai siūlo rizikingiausias prognozes, aukšti/žemi opcionai yra idealus įrankis norint išlaikyti pusiausvyrą ir sukurti rizikai pakankamai jautrią strategiją kuri vis dėlto pasipelnytų iš daugybės prekybos galimybių, kurias sukuria paprasti japoniškos žvakės deriniai ir turėtų aukštą pajamų potencialą.

Kaip šie du pavyzdžiai rodo, naudojant aukštą/žemą opcionus, prekyba japoniškomis žvakėmis gali būti labai patraukli strategija. Ypatingai naujokai strategiją paremtą aukštais/žemais opcionais laikys daug lengvesne vykdyti nei strategiją paremtą bet kokiu kitu CFD tipu.

Kaip vykdyti japoniškos žvakės strategiją su prisilietimo opcionais

Palyginus su aukštu/žemu opcionais, prisilietimo opcionai siūlo rizikingesnę alternatyvą su aukštesniais išmokėjimais. Prisilietimo opcionai leidžia jums prognozuoti ar turto kaina bent vieną kartą prieš tai kol opcionas nustos galioti pasieks tam tikrą norimą kainą.

Galite prekiauti visais japoniškų žvakių deriniais, kurie veikia su aukštais/žemais opcionais, taip pat su prisilietimo opcionais. Paprastai tariant, prisilietimo opcionus pakeitimas sumažins jūsų laimėjimo procentą bet padidins jūsų vidutinį išmokėjimą, štai kodėl prekyba japoniškos žvakės deriniais su prisilietimo opcionais yra strategija kuri domina visus rizikos mylėtojus.

Vis dėlto, egzistuoja, vienas pagrindinis skirtumas tarp aukšto/žemo opcionų ir prisilietimo opcionų. Priešingai nei aukšti/žemi opcionai, prisilietimo opcionai nereikalauja, kad kaina liktų numatytoji. Užtenka, kad rinka pasiektų norimą kainą trumpiausiu įmanomu laikotarpiu ir jūs laimėsite savo CFD.

Šis skirtumas padaro prisilietimo opcionus tobulu CFD tipu tam tikroms japoniškos žvakės strategijoms. Jei norite prekiauti viena iš šių strategijų, prisilietimo opciono naudojimas greičiausiai jums leistų padidinti savo laimėjimo procentą ir jūsų išmokėjimą. Šios strategijos yra:

 • Pavyzdžiui, prekiautojai, kurie nori naudoti konkrečias besitęsiančių modelių ribas, norėdami laimėti CFD, turi surasti, jog prisilietimo opcionai yra tobulas įrankis jų tikslui. Jie paprasčiausiai gali pasirinkti prisilietimo opcioną su ilgiausiu galiojimu, kuris vis dar siūlo norimą kainą per besitęsiantį modelį ir labai tikėtina, kad jie laimės savo opcioną.

Su aukštu/žemu opcionu, tą patį sandorį būtų daug sunkiau laimėti. Rinka juda nepastoviai per besitęsiančio modelio ribas, tai sukuria sunkumus nuspėjant ar prekiaus aukščiau ar žemiau nustatytos kainos tam tikru laiku. Žymiai lengviau nuspėti, jog rinka tam tikru laikotarpiu pasieks tam tikrą kainą ir prisilietimo opcionai yra tobulas įrankis atlikti tokiam spėjimui.

 • Prekiautojai, kurie nori prekiauti per derinių pramušimą supras, kad prisilietimo opcionai yra tobulas įrankis norint atlikti tokią prognozę. Pramušimai yra trumpi, stiprūs veiksmai, kurie nutinka, kai rinka įgyvendina japoniškos žvakės modelį ir visi prekiautojai dabar tikrai žino, jog rinkos aplinka pasikeitė. Šis įgyvendinimas pasibaigia daugybe užsakymų, iššaukiančių staigų antplūdį pasiūloje ar paklausoje, priklausomai nuo japoniškos žvakės derinio formavimosi. Šis veiksmas yra vadinamas pramušimu.

Kaip CFD prekiautojas, pramušimu galite prekiauti su prisilietimo opcionais. Kadangi pramušimas yra labai nepastovus veiksmas, sunku prekiauti juo su aukštu/žemu opcionais. Su prisilietimo opcionais, visgi, galite prognozuoti, kad kažkuriuo metu rinka pasieks norimą kainą ir laimės CFD.

Kita vertus, turite būti atsargūs kombinuodami prisilietimo opcionus su paprastais japoniškos žvakės deriniais. Paprastos japoniškos žvakės prognozės yra pakankamai rizikingos, prekyba su jomis ir prisilietimo opcionais yra strategija, kurią tik visiški rizikos mylėtojai turėtų taikyti.

Visoms kitoms strategijoms prisilietimo opcionas pristato įdomią alternatyvą prisilietimo opcionams. Jei jums patinka pagrindiniai tam tikro japoniškos žvakės tipo bruožai, galite pakeisti visą strategijos, kurią imate šiomis japoniškomis žvakėmis, prigimtį perjungdami iš aukštų/žemų opcionų į prisilietimo opcionus.

Kaip vykdyti japoniškos žvakidės strategiją, 3 opcionas: Kopėčios opcionas

Kopėčios opcionai šiame sąraše užima ypatingą vietą, nes jie leidžia prekiauti dviem iš pagrindų skirtingiems prekybos japoniškos žvakės derinių būdams. Vienas iš šių būdų yra saugiausias būdas, kurio pagalba galite prekiauti japoniškomis žvakėmis, o kitas būdas yra pats rizikingiausias.

Kopėčių opcionai veikia lygiai taip pat, kaip ir aukšti/žemi opcionai, tad jie jums leidžia nuspėti ar rinka užsidarys aukščiau ar žemiau tikslinės kainos. Priešingai nei aukšti/žemi opcionai, kopėčios opcionai neverčia jūsų kurti tokio spėjimo, remiantis dabartine rinkos kaina. Vietoje to, galite laisvai pasirinkti savo tikslinę kainą iš prieinamų tikslinių kainų sąrašo. Ši sistema jums leidžia sukurti du labai skirtingus japoniškos žvakės strategijų tipus.

Pirmiausia, kopėčios opcioną galite naudoti norėdami nuspėti ar rinka stipriai judės. Kai nuspėjate, jog rinka prekiaus aukščiau rinkos kainos ar žemiau tikslinės kainos, kuri yra žemesnė nei dabartinė rinkos kaina, galite nuspėti stiprų judėjimą. To pasekoje, gausite didelį išmokėjimą iki 1500 procentų, bet jūs taip pat sutinkate su rizika, jog daugybė dalykų gali pasisukti bloga linkme.

Antra, kopėčios opcioną galite naudoti norėdami nuspėti, kad rinka užsidarys aukščiau tikslinės kainos, kuri yra žemiau dabartinės rinkos kainos ar žemiau tikslinės kainos, kuri yra aukščiau dabartinės rinkos kainos. Šie spėjimai yra pakankamai saugūs – rinka gali judėti netinkama linkme, kol ji juda ne taip stipriai. To pasekoje, jūs turėtumėte laimėti aukštą savo sandorių procentą, bet gausite mažesnį išmokėjimą.

Šie du prekiavimo kopėčios opcionais būdai paverčia juos patraukliais jūsų japoniškos žvakės strategijos įrankiais. Juos galite naudoti daugybe būdų:

 • Kopėčios opcionus galite naudoti norėdami atlikti aukščiausia-rizika/aukščiausias-atlygis visų CFD spėjimuose. Būkite atsargūs jungdami šį prekybos būdą su paprastais japoniškos žvakės deriniais, nes jie jau yra pakankamai rizikingi. Kita vertus, sudėtingiems ir labai sudėtingiems japoniškų žvakių deriniams, kopėčios opcionai gali būti šaunus įrankis uždirbti didelį pelną nepaisant ribotų prekybos galimybių.
 • Kopėčios opcionus galite naudoti į savo strategiją pridėdami mažos-rizikos pelną. Kai tikitės judėjimo, galite naudoti kopėčios opcioną norėdami atlikti saugų spėjimą kitoje pusėje. Judėjimo į viršų atveju, pavyzdžiui, galite nuspėti jog rinka užsidarys aukščiau tikslinės kainos, kuri yra tikrai žemiau už dabartinę rinkos kainą. Šie spėjimai jums atneš tik mažą išmokėjimą, bet turėtumėte laimėti didelį savo sandorių procentą, kuris be didelės rizikos jūsų prekybai pridės šaunų pelną.

Šiais dviem būdais, kopėčios opcionai gali pasitarnauti, kaip puikus jūsų strategijos prieskonis ir pasiūlyti jums tokį pelną, kurio negali pasiūlyti jokių kitų CFD tipas.

Jūsų pačių japoniškos žvakės strategija su CFD, žingsnis 3: pasirinkti tinkamą investiciją sandoriui

Kai tik nusprendėte kuriomis japoniškomis žvakėmis norite prekiauti ir kaip jomis norite prekiauti, turite nustatyti kiek pinigų norite investuoti į kiekvieną sandorį. Svarbu turėti tvirtą pinigų valdymo strategiją, nes tai yra vienintelis būdas išgyventi nuosmukio laikotarpius ir auginti savo kapitalą, kai viskas vyksta įprastai.

Su gera pinigų valdymo strategija į kiekvieną sandorį investuojate nustatytą jūsų bendro kapitalo procentą. Idealiu atveju, šis procentas yra kažkur tarp 2 procentų ir 5 procentų.

Su rizikingomis strategijomis, pavyzdžiui, derinant paprastus japoniškos žvakės derinius su prisilietimo opcionais, turite tikėtis ilgesnio praradimų laikotarpio nei su saugesnėmis strategijomis. To pasekoje, turite atitinkamai pritaikyti savo investicijas sandoriui. Likite su 2 procentų investicija rizikingose strategijose ir investuokite 5 procentus tik, kai žinote jog laimėsite aukštą jūsų sandorių procentą.

Taip pat atminkite, jog laikui bėgant savo investiciją sandoriui galite reguliuoti. Tai visgi geriau pasirinkti atsargumo dėlei, kai tik apibrėžiate savo strategiją. Jei manote jog 2 procentai sandorio investicijai yra saugu, galite padidinti savo investiciją iki 2.5 procento, tuomet 3 procentų, ir taip toliau. Toks saugus požiūris yra geriau nei pradedant su 5 procentų investicija ir pabaigiant bankrutavus.

Išvada

Japoniškos žvakės yra kainos judėjimo pavaizdavimo būdas kuris leidžia atlikti lengvus spėjimus. Japoniškos žvakės strategja gali naudoti šiuos lengvus spėjimus, norėdama atlikti pelningesnes investicijas.

Yra trijų tipų japoniškos žvakės deriniai kuriais remdamiesi galite sukurti savo japoniškos žvakės strategiją:

 • Paprasti japoniškos žvakės deriniai,
 • Sudėtingi japoniškos žvakės deriniai, ir
 • Labai sudėtingi japoniškos žvakės deriniai.

Sudėtingi deriniai leidžia atlikti saugesnius spėjimus bet pasiūlys mažiau prekybos galimybių.

Japoniškos žvakės derinius galite derinti su aukštais/žemais opcionais, prisilietimo opcionais ir kopėčios opcionais. Derindami unikalų šių opcionų tipų su skirtingais japoniškos žvakės deriniais rizikos/atlygio profilį, galite sukurti strategiją puikiai atitinkančią jūsų charakterį.

Naudokite šią informaciją rastą vadove ir turėtumėte sukurti japoniškos žvakės strategiją, kuri jums padės prekiauti pelningai ir ves jus link finansinės nepriklausomybės.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.