5 Auksinės atsakingos prekybos CFD taisyklės - Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą ir dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį.
More information
Algis Varnas

5 Auksinės atsakingos prekybos CFD taisyklės

Taisyklė Nr. 1 - Sekite pinigų valdymą

Jei nenorite būti paveiktas ilgai besitęsiančios nepelningos prekybos, žlugdančios jūsų sąskaitą, turėtumėte atkreipti dėmesį į pinigų valdymą. Tai reiškia, jog turite griežtai nustatyti didžiausią savo sąskaitos indėlio procentinę dalį, kurią galite investuoti į vieną opcioną. Idealiausia, jog ši procentinė dalis būtų maža. Mažiau patyrę prekiautojai ją turėtų nustatyti ties 2% arba penkiasdešimt kartų mažesnę nei suma, kurią turite savo brokerio sąskaitoje. Labiau patyrę prekiautojai gali pasirinkti prekybą su tokiais skaitmenimis, jų sąskaitoje, kaip 4% ar 5%.

Jei jūsų prekyba ilgainiui yra nepelninga, jūs bent jau pradėsite kreipti dėmesį, sustosit pakankamai anksti ir neprarasit visos savo sąskaitos. Priešingu atveju, tai yra jeigu jūsų prekyba pelninga, jūsų sąskaitą augs ne taip greitai, bet užtikrinčiau.

Ne visi brokeriai siūlo pigius variantus. Daugelyje vietų, mažiausia prekiauti skirta suma yra $50! Pradedantiesiems tai yra neprieinama, nebent norėtumėte pervesti 50×50 = $2500, arba rizikuoti su mažomis lėšomis.

Taisyklė Nr. 2 - susilaikymo įgūdžiai

Atidarote prekybos platformą, pasiruošiate prekiauti, bet viskas, ką matote, tai niekur nejudančios kainos. Nieko įdomaus nevyksta, jokių įspūdingų prekybos galimybių. Ką jūs darysite? Ramiai stebėsite ekraną ar iš karto mesite viską?

Taip! Jeigu tinkama prekybos galimybė ilgainiui nepasirodo, nėra jokio tikslo prekiauti. Tokiu atveju, protinga arba mesti viską ir vėliau sugrįžti atgal, arba laukti ir vis stebėti rinkas. Jeigu rinkos nejuda jokiomis kryptimis, matematika yra brokerio pusėje. Laukite užuot prekiavę. Jums reikia pasirinkti tik pelningą prekybą, niekada neprekiaukite tik, kad "judintumėte pinigus". Jeigu norite judinti pinigus, geriau apsilankykite artimiausiuose lošimo namuose.

Taisyklė Nr. 3 - Pasirinkite vieną iš daugybės prekybos galimybių

Jei jau pastebėjote įdomias prekybos galimybes ir jų yra keletas, pasistenkite pasirinkti tik pačią pelningiausią. Mažindamas tris ar keturis planuotus sandorius iki vieno, kuriuo labiausiai pasitikite, jūs greičiausiai išfiltruosite sandorius, kurie neatsipirktų. Jūsų prekybos apimtis bus sumažinta, bet jūsų investicijos grąža padidės.

Taisyklė Nr. 4 - Nuspręskite kuo norite prekiauti

Bendra naujokų klaida yra chaotiškumas: prekiautojas stebi per daug grafikų tuo pačiu metu, darydamas per daug kombinacijų, šokinėdamas nuo vieno grafiko prie kito, be jokio aiškaus tikslo. Paprastai pasakius, taps per sunku suprasti rinką. Tai dažniausias kelias į pražūtį.

Bet kuris norintis sėkmingai prekiauti, turi būti užtikrintas dėl savo tikslo, kurį jis/ji turi įžengdamas į rinką ir kokiose situacijose jis/ji nori prekiauti CFD. Kol nesate profesionalas, negalite daryti visko tuo pačiu metu. Man asmeniskai gerai sekasi, kai visada susitelkiu tik į vieną dalyką, vieno tipo situaciją.

Galite prekiauti kartu su tendencijomis, tai yra, tokiomis situacijomis, kai rinka stabiliai kyla ir leidžiasi tam tikrą laiką. Tokiu atveju, prekiautojas lažinasi dėl nustatytos tendencijos tęsinio. Taip pat yra antitendencijos strategijos, tai yra priešingos lažybos dėl dabartinės tendencijos pokyčio. Jūs taip pat kartais galite išgirsti tokį terminą, kaip "pramušimas", tai yra situacija, kai rinka ilgą laiko tarpą yra stabili, bet staiga pasikeičia ir pradeda radikaliai kilti arba leistis.

Taisyklė Nr. 5 - Rizikos išskaidymas

Jei investavote $20 į EUR/USD reikalaujantį CFD, tuomet $20 į EUR/GBP reikalaujantį CFD, geriau nebeinvestuokite dar $20 į EUR/CHF reikalaujantį opcioną. Kodėl? Jūs staiga turėtumėte tris sandorius ir iš viso $60 susijusių su euro pakilimu. Jei euro kursas nukristų, visi trys sandoriai pasisuktų netinkama linkme ir tai jums kainuotų visus $60. Jums nepalanku rizikuoti trigubu praradimu. Dėl šios priežasties kai kurie prekiautojai turi ribą: tuo pačiu metu gali vykti daugiausiai du sandoriai, susiję su viena valiuta.

Rizikos išskirstymas tarp kelių turtų yra logiškas sprendimas ir gali atsipirkti. Visgi, profesionalūs prekiautojai, tarp dešimčių kitų turtų, riziką investiciniuose fonduose yra paskirstę tikrai gerai. Dėka to, su savo prekybinėmis strategijomis, jie gali pasiekti gana stabilius metinius pelnus. Vertėtų paminėti, jog jie naudoja finansines priemones, kurios yra sudėtingesnės, nei CFD, kurie yra labiau skirti smulkiems investuotojams.

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino šio metodo esmės. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Čia yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
Modernus brokeris, prađantis maţo pradinio ánađo
Mano greitas patarimas: Đis brokeris suteikia galimybć prekiauti nuolat, áskaitant savaitgalius, pradedant nuo $1
Mažiausias užstatas: $10
 
 


  del uzdarbio (83.182.59.*) rašė

del uzdarbio

kaip uzsidirbti pinigu? gal galte parasyti pagrindinius principus. dekui

  Kaip tapti turtinga (188.69.193.*) rašė

Turtų atėjimas

Sveiki, turiu darbą kur nematau pajamų. Kodėl? Nes nuoma ir kiti mokesčiai suėda viską. Gal galite padaryti mane turtinga.

  Kodel (62.80.225.*) rašė

Kodel

Kodėl neina užsidirbti naudojant tą metodą?

  Kaip uzsidirbti? (2a02:c7f:6813:4000:fd39:e187:253) rašė

Kaip uzsidirbti?

Sveiki. Sudomino jusu straipsnis. Gal butu galima suzinoti kaip jus tiek izdirbat, nes skamba neitiketinai

  Abejojanis ar ne scam-as (5.20.175.*) rašė

Ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus    Easymarkets.com

Paskaitinėjus komentarus ir pabandžius Easymarkets.com ar Binomo, kaži ar tikrai galima uždirbti tokius pinigus? Gal iš tikrųjų reikia cfd prekybos žinių?

  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.