Kaip prekiauti Bolingerio juostomis ir momentum su CFD - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

Bolingerio Juostos ir Momentum

Sužinokite apie čia sujungtas Bolingerio Juostas ir Momentum. Bolingerio Juostos yra techninis indikatorius sukurtas pranešti apie tikėtiną prekybos diapazoną, ir ar kainos šiuo metu yra aukštos ar žemos santykiu su tuo diapozonu. Šiuo tikslu jie naudojasi periodo kintančiu vidurkiu 14 (vidurinė linija), padaugina standartinį nukrypimą iš dviejų ir prideda (viršutinė linija) ir taip pat atima iš kintančio vidurkio. Tai sukuria kanalo kainas, kurios mažai tikėtina jog dings. Viršutinė linija veikia kaip pasipriešinimo lygis, žemutinė linija kaip pagalbinis lygis.

Vidurinė linija gali būti abi, priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra kaina.

Momentum yra energijos kainų indikatorius, nustatantis judėjimą tam tikra kryptimi. Kai naudojate japonišką žvakę prekybai, kaip tai daro daugybė prekiautojų, kiekviena japoniška žvakė leis jums sumažinti momentum duotam periodui. Kuo ilgesnė japoniška žvakė ir jos stovas ir trumpesnė dagtis kūno santykiu, tuo aukštesnis yra japoniškos žvakės momentum. Atvirkščiai, kuo trumpesnė yra japoniška žvakė ir jos kūnas ir ilgesnė dagtis lyginant su kūnu, tuo mažesnis yra japoniškos žvakės momentum.

Kaip prekiauti Bolingerio juostomis ir momentum su CFD

Kai sujungiate Bolingerio juostas ir momentum galite išskirti pakankamai sudėtingus, spėjimus susijusius su ateities kainų judėjimu.

Norėdami suprasti, kaip tai daryti, prašome atkreipti dėmesį į šią kainos lentelę:

Bollinger Bands

Kaip matote, turtas, šiuo atveju vokiškos akcijos indeksas DAX, judantis kainų tendencijos kryptimi, šiuo metu išgyvena grįžimą į pagrindinę tendencijos liniją.

Štai čia kasdieninė lentelė, taip pat ir

  • Kiekviena japoniška žvakė pristato visą prekybos dieną.
  • Raudona linija yra pagrindinė tendencijos linija.
  • Balta linija yra paprasto 200-periodo kintantis tendencijos ketverių metų vidurkis.
  • Žalios linijos yra trys Bolingerio juostos.

Dabar atkreipkime dėmesį į kelias paskutines japoniškas žvakes:

Bollinger Bands

Kaip matote Bolingerio juostos praeityje suteikė pakankamai gerą informaciją susijusią su kainų judėjimu.

Egzistuoja daugybė pavyzdžių japoniškų žvakių pasiekiančių Bolingerio juostą, bet vėliau atsisukančių atgal, ir užsidarančių po atsparumo lygiu ar virš pagalbos laipsnio generuoto Bolingerio juostų.

Su šiomis žiniomis pažvelkite į paskutinę japonišką žvakę lentelėje, pristatančią šiandienos kainos judėjimus. Kaip galite pasakyti iš ilgos apatinės dagties, iš pradžių rinka pradėjo kristi, bet tuomet pakeitė kryptį. Ji pasiekė Bolingerio juostų vidurinę liniją ir net šiek tiek ją kirto. Remiantis rinkos praeities reakcija pasiekiant vidurinę liniją, kuri dažniausiai nelaukiama apsiverčia, tai yra gera prekybos galimybė naudoti Neliesti ar Žemutinė pasirinkimą.

Norėdami sužinoti ar ir šiuo metu kainos paklus linijos atsparumui, galite pakeisti į mažesnį laikotarpį ir naudoti momentum analizę.

Tai valandinė lentelė, kuri reiškia, jog kiekviena japoniška žvakė dabar pristato vienos valandos trukmės rinkos judesius. Taip pat, šiandienos prekyba yra padalyta į kelias paskutines japoniškas žvakes (raudonas stačiakampis). Kaip matote, kainos šiandien pradėjo kristi su dideliu momentum. Po to jos kilo su dideliu momentum. Tuomet, kai diapazonas prie kurio jie priartėjo prie kasdieninės Bolingerio juostos diagramos nebeturėjo momentum. Po truputį pradėję judėti aukštyn ir žemyn, nedavė jokio ženklo judėjimui aukščiau.

Antra ar trečia japoniška žvakė (raudonas taškas), tai yra labai stiprus ženklas, jog rinka paklus Bolingerio juostos atsparumo linijai. Taigi, galite saugiai investuoti į Žemutinę galimybę ar Neliesti galimybę su tiksline kaina per atsparumo liniją. Įsitikinkite, jog naudojate galiojimo laikotarpio datą vėliau šią prekybos dieną, taip pat į skirtingos laiko zonos paskyros reikšmę.

Kita vertus, jei kainos būtų kilusios su didesniu momentum, neturėtumėte investuoti į Žemutinę ar Neliesti galimybę.

Kaip galite matyti remdamiesi dienos kainos judėjimu, tai turėjo būti investicija, kurią turėjote lengvai laimėti. Sujungiant Bolingerio juostas ir momentum, ar bet kokį kitą atsparumo lygį su momentum analize tokia, kaip šiame pavyzdyje, sukursite pakankamai saugią strategiją su kuria galėsite laimėti didelę savo sandorių dalį.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Make Money Robot

Paprastas robotas, kuris leis užsiimti binare prekyba automatiškai, net jei esate tik pradedantysis prekeivis
Mano greitas patarimas: Rekomenduoju prekiauti valiutos poromis, pavyzdžiui, EUR/USD ar CNY/USD.
Mažiausias užstatas: $200
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.