Aš tapau turtingu naudodamas šį metodą iš dabar užsidirbu virš $10,000 kiekvieną mėnesį. - Blogas
More information
Algis Varnas
27.04. 2017 01:00  | 

Binariniai opcionai bendrąja prasme yra prekybos būdas. Prekiautojai, pasirinkę tokį prekybos būdą, gali patirti nuostolį arba gauti nustatytą pinigų sumą, kuri paprastai išreiškiama procentais nuo investuotos sumos. Binarinių opcionų pelningumas priklauso nuo to, koks yra pasirenkamas opcionų tipas, ir kokia pinigų suma yra investuojama – prekiautojai visada gali pasirinkti tokią galimybę, kuri jiems būtų palankesnė nei kitos. Taigi, kokios yra binarinių opcionų rūšys, ir ką daryti norintiems užsiimti tokia prekyba?

Pasirinkite tinkamą binarinių opcionų tipą

 • Pats paprasčiausias binarinių opcionų tipas yra vadinamas „High/Low“. Jei bent kiek mokate anglų kalbą, turbūt supratote, ką reiškia šis pavadinimas – prekiautojams reikia nustatyti, ar kaina kils, ar kris. Jei numatote teisingai, tokiu atveju gaunate tam tikrą pelno dalį, kuri paprastai siekia nuo 70 iki 90 procentų. Šis prekybos būdas yra rekomenduojamas pradedantiesiems, nes tikrai nebus labai sudėtinga tinkamai numatyti, ar kaina kris, ar šoktels į viršų;
 • Kitas binarinių opcionų tipas yra vadinamas „Quick options“. Nors šis prekybos principas yra labai panašus į pirmąjį, tačiau nuo jo skiriasi laiku. Jei pasirinksite tokį prekybos būdą, jos laikas bus labai trumpas – iki kelių minučių. Jei kainos pokyčius numatysite tinkamai, tokiu atveju gausite savo pelno dalį, kuri gali siekti iki 70 procentų;
 • „One touch“ prekybos būdas yra kiek sudėtingesnis – prekeiviams reikia nustatyti, ar nustatytu laikotarpiu kaina pasieks žemutinį ar viršutinį brokerio nustatytą lygį. Paprastai šios prekybos laikotarpis trunka nuo dešimties minučių iki valandos, o išmokama pelno dalis gali siekti net iki šimto procento. Nors tai atrodo tikrai labai viliojančiai, tačiau naujokams toks prekybos būdas gali atnešti nuostolių, nes tikrai nėra labai paprasta numatyti, ar kaina pasieks numatytą lygį;
 • Dar vienas binarinių opcionų tipas yra vadinamas „Range High/Low“. Nuo prieš tai minėto binarinių opcionų tipo jis skiriasi tuo, kad reikia numatyti, ar kaina nepasieks nustatytos žemutinės ar viršutinės ribos. Išmokama pelno dalis taip pat gali siekti 100 procentų, tačiau toks prekybos būdas nėra rekomenduojamas naujokams.

Pasirinkite brokerį

Jei susigundėte pradėti prekybą binariniais opcionais, jums reikės susirasti brokerį. Jų galime rasti ne taip ir mažai, todėl įvertinkite, ar pasirinktas brokeris yra tikrai patikimas. Pavyzdžiui, pagal tam tikrus raktinius žodžius (iqoption atsiliepimai) ar panašiai, tikrai greitai galėsite rasti informacijos, kaip yra vertinami įvairūs brokeriai, tad tai galės turėti įtakos jūsų pasirinkimui. Viena yra uždirbti pinigus, o kas kita, ar juos tikrai brokeris išmokės. Taigi, svarbu būti atidiems ir rinktis tik tikrai patikimus brokerius, kurie išmokės jūsų uždirbtus pinigus.

Neapsigaukite – binariniai opcionai nėra kazino

Nors kartais manoma, kad yra priešingai, tačiau taip nėra. Kiekvienas prekiautojas, išbandęs tokią galimybę, sutiks, kad tai nėra tapatūs dalykai. Prekyba binariniais opcionais reikalauja ir tam tikrų žinių bei įgūdžių, todėl to tikrai negalėtume vadinti įprastai lošimais. Tai yra prekybos būdas, bet loterija. Kaip ir bet kuris kitas verslo tipas, prekyba binariniais opcionais gali atnešti ir sėkmę, ir nuostolius. Jei vis dar svarstote, ar tikrai verta rinktis prekiavimą binariniais opcionais, pasidomėkite, ką apie tai sako prekeiviai, jau išbandę tokią metodiką. Informacijos galėsite rasti pasinaudoję internetine paieška – pagal raktažodžius binariniai opcionai atsiliepimai tikrai galėsite rasti nemažai informacijos, kuri galės padėti dar paprasčiau nuspręsti, ar tikrai verta tuo užsiimti, ar verčiau rinktis kitas galimybes.

internetas, pinigai, uždarbis, darbas, rizika, opcionai
Algis Varnas
27.04. 2017 00:00  | 

Jei svarstote, kaip užsidirbti pinigų namuose, binariniai opcionai gali būti puikiu pasirinkimu. Palanku yra tai, kad prekyba binariniais opcionais gali būti vykdoma laisvu nuo pagrindinio darbo metu, arba galima rinktis prekybą opcionais kaip pagrindinę veiklą. Žinoma, turite būti pasiruošę, kad tokia prekyba gali atnešti ne tik pelną, bet taip pat ir nuostolius, tačiau kiekvienas verslininkas sutiks, kad bet kokia prekyba ne visada yra sėkminga – kartais verslas klesti, o kartais nesiseka. Taigi, jei norite užsidirbti papildomų pinigų,. Pagalvokite apie tokį pasirinkimą, ir, didelė tikimybė, kad tai padės jums atnešti sėkmę.

Kas yra binariniai opcionai?

Tai yra prekybos būdas, kuris yra paremtas pelningumo arba nuostolių logika. Gali būti išmokamas tam tikras fiksuotas uždarbis, arba pelningumas gali būti išreiškiamas procentaliai. Paprastai pelningumas gali svyruoti nuo 65 iki šimto procentų investuotos sumos – kuo daugiau investuojama, tuo didesnė pinigų suma yra išmokama. Žinoma, pradedantiesiems tikrai nėra rekomenduojama investuoti itin didelių sumų, ir pirmiausia vertėtų pradėti nuo paprasčiausio binarinių opcionų tipo.

Susiraskite patikimą brokerį

Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, kada norima prekiauti, - tai susirasti brokerį, kuris siūlo prekybą binariniais opcionais. Jų susirasti tikrai nebus sudėtinga, tačiau visada svarbu įsitikinti, kad brokeris yra patikimas, ir išmokės jūsų uždirbtus pinigus. Taigi, pirmiausia ieškokite atsiliepimų, kurių internetinėje erdvėje rasite tikrai daug. Jums gali padėti raktažodžiai, tokie kaip binariniai opcionai atsiliepimai, IQoption atsiliepimai, ir t.t. Kuo daugiau turėsite informacijos apie įvairius brokerius, tuo paprasčiau bus galima nuspręsti, kokios galimybės gali būti geriausiomis.

Keturi binarinių opcionų tipai

Prekeiviai gali pasirinkti, koks prekybos binariniais opcionais būdas gali būti pats priimtiniausias. Skiriami keturi binarinių opcionų tipai:
 • „High/Low“ yra pats paprasčiausias prekybos būdas, nes prekiautojams tereikia numatyti, ar nustatytu laikotarpiu kaina kris, ar kils. Nereikės nurodyti, ar kaina pasieks žemutinį/aukštutinį lygį, tad toks prekybos principas itin tinka naujokams. Vėliau, kai jau turėsite tam tikrų reikalingų įgūdžių, galėsite išbandyti ir kitus prekybos binariniais opcionais būdus;
 • „Quick options „ prekybos tipas yra praktiškai toks pat, kaip ir „High/Low“ prekybos principas, tačiau skirtumas tas, kad laikotarpis, kada galima pateikti savo spėjimą, yra trumpesnis (paprastai trunka iki kelių minučių);
 • „One touch“ yra dar vienas binarinių opcionų prekybos būdas. Jis laikomas sudėtingesniu už abu prieš tai minėtus būdus, nes reikia nustatyti, ar kaina pasieks aukštutinį/žemutinį brokerio numatytą lygį. Šis prekybos būdas pasižymi ir didesniu pelningumu, kuris gali siekti net šimtą procentų;
 • „Range High/Low“ prekybos tipas taip pat pasižymi išmokama didele premija, kuri gali siekti šimtą procentų, tačiau nuo „One touch“ prekybos principo šis būdas skiriasi tuo, kad reikia numatyti, ar kaina nepasieks numatyto lygio.

Pinigai internetu neišeinant iš namų

Turbūt kiekvienas kartais pasvajoja apie tai, kaip būtų galima užsidirbti neišeinant iš namų, ir binariniai opcionai tai paverčia realybe. Jei svarstote apie tai, kaip būtų galima užsidirbti papildomai, toks sprendimas tikrai gali būti pačiu palankiausiu. Nėra ribojama, kiek pinigų galite užsidirbti, nes tai priklausys nuo to, kiek būsite pasirengę investuoti, ir kaip dažnai prekiausite opcionais. Nors kartais keliamas klausimas, kaip užsidirbti pinigu internete nemokamai, ir ieškoma tokių galimybių, tačiau kartais reikia šiek tiek surizikuoti, ir tai galės atnešti dar didesnę finansinę sėkmę.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, uždirbti
Algis Varnas
14.04. 2017 04:50  | 

Kaip užsidirbti pinigus žaidžiant žaidimus

Jei esate žaidėjas jūsų svajonė yra užsidirbti pinigus žaidžiant. Dažniausiai negalite žaisti tiek kiek norėtumėte vien dėl to, jog jums reikia dirbti kad išgyventumėte. Bet kas jei jums pasakyčiau, jog galite užsidirbti pinigus žaisdami? Jums tai būtų tobulas scenarijus, taip? Realybėje tai galite padaryti.

Tai neturi nieko bendro su galimybe būti profesionaliu žaidėju ir dalyvauti šiuose konkursuose, kur laimėtojas pasiima didžiulį finansinį atlygį. Tai yra šiek tiek dirbtina, nes jūs turite būti tiesiog puikūs tam tikro žaidimo žaidėjai. Vis gi, yra kitų būdų užsidirbti papildomų pinigų patogiai, savo namuose žaidžiant žaidimus.

Pradedantiesiems, keli žaidimai žaidžaint leis dalyvauti esančiuose aukcionuose, ir iš to galėsite užsidirbti. Kitas šaunus būdas užsidirbti žaidžiant žaidimus yra internetinės knygos, kuri tarnautų kaip tam tikras žaidimo vadovas, rašymas. Norėdami tai padaryti turėsite būti labai geri tame žaidime, nes pateiksite žingsnis po žingsnio gidą, taip pat kaip patarimus kaip jį žaisti. Jūs taip pat galite užsidirbti pinigus filmuodami vaizdo įrašus kaip žaidžiate žaidimą, paskelbdami juos Youtube ir tuomet bandydami jį apmokestinti. Internetinių knygų ir video atveju, nėra jokios prasmės teigti, jog kuo išsamesni ir labiau įtraukiantys jie yra, tuo geresniu rezultatų galite tikėtis.

Tuomet, turite taip pat apsvarstyti darbo kaip žaidimų testuotojo ieškojimą. Egzistuoja didelis skaičius vaizdo žaidimų bendrovių, kurios įdarbina video žaidimų testuotojus, jog jie žaisdami žaidimus kol dar yra vystomi praneštų apie gedimus.

užsidirbti pinigų internetu, žaidėjai, užsidirbti žaidžiant žaidimus
Algis Varnas
14.04. 2017 04:50  | 

Kaip užsidirbti pinigų kuriant blogą

Blogo kūrimas norint pasidalyti savo pažiūromis susijusiomis su dalykais kurie žavi tapo pakankamai madingas. Tie, kurie nori pasidalyti savo žiniomis ir nuomonėmis, ir tie kuriems patinka rašyti, yra puikūs blogeriai. Vieniems blogo rašymas yra hobis, bet iš tiesų, tai taip pat gali būti puiki galimybė užsidirbti pinigų.

Svarbiausia yra sukurti blogą kuris būtų reguliariai pildomas įdomiu turiniu. Greitai rasite skaitytojus ir sekėjus, kurie skaitys naujausius jūsų bloge pasidalintus įrašus. Laikui bėgant kursite įsipareigojimą ir kai tik jausite, jog pasiekėte šį lygį galėsite tikėtis apmokestinti savo blogą.

Yra skirtingų būdų kaip užsidirbti pinigų rašant blogą. Pats akivaizdžiausias yra pasipelnyti iš reklamos pajamų. Kadangi jūsų blogas yra sekamas ir jūsų reputacija auga, galite tikėtis rasti reklamuotojus, kuris norės mokėti už tai, kad leistumėte reklamoms pasirodyti jūsų bloge, kuriame skaitytojai jas galės matyti. Galite sukurti tiesioginius sandorius su tokiais reklamuotojais ar pasirinkti reklamų tinklus, tokius kaip Google AdSense ir elgtis kaip tarpininkas.

Kitas būdas generuoti partnerystės pajamas per partnerystės akcijas. Kitas šaunus būdas tai pradėti prekiauti produktais ar paslaugomis tokiomis kaip internetinės knygos, kursai ar prekės. Taip pat karts nuo karto galite sukurti įvykį, nors tai priklauso nuo to kur esate įsikūręs. Kaip matote yra daugybė šaunių būdų kaip užsidirbti pinigų iš blogo kūrimo ir tai ir linksma, ir paprasta, nes užsidirbate iš to, dėl ko esate pamišęs.

užsidirbti pinigus internetu,užsidirbti pinigus rašant blogą,apmokestinti savo blogą
Algis Varnas
14.04. 2017 04:50  | 

Kaip užsidirbti pinigų su apmokestintomis apklausomis

Turbūt dažnai pagalvojate apie galimybes užsidirbti internetu. Vienas iš pačių populiariausių būdų yra užpildant apklausas. Yra daugybė tinklalapių, kurie gali padėti užsidirbti pinigų pildant apmokestintas apklausas, ir geriausia apie tai yra tai, kad tam jums nereikia skirti daug laiko, ar turėti kažkokius ypatingus įgūdžius. Tai net gi galėtų būti linksmas būdas užsidirbti papildomų pinigų, ir tai nereikalauja tiek daug laiko. Iš tiesų, tai net gi lengva ir nesudėtinga, nes dažniausiai jūs tik išsakote savo nuomonę ar įvertinimą.

Egzistuoja kelios tyrimų įmonės, kurios siūlo atlygius ar piniginius išmokėjimus žmonėms, kurie pildo jų apklausas. Taip pat egzistuoja daugybė tinklalapių, kurie dirba pirmaujančių įmonių vardu ir nori sulaukti publikos nuomonių.

Vis gi, jums reikia įstikinti, jog tai yra legalu, kad nešvaistytumėte savo laiko ir galiausiai nieko negautumėte. Yra keli internetiniai apklausų tinklalapiai, kuriais galima pasitikėti. Visada rekomenduojama prieš registruojantis patikrinti atsiliepimus apie tokius tinklalapius. Daugelis iš šių tinklalapių siūlys ribotą apklausų skaičių keikvieną mėnesį. Tai priklausys nuo jūsų vietovės, nes kartais galite būti nepakankamai kvalifikuotas ar pavyzdžiui dėl šalies ar amžiaus atlikti apklausai.

Negalite tikėtis uždirbti pragyvenimui iš internetinių apklausų, bet galite tikėtis užsidirbti papildomų lėšų. Apsvarstant tai, jog tai nereikalauja daug laiko ir pastangų, tai visai vertinga.

užsidirbti pinigų internetu, apmokestinamos apklausos,papildomi pinigai
Algis Varnas
14.04. 2017 04:50  | 

Kaip uždirbti pinigų su Youtube kanalu

YouTube yra tobula platforma tiems, kuriems patinka kurti vaizdo įrašus. Vis gi, tai nėra susiję vien tik su vaizdo įrašų dalinimusi ir stebėjimu kiek žmonių jie patiko ir ką jie apie tai komentuoja. Realybėje YouTube vaizdo įrašai gali taip pat padėti uždirbti pinigus!

Viskas, ką jums reikia padaryti yra susikurti kanalą ir paversti jį apmokestinamu. Prijunkite savo kanalą prie AdSense paskyros, kad jį apmokestintumėte su reklamomis ir jau galite pradėti! Viskas, ką jums reikia daryti toliau yra kurti šaunius vaizdo įrašus, kuriuos žmonės galėtų žiūrėti, ir kol reklamos pasirodo jūsų vaizdo įrašuose, jūs užsidirbsite pinigų, kai žiūrovai peržiūrės reklamas. Svarbu atkreipti dėmesį, jog apmokestinamas deja prieinamas tik kai kuriose šalyse, tad įsitikinkite, jog jūsų šalyje jis prieinamas. Taip pat šauni idėja susipažinti su taikomomis taisyklėmis ir gairėmis.

Kai jaučiate, jog sukūrėte auditoriją galite judėti į priekį. Pavyzdžiui, galėtumėte pradėti prekybą daiktais norėdami sustiprinti savo ženklą. Taip pat galėtumėte apsvarstyti finansavimo prašymą norėdami gauti daugiau pelno iš savo fanų ir sekėjų.p>

Svarbiausia norint būti sėkmingu Youtube yra įsitikinti, jog per daug nesusitelkiate į pinigus, bet į tikrai gero kanalo kūrimą, kur į auditorijos pageidavimus atsižvelgiama pirmiausia. Kitaip, jūs nebūsite sėkmingas. Susitelkite į sekėjų pritraukimą naudodami geros kokybės vaizdo įrašus ir stenkitės juos padaryti įtraukiančius. Tuomet ir tik tuomet galite tikėtis pradėti uždirbti su Youtube kanalu.

uždirbti pinigus internetu, uždirbti pinigus su youtube, youtube kanalas, adsense
Algis Varnas
29.01. 2017 03:13  | 

Jeigu jau pradėjote pirkti bei pardavinėti binarinius opcionus turbūt pastebėjote, kad ne visi spėjimai bei analizės vienodai tinka vienam ar kitam opcionui: tai, kokias strategijas naudojate, pavyzdžiui, kavos vertės kitimui nuspėti, gali nelabai tikti tarkime dolerio kurso kitimo numatymui. Taip pat ne visi binarinių opcionų paslaugas siūlantys brokeriai dirba vienodai, tad peržiūrėjęs esamą situaciją ir palyginęs brokerius pateikiu savą suvestinę - analizę.

Iq option

Brokeris siūlo iki 50 proc. galimybę bonusui. Vartotojų nuomone jis vertintas 2319 kartų ir bendra statistika gan įspūdinga – 4.8/5.0 balo. Minimali įnešama pinigų suma – tik 10 dolerių. Atrodo tikrai labai patrauklus, dėl daugiau informacijos apsilankykite brokerio internetinėje svetainėje. Verta atkreipti dėmesį į šių brokerių paslaugas.

24option.com

Šie paslaugų tiekėjai buvo vertinti net 3238 kartus ir vidurkis siekia 4.6/5.0 balo. Kitas skirtumas nuo pirmojo minėto brokerio yra minimali įnešama pinigų suma – šiuo atveju ji turi būti ne mažesnė nei 250 dolerių (tokią minimalią sumą (depozitą) turi daugelis brokerių, tad ji atrodo didelė lyginant tik su pirmuoju variantu). Galimybė papildomam bonusui vertinama net iki 100 procentų.

QuickOption

100 procentų bonus, 4.5/5.0 įvertinimas (vertinusių 5108 asmenys). Minimali suma, kaip jau minėjau, pasitaikanti daugelio brokerių sąlygose – 250 dolerių kiekvienam pinigų įnešimui į brokerio sąskaita, už kuriuos po to pradedate dirbti su binarinių opcionų rinka. Atsižvelgiant į brokerio vertinimo populiarumą ir vertinusių vartotojų kiekį galime daryti prielaidą, jog brokerio paslaugos tikrai vertos dėmesio ir būtent šis brokeris yra labai dažnai susilaukiantis susidomėjimo. Dėl daugiau informacijos bei atsiliepimų apsilankykite brokerio internetinėje svetainėje.

Opteck

Jokių limitų bonusams, kurie gali siekti iki 100 procentų, tačiau vertinusių vartotojų nuomone brokerio paslaugos įvertintos 4.2/5.0, o vertinusių buvo vos 524 vartotojai. Minimali įnešamų pinigų suma į brokerio asmeninio vartotojo sąskaitą yra 250 dolerių. Nelabai yra ką daugiau komentuoti apie šį variantą, mano nuomone, geriau būtų rinktis pirmąjį arba antrąjį.

ETXcapital

Šie brokeriai siūlo 100 procentų bonuso galimybę, kuris gali siekti net iki 3,750 dolerių. Brokerio paslaugas įvertino 4357 vartotojai ir bendras įvertinimas yra 4.1/5.0 balo. Atrodo tikrai neblogai ar ne? Dar geriau žiūrisi tai, jog minimali įnešama pinigų suma į asmeninio vartotojo sąskaitą brokerio erdvėje yra tik 100 dolerių. Labai vertas dėmesio variantas.

FmTrader.com

Kaip ir visuose pastaruosiuose brokerių aprašymuose, šis brokeris siūlo taip pat iki 100 procentų bonuso galimybę. Paslaugos įvertintos 4.1/5.0 balo, o vertinime dalyvavo 982 brokerio paslaugų vartotojai. Minimali įnešama suma, kaip jau minėjau, jog tai labai dažni skaičiai kalbant apie šį poskyrį – 250 dolerių. Brokerio paslaugos turi dar šiek tiek savitumų nuo kitų, nes šis brokeris nėra reguliuojamas. Dėl platesnės informacijos apsilankykite brokerio internetinėje svetainėje ir sužinosite viską konkrečiau.

Tai buvo pateikti tik bendri faktai apie esamus geriausiai vertinamus binarinių opcionų brokerius. Jeigu dar nesusiradote sau geriausiai pritaikomo – perskaitykite šią bendro vaizdo suvestinę ir išsirinkite, o jeigu jau turite patinkantį brokerį – palyginkite jo paslaugas su šiais minėtais, kuriuos renkasi tūkstančiai binarinių opcionų rinkos vartotojų.

Tikiuosi, kad informacija naudinga, tad sekite tolimesnes naujienas ir sėkmės bei gerų analizių tolimesniuose binarinių opcionų veiksmuose!

kodel verta rinktis binariniu opcionu rinka,binariniai,opcionai,pinigai internetu,uzdarbis internetu,pirkti parduoti binarinius opcionus,geriausi brokeriai,binariniu opcionu brokeriu pasirinkimai,patarimai del binariniu opcionu
Algis Varnas
29.01. 2017 03:12  | 

Jeigu jau skaitote šį straipsnį, vadinasi jus domina papildomi pajamų šaltiniai ir šiuo atveju ieškote, kaip galite padidinti savas pajamas, naudodamiesi jau turimomis. Tuomet taip, skaitote teisingą straipsnį, nes jame bus pateikta, kodėl verta naudotis binarinių opcionų rinką ir nesigundyti lažybų kompanijų pasiūlymais, loterijomis bei nelegaliu pelnu.

Binariniai opcionai – tai strategiškai išanalizavus galimai nuspėjami pokyčiai tarp įvairių daiktų bei paslaugų. Pavyzdžiui, galite nuspėti, kaip per parą pakis euro kursas, arba kaip planuojama, jog pasikeis cukraus vertė. Tai neapsiriboja tik šiais minėtais pavyzdžiais, binariniai opcionai gali būti perkami ir parduodami taip pat ir įvairių vertingų metalų, pavyzdžiui, aukso, platinos, gamtinių išteklių, pavyzdžiui, naftos, anglies, rūdos, o taip pat ir akcijų vertės kitimų spėjimai.

Jūs galite pilnai remtis sava analize, spėjimu, sudarytų pagal esamas naujienas, įvairius asmeninius šaltinius ar kad ir gera nuojauta. Kad galėtumėte atlikti veiksmus rinkoje – reikia turėti binarinių opcionų brokerio vartotoją ir įnešti tam tikrą pinigų sumą, kuri daugelyje brokerių prasideda nuo 250 dolerių.

Pirkti ir parduoti binarinius opcionus galite bet kuriuo paros metu iš jums patogios vietos, tad nuolat galite sekti naujienų portalus, lyginti ir ieškoti įvairių ryšių tarp vieno veiksmo ir jo atoveiksmio vertės pakitime, taip daromos išvados galiausiai padės lengvai numatyti galimą vertės kitimą ir rizika, kad jūs neteksite savų pajamų bus beveik lygi nuliui. Žinoma, kad iš pradžių bus ir įvairių pralaimėjimų, tačiau tai laikina – jeigu esate pasiryžęs mokytis ir dirbti, tai greitai įgusite ir viskas atrodys vis paprasčiau ir paprasčiau, o tuo pačiu net nepastebėsite, kaip jūsų pajamos išaugs kelis kartus.

Kaip daryti analizes? Tam yra ne vienas papildomas straipsnis, kuriuos lengvai galite rasti naudodamiesi paieškos sistemomis, tačiau trumpai ir aiškiai apibendrinant pagrindinius straipsnių akcentus tai būtų nuolatinis žinių sekimas, ryšių ieškojimas ir ilgalaikė praktika. Analizė, kol mokotės, gali būti ir atvirkštinė – tai reiškia, kad iš pradžių pastebėsite gan drastišką pakitimą tarkime sidabro vertėje, o tik po to ieškosite, kas tai galėjo lemti, pavyzdžiui, perskaitysite, jog sugriuvo kokia nors kasykla. Praktikuokitės ir viskas taps refleksiška ir be galo paprasta.

Ar verta kliautis nuojauta? Žinoma taip. Kai kurie psichologai įvardina dvi sistemas, kurios veikia mūsų smegenyse. Pirmoji sistema yra refleksiška ir veikianti be galo greitai, ji ilgai negalvoja ir daro taip, kaip jai atrodo geriau. Antroji sistema – ji veikia ilgai ir lėčiau, apgalvodama kelis variantus, analizuodama ir įvertindama kiekvieną situaciją iš kuo daugiau pusių. Tad, pavyzdžiui, pateikus paprastą uždavinį ir galimu variantus, pirmoji sistema iš karto pasiūlys jums į galvą variantą, kuris turbūt bus teisingas, jeigu jūs gerai suprantate tokio tipo uždavinius, tuo tarpu esant naujo tipo uždaviniui, jį išspręsti ir pasirinkti teisingą variantą su kuo mažiau dvejonių padės tik antroji sistema. Visą tai apibendrindamas noriu pasakyti, jog jau po kelių binarinių opcionų pirkimų-pardavimų pradėsite nujausti ir jūsų pirmoji sistema ims siūlyti jums “nuojautos” rinkos pokyčius, kuriuos jūs įsivaizduosite kaip sėkmę. Nepakibkite ant laurų, žinoma, galimos ir netektys, tačiau svarbiausia nuosekliai praktikuotis ir niekada neleisti nesėkmei sugriauti jūsų ateities. Dirbkite ir užsidirbkite.

kodel verta rinktis binariniu opcionu rinka,binariniai,opcionai,pinigai internetu,uzdarbis internetu,pirkti parduoti binarinius opcionus,geriausi brokeriai
Algis Varnas
27.12. 2016 13:00  | 

Ar tave nuolat kamuoja mintys, jog tavo darbas yra neįvertintas? Trūksta lėšų atostogoms? O gal nuolat nenustoji galvojęs apie kiekvieną centą? Užteks. Laikas dirbti. Ne per kelias darbovietes, o pačiam sau. Kaip tai padaryti? Skaitykite toliau.

Yra įvairių galimybių užsidirbti internetu – pradėti darbą kaip laisvai samdomas darbuotojas, pradėti lošti – kazino arba sporto lažybos, tačiau daugiausia dėmesio norėčiau atkreipti į binarinius opcionus.

Lažybos – nesaugus ir itin pavojingas pasipelnimo būdas. Be to, nerašyta taisyklė, jog taip vadinami “namai” visuomet laimi. Tai reiškia, jog ar tai būtų kazino, ar lažybų kompanija, galiausiai ji vis tiek turės pelno, o ne jūs. Pasikartosiu, geriau čia nesivelti, nepraloškite gyvenimo ir nerizikuokite savo ir šeimos gerove.

Darbas siūlant savo kaip laisvai samdomo darbuotojo – geras ir patikimas būdas užsidirbti papildomų pajamų arba dirbti pilnu etatu nepriklausomai nuo darbo aplinkos, vietos ir pobūdžio. Šiuo metu itin populiarėjanti sfera darbo internetu susilaukia didelio susidomėjimo darbuotojų iš viso pasaulio. Dažniausiai ieškomi programavimą išmanantys specialistai, tačiau netrūksta ir vertėjų, redaktorių ar tiesiog informacijos sklaidos, analizių kūrėjo. Atlyginimas gali įvairuoti nuo minimalaus iki didesnio negu pilnu etatu dirbančio asmens, tai priklauso nuo jūsų sutarties ir, žinoma, jūsų gebėjimų, išskirtinumo tarp kitų kandidatų. Konkurencija didelė, tačiau pasiūla taip pat, tad negavę vienos norimos vietos, tą pačią sekundę galite rinktis iš kitų to paties pobūdžio darbų.

Investicijų fondai. Turite daug pinigų ir norite turėti dar daugiau? Analizė, spėjimas ateičiai, atliekate investiciją ir žiūrite, kaip jūsų sąskaita pasipildo kiekvienais metais nutartu palūkanų tarifu. Tačiau toks būdas pasipelnyti veiksmingas tik tikrai ganėtinai daug galinčiam investuoti asmeniui. Ganėtinai daug – tai kalba ne apie šimtus ar tūkstančius, o šimtus tūkstančių pinigų. Ne kiekvienam tokios galimybės, tad daugiau čia ir nesiplėskime.

Binariniai opcionai! Bingo! Tai patikimas, greitas ir veiksmingas būdas papildyti savo sąskaitą jums patogiu metu. Kaip tai veikia? Jūs turite rasti koreliacinį ryšį tarp įvykio praeityje ar dabartyje ir gebėti numatyti netolimą ateities pasikeitimą. Tarkime, valiutos kurso pakitimą, priklausomai nuo politinių sprendimų. Žaliavos vertę priklausomai nuo derliaus ir, tarkime, galimos sausros augimo sezono metu. Ar skaitote ir galvojate, jog tai gali būti jūsų sritis? Neabejokite ir pradėkite uždirbti!

Apibendrinant, nereikėtų gailėtis nieko. Jeigu tai nutiko, vadinasi taip ir turėjo būti. Jus pagavo azartas I pastatėte didelę sumą pinigų? Pralaimėjote? Negerai, žinoma, pats suprantate, tačiau tai gali būti gyvenimo pamoka ir tikėtina, jog jūs pasikeisite. Negerai būtų bandyti kompensuoti pralaimėjimą bandant išlošti vėl – tad stenkitės atmesti šį variantą. Kompensuoti netektį galite pasinerdami į be galo įdomų naujienų vandenyną, kuriame reikės atsirinkti tinkamą, svarbiausią informaciją ir gebėti ją sieti tarpusavyje. Toliau analizuokite pokyčius rinkoje, kaip tai priklauso nuo politikos, logistikos, klimato kaitos ir įvairių aplinkos veiksnių. Kartais visą situaciją absoliučiai keičia vieno žmogaus žinutė, tokių atvejų matėme ne vieną. Tad pats didžiausias patarimas yra stebėti kitus, analizuoti, tačiau sprendimus priimti pačiam. Taip sulauksite didžiausio pasisekimo binarinių opcionų srityje

Patarimas – nesidžiaukite pirmu teisingu vertės kitimu lyg tai būtų viskas, ko jums reikia likusiam gyvenimui. Naudokite pelną naujo pelno augimui – taip greičiau ir daugiau pasieksite savo norų. Žinoma, čia jūsų sprendimas, galite iš lėto išsiiminėti pelno dalį pagal tai, kiek leidžia jūsų brokeris, tačiau tokiu atveju sulaukus netekties, teks vėl papildyti brokerio sąskaitą. Taip pat niekada nežaiskite principu “viskas arba nieko”. Neverta, nes kartais nutinka ir labai nenuspėjami dalykai, tad geriausia savąjį kapitalą išskirstyti procentinėmis dalimis ir pagal turimą analizę paskirstyti. Siūlymas būtų naudoti maksimaliai 20% turimo kapitalo vienam veiksmui binarinių opcionų rinkoje.

Dar kartą priminimas – domėkites, analizuokite ir jūsų laukia sėkmė!

saugus, pinigai, internetu, darbas internetu, pinigai internetu, uzdarbis internetu, binariniai opcionai, binary options lietuviskai, uzdarbis is namu, darbas namuose, saugus uzdarbis
Algis Varnas
27.12. 2016 12:33  | 

Ar kada nors galvojote, jog norėtumėte turėti papildomų lėšų, kurias gautumėte investavę dalį savo turimų pinigų? Jeigu taip, turbūt svarstėte apie galimybę naudotis akcijų brokeriais, investuoti pinigus ir laukti iš lėto kapsinčių procentų nuo investuotos sumos dalies... Taip pat galbūt neatmetėte galimybės prasukti ruletės arba bandėte nuspėti Žalgirio krepšinio komandos taškų skaičių Lietuvos krepšinio lygos finale. Jeigu jums pasisekė – sveikintina, tačiau tęsiant tokią veiklą arba ir toliau galvojant apie papildomas lėšas, vienas saugiausių būdų yra rinktis binarinius opcionus.

Binariniai opcionai – tai, paprastai tariant, naujienų sekimas jums patogiomis žiniasklaidos priemonėmis ar savais šaltiniais, o pagal turimą informaciją jūs turite atlitki savotiškai svarbų sprendimą, pavyzdžiui, ar dolerio kursas kils, ar didės. Tai gali atrodyti lyg irgi savotiška lažybų alternatyva, tačiau esmė šiek tiek kitokia, nes pasirinkimas ganėtinai didesnis, o rizika žymiai mažesnė. Binarinių opcionų pasirinkimai gan platūs: nuo jau minėtų valiutų kursų pokyčių iki įvairių žaliavų (kavos, cukraus, naftos, aukso ir t.t.) bei vertybinių popierių vertės kitimų. Tad domintis ir gebant sieti naujienas, ieškoti išvestinių priežasties-pasekmės ryšių gebėjimas šioje sferoje labai praverčia!

Žinoma, reikia paminėti, jog nėra viskas taip, kad sugalvoję pirkti/parduoti binarinius opcionus ir žaisti šioje rinkoje tam, kad papilditumėte savo kišenę pasitelkę jau turimą kapitalą, imate, pasirenkate, nuspėjate, t.y. numatote galimą, pavyzdžiui dolerio kurso kitimą, ir teisingu atveju jūsų sąskaita iš karto papilnėja, o jūs, azarto pagautas, ieškote, kur toliau investuoti. Deja, tai būtų per paprasta, kad būtų tiesa. Viskas šiek tiek sudėtingiau, tačiau jau minėtos nerealios pradžios rezultatą pasiekti realu.

Viskas prasideda pasirenkant tinkamą broker. Vertėtų pasidomėti įvairias atsiliepimais apie brokerių kainas, kokią dali uždarbio jie nori gauti, kokios yra bendradarbiavimo sąlygos, kokia mažiausia išgryninama suma, kokią sumą reikėtų investuoti iš pat pradžių, kokia jų paslaugų tiekimo kokybė, kaip greitai vyksta administravimas ir t.t.

Labiausiai jus sužavėjęs brokeris – tikėtina bus tinkamas pasirinkimas. Toliau turite pradėti ieškotis įvarių šaltinių, kuriais remsitės atlikdami savus sprendimus perkant ar parduodant binarinius opcionus. Pavyzdžiui, jeigu jus domina vertybinių popierių vertės kitimai, sekite naujienas tiek kompiuteriu, tiek išmaniuoju telefonu ar plančete naudodamiesi beveik visoms operacinėms sistemoms paruošta programėle Scutify. Šioje programėleje pateikiami akcijų svyravimai, taip pat yra nemažai ekspertų komentarų, straipsnių, kurie pateikia išsamias išvadas, kodėl vienoks ar kitoks pokytis yra matomas, pavyzdžiui, vertybinių popierių vertės svyravimo grafike.

Susiradę jums labiausiai patinkančius informacijos šaltinius, štai kita rekomendacija! Tinkamiausias ir daugiausia pelno, tikėtina, atnešantis būdas “žaisti” binarinių opcionų sferoje yra pasirinkti vieną ar kelias sritis, kurios jus labiausiai domina ir kuriomis įdomu domėtis bei gebate geriausiai greitai analizuoti turimą informaciją, sieti ją su prieš tai buvusia, kita ir daryti išvadas, kurios lemtų jūsų sąskaitos gausėjimą.

Toliau belieka praktika ir dar kartą praktika. Praktika. Iš pradžių galite nenaudoti savų pinigų ir šiek tiek pastebėti, kaip jums sekasi daryti sprendimus, pamėginti patiems daryti analizę, kodėl tam tikras pokytis rinkoje lėmė vienokį ar kitokį, tarkime, valiutos kurso pakitimą. Tuomet lyginkite savąsias išvadas su analitikų, ekspertų, pradėsite pastebėti koreliacijas ir tai palengvins jūsų asmeninį darbą. Nusiteikę į binarinius opcionus žiūrėti ne kaip į lažybas ar kazino, jūs tikrai galite praturtėti dirbdami iš bet kokios jums patogios vietos.

Viskas gan paprasta. Šaltinių labai daug. Informacijos yra ir tokios, kurią vertėtų vadinti “šiukšlėmis” ir tokios, kuri taip pat turėtų būti itin vertinga. Atsirinkite, analizuokite ir pamatysite, kaip palengvės jūsų gyvenimas, kalbant apie finansinius sprendimus. Sėkmės!

darbas internetu, binary options, binariniai opcionai, uzdarbis is namu, uzdarbis internetu, vertybiniai popieriai, valiutu kursu spejimai, lazybos be rizikos, analitiniai sprendimai, pinigai is namu, saugus pinigai
Algis Varnas
27.12. 2016 00:00  | 

Gana dažnai teka pagalvoti, kaip užsidirbti pinigų namuose, ir šiandien vairių galimų pasirinkimų yra iš tiesų daug. Viena galimybių – tai binariniai opcionai, kurie gali padėti padidinti pajamas be didelių pastangų. Viskas, ką reikia padaryti, tai susirasti informacijos apie tokį prekybos būdą, ir kreiptis į pasirinktą brokerį. Prekyba binariniais opcionais šiandien yra gana populiari – ji yra vykdoma įvairiose pasaulio šalyse, ir pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis binarinius opcionus?

• Visų pirma, tai gali padėti užsidirbti pinigų neišeinant iš namų. Jei ieškote papildomų uždarbio galimybių, toks pasirinkimas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti; • Nors kartais binariniai opcionai yra tapatinami su internetiniais lošimais, tačiau tai tikrai nėra vienas ir tas pats. Kai jau būsite įgudę prekeiviai, numatyti kainų pokyčius per tam tikrą laikotarpį nebus labai sudėtinga, ir tai galės užtikrinti gana nemažą pelną; • Sėkmės atveju yra išmokama numatyta uždarbio dalis, kuri gali siekti net šimtą procentų investicijų. Kuo didesnė pinigų suma bus investuojama, tuo didesnis bus ir pelnas; • Galima rinktis vieną iš keturių prekybos binariniais opcionais tipų. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis gana paprastus prekybos būdus, kuriais numatoma, ar nustatyta kaina kils, ar kris; • Investuojama pinigų suma tikrai neprivalo būti gana didelė – pradėti prekybą galite ir su minimaliomis investicijomis. Nors kartais ieškoma galimybių, kaip uždirbti pinigų internete nemokamai, tačiau dauguma pasirinkimų reikalauja bent minimalių investicijų. Taigi, ir šis pasirinkimas gali būti tikrai palankus.

Kokį brokerį pasirinkti?

Šiandien prekybą binariniais opcionais gali pasiūlyti ne taip ir mažai įvairių brokerių, tad gana dažnai kyla klausimas, kurį jų vertėtų pasirinkti. Jei įvertinsite kelis svarbiausius dalykus, apsispręsti tikrai nebus labai sudėtinga, ir jums beliks tik susisiekti su tam tikru pasirinktu brokeriu. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį? • Koks yra nustatytas minimalus depozitas – jis gali siekti vos dešimt eurų, arba nustatyta minimali depozito suma gali siekti 250 eurų. Renkantis tinkamiausią brokerį visada svarbu į tai atkreipti dėmesį; • Pasidomėkite, kokia yra nustatyta minimali investicijų sumą – ji gali siekti vos vieną eurą, arba minimali suma gali būti didesnė (paprastai iki 25 eurų). Žinoma, visada yra galimybė investuoti ir pasirinktą pinigų sumą; • Įvertinkite, kokia yra išmokama pelno dalis. Įvairūs brokeriai gali būti nustatę labai skirtingą grąžos dydį – jis gali svyruoti nuo 85 iki 92 procentų; • Galima pasiskaityti binarinių opcionų brokerių apžvalgas – internetinėje erdvėje tikrai galėsite rasti svarbiausią informaciją apie tam tikrus brokerius, ir tai galės padėti priimti tam tikrą sprendimą; • Visada verta pasidomėti, kaip apie įvairius brokerius atsiliepia klientai. Tikėtina, kad rasite ne taip ir mažai atsiliepimų apie įvairias bendroves, ir čia jums gali praversti internetinė paieška pagal raktinius žodžius, tokius kaip IQoption atsiliepimai. Tikėtina, kad nesunkiai rasite pakankamai informacijos apie binarinius opcionus bei jų brokerius. Kadangi šiandien internetinėje erdvėje įvairios informacijos tikrai nestinga, tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Tuo atveju, jei dvejojate, ar verta rinktis tokią uždarbio galimybę, įvertinkite, kaip tai vertina klientai. Pagal raktažodžius binariniai opcionai atsiliepimai galėsite rasti ne taip ir mažai vertingos informacijos, ir ji galės jums padėti paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus.Skirkite šiek tiek laiko reikalingos informacijos paieškai, ir apsispręsti tikrai nebus labai sunku.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai, uždirbti
Algis Varnas
26.12. 2016 05:15  | 

Šiandien binariniai opcionai yra gana dažnas pasirinkimas, kada norima uždirbti daugiau pinigų. Prekybą binariniais opcionais galima vykdyti neišeinant iš namų, tai galima daryti tuomet, kada pavyksta atrasti šiek tiek laisvo laiko, o atlikti reikalingus veiksmus tikrai nebus labai sudėtinga. Pirmiausia jums reikia išsiaiškinti, kaip tai vyksta, ir galėsite kreiptis į brokerį, siūlantį prekybą binariniais opcionais.

Kas yra binariniai opcionai?

Tai yra toks prekybos būdas, kuris turi du rezultatų variantus – išmokama fiksuota pelno dalis, arba pralaimėjimas. Nors kartais manoma, kad tai yra tas pats, kas ir kazino lošimai, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Jei yra tinkamai įvertinama situacija, galima išvengti pralaimėjimo, nors, žinoma, rizika visada išlieka. Jei užsiimama prekyba binariniais opcionais, reikia atlikti spėjimą, ar numatytu laikotarpiu kaina kils/kris, pasieks žemutinį lygį, ir t.t. Kokį spėjimą reikės atlikti, tai priklausys nuo to, koks binarinių opcionų tipas bus pasirenkamas.

Binarinių opcionų rūšys

• Paprasčiausias binarinių opcionų prekybos būdas yra „High/Low“: prekiaujantys binariniais opcionais turi numatyti, ar kaina kils, ar kris. Šis binarinių opcionų prekybos būdas yra rekomenduojamas pradedantiesiems; • Dar vienas binarinių opcionų prekybos tipas – tai „Quick options“. Nors tai yra praktiškai tas pats, kas ir „High/Low“ prekybos principas, tačiau skirtumas toks, kad prekiavimo trukmė yra labai trumpa; • „One touch“ prekybos principas yra kiek sudėtingesnis, nes prekiautojams reikia pasirinkti, ar kaina pasieks brokerio nustatytą viršutinį/žemutinį lygį; • „Range High/Low“ binarinių opcionų tipas nuo kitų skiriasi tuo, kad reikia numatyti, ar kaina nepasieks nustatyto lygio ribos.

Pasirinkite patikimą brokerį

Visada yra svarbu tai, kad būtų pasirenkamas tikrai patikimas brokeris. Šiandien jų pasirinkimas tikrai nėra siauras, tad visada bus galima pasirinkti tokį, kuris būtų geriausiai įvertintas. Čia jums visada gali pagelbėti atsiliepimų paieška: pagal įvairius raktažodžius, pavyzdžiui, IQoption atsiliepimai, galėsite rasti informacijos, kaip tokią galimybę vertina klientai, jau pradėję prekiauti binariniais opcionais. Tikėtina, kad tai padės jums paprasčiau nuspręsti, ar tam tikras pasirinkimas tikrai gali būti pačiu palankiausiu. Taip pat brokerį galite rinktis pagal tai, kokios yra minimalios investicijos – tuo atveju, jei baiminatės, kad galite prarasti savo investicijas, vertėtų rinktis tokius brokerius, kurie leistų investuoti gana minimalią pinigų sumą. Žinoma, kuo daugiau investuosite, tuo didesnė bus ir jūsų pelno dalis. Sprendimas, kaip užsidirbti pinigų namuose Šaltuoju metų laiku vis daugiau laiko praleidžiama namuose, tad neretai yra pasvarstoma apie galimybės, kaip būtų galima papildomai užsidirbti pinigų. Binariniai opcionai – tai viena iš galimybių, kuri gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, nes vykdytu prekybą galėsite bet kuriuo jums patogiu metu. Nors neretai yra klausiama, kaip užsidirbti pinigų internete nemokamai, tačiau tokių galimybių yra ne taip ir daug. Gana dažnais atvejais tenka šiek tiek investuoti, ir tai gali atnešti iš tiesų nemažą pelną.

Taigi, nuo ko pradėti?

• Pirmiausia vertėtų surinkti pakankamai daug informacijos apie binarinius opcionus – čia jums gali praversti ir klientų atsiliepimai. Pagal raktinius žodžius, tokius kaip binariniai opcionai atsiliepimai, labai greitai galėsite susirasti vertingos informacijos, ir galėsite nuspręsti, ar tikrai verta tuo užsiimti; • Tuomet galėsite pasirinkti tam tikrą binarinių opcionų brokerį bei nuspręsti, kokį opcionų tipą vertėtų pasirinkti, ir netrukus galėsite pradėti prekybą. Taigi, jei svarstote apie galimybę prekiauti binariniais opcionais, visada verta pasidomėti, kaip viskas vyksta, ir įvertinti riziką prarasti investicijas.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai
Algis Varnas
25.11. 2016 01:47  | 

Binarinių opcionų pirkimas bei pardavimas tampa vis populiaresnė veikla visame pasaulyje. Pirkėjai stengiasi analizuoti rinką ir taip bando padidinti savas pajamas. Žinoma, svarbu jausti ribą, kokią riziką priimti verta ir kokios reikėtų atsisakyti.

Taip pat daugelis žiūri į binarinių opcionų rinką kaip į nelabai patikimą veiklą, tačiau atsakymas į tokių žmonių keliamą klausimą, ar galima “pasidaryti” pinigų iš binarinių opcionų yra visiškas taip.

1. Ar reikia būti ekspertu rinkoje, norint turėti pelną?

Žinoma, kad žinios ir įgūdžiai, patirtis nepamaišytų ir turėtų savą atsvaros galią priimant sprendimus bei įvertinant riziką, tačiau įvaizdis, jog binarinių opcionų pirkimu,pardavimu užsiimti gali tik įvairūs finansų ekspertai ar rinkos analitikai – yra visiškas mitas. Pastarieji bruožai labiau praverčia akcijų biržose, o ne kalbant apie binarinius opcionus.

Jums nereikia būti ekspertu, kad galėtumėte nuspėti žaliavos galimą pokytį. Čia nėra jokių ekonomikos strategijų ar užslėptų “kabliukų”, kurie jus turėtų klaidinti bei žlugdyti. Visą informaciją galima išgirsti per žinias, reikia skaityti laikraščius ir atlikti apgalvotus sprendimus su kuo mažiau rizikingais pirkimais.

2. Gamyklinės kompanijos binariniai opcionai dažniausiai didėja išleidus sėkmingą produktą

Įsivaizduokite kompaniją, kuri į rinką tiekia savos gamybos telefonus. Telefonai atsinaujina kas metus ar kas dvejus, kaip į tai reaguoja pirkėjai, jeigu telefonas pilnai tenkina varotojo poreikius ir kiekvienas atnaujinimas siejamas su technologine pažanga? Teisingai, pirkėjai be galo laukia naujo produkto ir nori jį pirkti. Taigi logiška išvada – binarinio opciono pirkimas ilgesniam laikotarpiui prieš laiką, kai kokia nors kompanija paleidžia į prekybą naują produktą yra su itin maža rizika, lyginant su kitomis galimybėmis. Tad domėkites, sekite naujienas ir gaudykite progas užsidirbti!

3. Trumpo laiko binarinių opcionų pirkimui ieškokite tendencingų charakteristikų

Šiuo atveju, perkant ir parduodant trumpo laikotarpio binarinius opcionus vakarykštės naujienos, kurias girdėjote žinių metu nebus tokios svarbios. Čia stebimos tendencijos, nes kursas kinta vos ne kas minutę, tad didesnių pastangų reikia analizuojant turimus duomenis, interpretuojant grafiką ir numatant produkto, valiutos ar žaliavos kitimo tendenciją. Labai dažnas atvejis, jog tendencijos kartojasi, tad yra galimybė nuspėti. Stebėkite, ieškokite ir būkite nugalėtojais. Svarbiausia – nebūkite per daug godūs, nes kartais tendencijos nebūna lygios ir atsiranda netikėtų lūžio taškų, tad investuokite protingai, niekada nenaudokite viso kapitalo vienai investicijai. Taip pat pakartotinas patarimas – pradėkite nuo 2 fakto esmės, jeigu esate naujokas, taip bus paprasčiau ir bėgant laikui aiškiai suprasite, kaip veikia binarinių opcionų rinkos kitimai.

4. Skeptikai visuomet neigs galimybę užsidirbti iš binarinių opcionų

Daugelis žmonių kiekvieną dieną pelnosi iš binarinių opcionų brokerių, tad kodėl nepabandžius ir jums? Žinoma, visuomet yra ir sėkmei priešinga pusė, kurią reikia mokėti priimti, protingai apmąstyti ir nenuleidus rankų išspręsti į teigiamą rezultatą. Skeptikai itin mėgsta nepasisekusius binarinių opcionų mainus ir taip pat galite rasti begalę diskusijų apie tai, koks čia yra blogis.

Visuomet yra geroji, pelningoji pusė – skirkite laiko analizėmis, tendencijų stebėjimams ir atpažinkite įvairius grafikų signalus, kurie gali nurodyti tolimesnį žaliavos, valiutos ar prekės kursą. Binarinių opcionų pirkimas/pardavimas yra patikimas ir strategiškai paremtas būdas užsidirbti. Niekas nesako, jog bus paprasta, tačiau laiko ir analizavimo investicijos atsiperka su kaupu. Išmėginkite patys!

binariniai opcionai, pelnas internetu, kurso spejimas, valiutos kurso spejimas, zaliavu kurso spejimas, pelnas atspejant
Algis Varnas
14.11. 2016 00:00  | 

Daugybė interneto vartotojų, prekiaujančių binariniais opcionais, jau spėjo įsitikinti, kad tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti, ir tuo atveju, jei kyla klausimas, kaip užsidirbti pinigų namuose, tikrai galite pagalvoti apie tokią galimybę. Binariniai opcionai – tai iš tiesų pelningas užsiėmimas, kuris nereikalauja didelių investicijų. Vis dėlto, neretais atvejais kyla įvairių klausimų, susijusių su tokia prekybos galimybe. Taigi, kokie klausimai yra užduodami dažniausiai?

Ar binariniai opcionai – rizikinga veikla?

Čia vertėtų atminti posakį, kad kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Kad ir kokia prekyba užsiimtumėte, didesnė ar mažesnė rizika visada išlieka, tad ir prekiaujant binariniais opcionais taip pat galite prarasti savo investicijas. Vis dėlto, tikrai nėra būtina daug investuoti. Minimali įmoka už opcioną yra vos vienas doleris, tad galite investuoti ir visai nedideles pinigų sumas. Sėkmės atveju jūs gausite tam tikrą numatytą pelno dalį, o tuomet, jei jūsų spėjimas nebus teisingas, prarasite į šį opcioną investuotus pinigus. Jei pasibaigus binarinio opciono laikui kaina nei pakils, nei nukris, tiesiog atgausite investuotus pinigus.

Ar reikia mokytis prekybos binariniais opcionais?

Tai, visada verta skirti tam pakankamai laiko. Galite pasiskaityti kitų interneto vartotojų istorijas, pasidomėti, taip pat galite susirasti atsiliepimų – pagal raktinius žodžius binariniai opcionai atsiliepimai tikrai galėsite rasti nemažai klientų pateiktos informacijos. Jei nesimokysite prekybos binariniais opcionais, galėsite pasikliauti vien tik savo sėkme, tačiau tai nėra taip patikima.

Nuo ko pradėti prekybą binariniais opcionais?

 • Pirmiausia vertėtų nuspręsti, kokį finansinį instrumentą nortumėte pasirinkti – tai gali būti žaliavos, valiuta, taurieji metalai, ir t.t.;
 • Kai nuspręsite, koks finansinis įrankis galėtų būti geriausiu pasirinkimu, galėsite pereiti prie kito žingsnio. Svarbu išnagrinėti, kaip pastaruoju metu keitėsi kainos, ir tai padės jums paprasčiau numatyti ar kainos kils, ar kris;
 • Visada verta išnagrinėti svarbiausius globalinius faktorius, kurie turi įtakos kainų svyravimui – tai tikrai pravers atliekant spėjimus;
 • Verta susirasti ir naudingų patarimų, kurie leis užtikrinti sėkmingą prekybą.

Ar binariniai opcionai – tas pats, kas ir kazino?

Toks klausimas užduodamas gana dažnai, tačiau šie dalykai tikrai nėra tapatūs. Žinoma, jei jūs atliksite spėjimus nepasidomėję įvairiais svarbiais faktoriais, binariniai opcionai ir kazino mažai kuo skirsis, ir tikimybė teisingai numatyti bus tokia pati, kaip ir žaidžiant kazino. Tuo atveju, jei jūs surinksite pakankamai informacijos apie tam tikrus finansinius instrumentus ir išnagrinėsite tam tikrus globalinius faktorius, tikimybė atlikti sėkmingą spėjimą bus kur kas didesnė.

Kokį brokerį vertėtų pasirinkti?

Kai norima pradėti prekybą binariniais opcionais, reikia pasirinkti tam tikrą brokerį. Vienas populiariausių pasirinkimų šiandien – tai IQ option. Šis binarinių opcionų brokeris buvo įkurtas prieš trejus metus, ir per šį laikotarpį jau spėjo pelnyti tikrai didelį populiarumą. Ši kompanija orientuojasi į naujokus, tad tuo atveju, jei dar tik svarstote pradėti prekybą, toks pasirinkimas iš tiesų gali būti labai palankus. Jei svarstote, ar toks pasirinkimas tikrai gali būti pačiu palankiausiu, paprasčiausiai galite pasinaudoti internetine paieška – pagal raktinius žodžius, tokius kaip IQoption atsiliepimai, tikrai rasite nemažai naudingos informacijos apie šį brokerį, ir galėsite nuspręsti, ar verta jį pasirinkti. Galimybių yra ir kur kas daugiau, tad tikrai atrasite palankiausius pasirinkimus.

Nors neretai yra teiraujamasi, kaip užsidirbti pinigų internete nemokamai, tačiau tuo atveju, jei norite gauti daugiau pinigų, teks šiek tiek investuoti, ir tai gali atnešti tikrai didelę sėkmę.

internetas, pinigai, uždarbis, darbas, rizika, opcionai
Algis Varnas
13.11. 2016 13:24  | 

Turbūt kiekvienas bent kartais pasvajoja apie galimybę užsidirbti daugiau pinigų, ir šiandien įvairių progų tai padaryti tikrai nėra mažai. Vienas palankiausių sprendimų – tai binariniai opcionai, kurie visame pasaulyje įgyja vis didesnį populiarumą. Tai gali leisti papildomai užsidirbti pinigų, ir pradėję prekybą binariniais opcionais galėsite įsitikinti, kad tai daryti yra gana paprasta.

Trumpa binarinių opcionų apžvalga

Binariniai opcionai – tai yra sandoris, kuris sudaromas dėl vertybinių popierių, palūkanų normų, valiutų, biržos prekių pokyčių. Pirkėjui suteikiama teisė pasirinkti, ar konkrečiu laikotarpiu tam tikrų aktyvų prekė kils ar kris. Pelnas yra gaunamas už teisingas įžvalgas – jei yra tinkamai numatomi kainos pokyčiai, gaunate savo uždarbio dalį. Pirkėjai visada turi dvejopą pasirinkimą – kaina gali kilti arba kristi, tad svarbu tinkamai numatyti jos pokyčius. Binariniai opcionai gali būti kelių rūšių – tam tikrais atvejais turi būti numatoma ir tai, ar kaina pasieks brokerio nustatytą žemutinį arba aukštutinį lygį.

Binarinių opcionų privalumai

 • Jei jus domina pinigai internetu, tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali puikiai pasiteisinti. Toks uždarbis internetu yra gana greitas, ir gali būti tikrai nemažas;
 • Prekyba binariniais opcionais yra paprasta ir gali būti suprantama kiekvienam – tereikia išsiaiškinti pagrindinius prekybos niuansus;
 • Rizika yra labai ribota, ir yra išmokamos fiksuotos pinigų sumos. Nesėkmės atveju prarandama tik sandorį investuota pinigų dalis;
 • Prekyba yra galima penkias dienas per savaitę, ji gali būti vykdoma bet kuriuo paros metu.

Koks gaunamas uždarbis?

 • Uždarbis visada priklauso nuo to, koks buvo vykdytas sandoris. Visų sandorių metu yra numatomas tam tikras fiksuotas uždarbis, kuris sėkmės atveju yra išmokamas;
 • Pelnas gali labai varijuoti – gali būti išmokama iki šimto procentų investuotos sumos, priklausomai nuo to, koks binarinių opcionų tipas bus pasirenkamas;
 • Jei nutiko taip, kad sandoris buvo uždarytas ta pačia kaina, kaip ir buvo atidarytas, investuotojai atgauna įneštą pinigų sumą.

Kaip prekiaujama binariniais opcionais?

Sandorio pradžioje turėsite pasirinkti vieną opcioną iš dviejų: „put“ reiškia kainos kritimą, o „call“ – kainos augimą. Prekeiviams visada svarbu numatyti, kuria linkme pajudės pasirinktų aktyvų kainos, bet ne kokio dydžio bus kaina, kai pasibaigs numatytas laikas. Kai numatytas laikotarpis pasibaigia, jūs sužinote, ar numatėte teisingai – arba prarandate investuotus pinigus, arba jums yra išmokama tam tikra numatyta pelno dalis.

Binariniai opcionai: atsiliepimai

Visada galima pasidomėti, kaip apie tokį prekybos būdą atsiliepia interneto vartotojai. Tikrai visada galėsite rasti gana nemažai informacijos, ir tai padės jums nuspręsti, ar tikrai verta tam ryžtis. Taip pat galėsite rasti istorijų apie tai, kaip sekėsi prekyba, bei naudingų patarimų, kaip būtų galima sėkmingiau prekiauti.

Kokia yra rizika?

Žinoma, rizika yra neišvengiama. Jūs arba gaunate uždarbio dalį, arba prarandate savo investicijas. Kadangi binariniai opcionai yra kelių rūšių, visada galite pasirinkti tokią prekybą, kuri būtų paprastesnė, ir galėtų užtikrinti didesnę sėkmės tikimybę. Pradžioje vertėtų rinktis tokius binarinius opcionus, kuriais prekiaujant tereikia numatyti tai, ar kaina, kils, ar kris. Vėliau, kai jau būsi labiau įgudę prekiautojai, galėsite pasirinkti ir tokius binarinius opcionus, kuriais prekiaujant reikia numatyti, ar kaina pasieks aukštutinį arba žemutinį lygį.

Prieš pradedant prekiauti binariniais opcionais visada verta susirinkti kuo daugiau informacijos apie tokį prekybos būdą. Šiandien internetinėje erdvėje tikrai galima rasti nemažai naudingos informacijos, ir tai leis paprasčiau nuspręsti, ar verta užsiimti prekyba.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai
Algis Varnas
29.10. 2016 21:44  | 

Gali kilti klausimas: kuom binarinių opcionų pirkimas skiriasi nuo akcijų pirkimo bei pardavimo? Atsakysiu, jog tai tiesiog priešingi dalykai. Pirkdami ar parduodami akcijas, jūs įsigyjate lyg dalelę įmonės, tačiau tenka nuolat stebėti akcijų kursus, kad galėtumėte pelningai parduoti turimas akcijas. Binariniai opcionai veikia paprasčiau - jūs tiesiog bandote nuspėti, į kokią poziciją paklius tam tikros įmonės akcijų, žaliavos ar valiutos kursas. Ar tai būtų galima pavadinti loterija? Spręskite patys.

Yra begalės įvairių vaizdo įrašų bei straipsnių užsienio kalbomis apie strategijas, kurios padėtų tiksliau nuspėti kurso poziciją perkant ar parduodant binarinius opcionus, tačiau čia aš pateiksiu kelis patarimus, kaip išvengti nemalonumų ir strategiškai naudotis binariniais opcionais.

Nepasikliaukite tik nuojauta

Jeigu pradėsite pirkti binarinius opcionus tik dėl to, nes neturite ką veikti arba dėl to, nes tiesiog nujaučiate, kaip kis dalyko kursas, - jūs žlugę!! Niekada, įsidėmėkite, niekada šioje sferoje nedarykite neapgalvotų veiksmų, nes tai gali kainuoti labai didelius jūsų pinigus. Pamąstykite, čia nėra visiška loterija, turite gan svarią galimybę turėti solidaus pelno

Neišleiskite visų savo pajamų vienu pirkimu

Jūs naujokas? Ar jau ilgai domitės akcijų biržomis, žaliavų bei valiutų kursų kitimais? Šiuo atveju tai neturi didelės įtakos. Bet kokiu atveju patirsite vieną ar kelis pralaimėjimus, tad nepradėkite pirkti už tokią sumą, kurią skyrėtė šiam uždarbiavimo būdui. Jeigu vienu kartu pralaimėsite visas lėšas, bus itin sudėtinga atsitiesti ir susikurti strategiją, nes jus užvaldys emocijos, patirsitę kažką panašaus kaip savotiškas kerštas bei įsitikinimas, jog sėkmė padės laimėti. Geriau strategiškai apgalvokite kiekvieną savo pirkimą, skirkite jam dalį savo pajamų (3-10%) pagal tai, kiek patikimas jums atrodo pasirinkimas, pagal to meto aktualijas ir planuojamas, pavyzdžiui, įmonės veiklas. Svarbiausia – neleiskite emocijoms užvaldyti jūsų sprendimų šioje srityje!

Nesustokite veikti!

Tai turėtų būti požiūris visų: ir tų, kuriems nelabai sekasi, ir tų, kuriems sekasi labai gerai. Net jeigu pasiekėt dvigubą pelną negu turėjote pajamų, investuokite jį, nepradėkite mažinti savo investicijų, domėjimosi įvairiomis įtakos turinčiomis aplinkybėmis ir tęskite tai, ką pradėjote – auginti pelną.

Pasitreniruokite pirkti/parduoti akcijas prieš pirkdami binarinius opcionus

Treniruotė tik tam, kad suvoktumėte, kaip viskas vyksta akcijų biržose. Pirkdami bei parduodami turėsite daugiau ir ilgesnį laiką domėtis konkrečia įmone ar žaliava, tad rasite jums patogius būdus greitai ir efektyviai sužinoti naujausią informaciją, išmoksite valdyti savo pajamas bei pradėsite suprasti, kokie veiksniai skatina didžiausius kurso vertės ateities pokyčius.

Stebėkite, kokius opcionus galite nuspėti geriausiai

Perėję iš akcijų pirkimo/pardavimo ir pradėję pirkti binarinius opcionus, nepulkite domėtis visomis galimybėmis iš karto. Žaliavų kursai, pavyzdžiui, aukso ar naftos, reikalauja vienokių žinių bagažo, kai tuo tarpu valiutos, pavyzdžiui, svaro kursas, bus paprasčiau analizuojamas turint platesnes žinias kitoje srityje. Kad išvengtumėte įvairių nesklandumų, sekite savo veiklą ir visus pasisekimus, nesėkmes. Naudokites jums patogia programine įranga arba internetinėmis paslaugomis, kurios leistų įvesti visą informaciją apie opciono pirkimą, be to, galėtumėte pažymėti, pagal kokius požymius atlikote sprendimą, kas jį lėmė. Taip turėtumėte pastebėti, kokioje srityje jums sekasi geriausiai, tad joje ir likite, turėsite didžiausią įmanomą pelną.

Tai buvo tik keli patarimai, kaip strategiškai veikti binarinių opcionų sferoje. Juos skaityti turėjo būti paprasta, tačiau didžiausią pelną pasieksite ne išmokę kiekvieną patarimą, strategiją, o tik praktikos metu. Tad pradėkite praktikuotis, naudokitės iš pradžių simuliacinėmis programomis, pirkite/parduokite akcijas, o po to išmėginkite binarinių opcionų sistemą. Gero pelno!

binariniai,opcionai,akciju,birzos,patarimai,budai,opcionu strategijos,binariniai opcionai,binariniu opcionu nauda,patarimai del binariniu opcionu
Algis Varnas
27.10. 2016 00:00  | 

Kai kurie žmonės galbūt dar niekada gyvenime nėra girdėję apie automatizuotus Forex prekybos robotus. Šis dalykas daugeliui gali būti visiškai svetimas, bet yra labai svarbus ir naudingas prekybos rinkos investuotojams, kurie siekia didelio pelno įdedant kuo mažiau pastangų.

Dauguma, atliekančių investicijas su Forex, svajoja tiesiog prisėsti ir atsipūsti, kol automatizuota sistema arba įrenginys už juos atlieka visą su prekyba susijusį darbą. Robotai buvo sukurti būtent tam, kad ši svajonė išsipildytų, o gyvenimas taptų daug paprastesniu. Trumpai tariant, šie robotai yra automatizuotos programos, tiksliai sukurtos tam, kad gautumėte kuo daugiau pelno įdėdami kuo mažiau pastangų. Jeigu užsiimate kokia nors kita veikla, šie robotai yra puikus būdas leisti jiems atlikti viską, ko reikia, o patiems tuo tarpu skirti savo laiką kitoms svarbioms užduotims.

Kodėl žmonėms verta rinktis Forex botus? Atsakymas yra gana paprastas: tai – lengviausias būdas užsidirbti krūvą pinigų, patiems dėl to nesiimant jokių sudėtingų darbų. Tereikia atsipalaiduoti ir leisti kompiuterinei programai viskuo pasirūpinti. Robotų vartotojams svarbu pasirinkti tinkamą laiko tarpą ir valiutą pirkimams ir pardavimams, kad būtų pasiekta kuo aukštesnių rezultatų ir kuo didesnio pelno. Robotų kūrėjai norintiems juos įsigyti paaiškins reikiamas žinoti taisykles ir reikalavimus, kurių dėka efektyvia išnaudosite Forex robotų teikiamas galimybes.

Dauguma Forex prekybos robotų geba vienu metu skenuoti daugybe skaičių pripildytas lenteles, stebėti skaičių judėjimo procesus ir atlikti tikslius ir itin detalius skaičiavimus, vykdant visus šiuos darbus sunkiai suvokiamu, kur kas greitesniu nei pasiekiamu žmogaus greičiu. Forex robotai programuojami pagal formules ir matematines lygtis, padedančias užtikrinti kuo geresnius prekybos ir investicijų rezultatus. Programoje naudojami parametrai nustatomi taip, kad padėtų robotams suprasti, kada vykdyti investicijas apsimoka, ir kada – ne.

Netgi tada, kai akcijų birža patiria chaotišką laikotarpį, Forex robotų veiksmingumas nė kiek nesumažėja. Robotai nepaliauja sekti efektyviausių veiksmų krypčių ir sėkmingai didina vartotojų pelną bei mažina didelių nuostolių tikimybę.

Forex prekybos robotai pasižymi keletu privalumų. Jie dirba be pertraukų maistui ar miegui ir nenutrūkstamai veikia 24 valandas per parą. Šitokiu būdu nebus praleista jokia pelininko pirkimo ir pardavimo galimybė, kuria jūs, kaip eilinis žmogus, galite ir nespėti pasinaudoti. Be to, jums suteikiamas šansas dirbti ar atlikti kitas svarbias užduotis, užuot nuolatos stebėjus kompiuterio ekraną. Turėsite daug daugiau laisvo laiko ir galėsite jį prasmingai išnaudoti. Robotai neturi emocijų ir negali jausti pasididžiavimo, todėl jie niekada neturės problemų dėl godumo, priverčiančio daugelį žmonių daryti siaubingas klaidas, kuomet prekyboje prekiaujama nelogiškai ir prarandama daug pinigų. Šitokia žala sunkiai pataisoma, bet robotai žaibiškai sukurs pačius efektyviausius prekybos prekyboje būdus, kuriais galėsite nuolatos pasitikėti. Tiesą pasakius, žmonėms tokio efektyvumo lygio pasiekti patiems tiesiog neįmanoma.

forex,trading,robots,automation
Algis Varnas
27.10. 2016 00:00  | 

Šiais laikais netgi mažesni nei 100 € pradiniai indėliai gali sugrįžti šimtų ar net tūkstančių dolerių pavidalu, jei efektyviai naudojamasi binarinio opciono prekybos būdu. Vienintelis šio metodo reikalavimas yra gebėjimas spėlioti ir šiek tiek sėkmės. Egzistuoja daugybė mažo indėlio binarinio opciono brokerių, iš kurių galite rinktis, siūlančių vis kitokias ir savitas idėjas.

Binarinės rinkos vidinė konkurencija nepaliaujamai didėja kasdien. Šitai pastūmėjo daugelį binarinio opciono brokerių sumažinti reikalaujamus pradinius indėlius, kad pralenktų savo konkurentus ir taptų geriau matomi patyrusių bei pradedančių jų brokerių gausoje.

Kiekvienas binarinio opciono brokeris turi nustatytą mažiausią indėlį. Jo apimtis svyruoja nuo 10 € iki 100 €. Standartinis minimalus indėlio į rinką kiekis, nustatytas daugumos aukštai vertinamų ir pripažintų brokerių yra 250 € – ši suma laikoma labai maža akcijų biržos atžvilgiu. Tačiau vartotojų naudai ši suma dar keičiama. Binarinio opciono brokerių siūlomi priedai ir kitos paslaugos priklauso nuo jūsų turimo indėlio. Dažniausiai mažesni nei 100 € indėliai daugybės papildomų paslaugų ir priedų nesuteikia.

Vienas žymiausių vardų tarp binarinio opciono brokerių, siūlančių tik 10 € minimalų indėlį, yra IQoption. Tai unikali sistema, laikoma viena geriausių vykdyti sėkmingą rinkos veiklai. Šiuo metu sistemoje siūlomas pats žemiausias įmanomas indėlis. IQoption siūlomi nemokama bandomoji paskyra ir 85 % vidutinė kompensacija valdomi CySec sistema. Be to, efektyvias paslaugas siūlo ir HighLow, kurie taip pat yra numatę mažiausią indėlį pradedantiesiems, siekiantį vos 10 € ar 50 €. Vis dėlto reikia pabrėžti, kad 10 € mažiausias indėlis įmanomas tik Australijos bankų vartotojams, o minimalus 50 € indėlis prieinamas visame pasaulyje. Siūloma ir demonstracinė paskyra, be to visą veiklą prižiūri ASIC. Kitas svarbus dalykas, kurį verta žinoti apie HighLow, yra jų gana neįprastas minimalus 2 € rinkos aprėpties pasiūlymas.

TradeThunder yra kitas žinomas binarinio opciono brokerių pavadinimas. Jie siūlo minimalų 20 € vertės indėlį. Priimami visi rinkos prekiautojai, įskaitant Jungtines Amerikos Valstijas, be to, priimami ir indėliai per PayPal sistemą. Jeigu gyvenate JAV ir norite atlikti pinginius indėlius naudodamiesi PayPal, šie brokeriai jums tiks idealiai.

365Trading yra žinoma binarinio opciono brokerių agentūra, kurios veiklą reguliuoja CySec. Minėtoji agentūra siūlo autentišką bandomąją paskyrą nemokamai. Galimi atsiskaitymai ir be indėlių. 365trading yra patikima agentūra, priimanti minimalų 100 € indėlį.

binary,options,brokers,deposit,trading
Algis Varnas
27.10. 2016 00:00  | 

Forex sukėlė tikrą perversmą prekybos rinkoje. Ši sparčiai veikianti interaktyvi programa ne tik paklojo visą prekybos rinką po jūsų pirštais, bet ir suteikė jums galimybę bet kada ir bet kur tarpusavyje sujungti savo verslą ir prekybą – nesvarbu, ar esate užsiėmęs su klientu, ar laisvu savo laiku pelnote taškus golfo lauke arba bandote pataikyti į krepšinio lanką. Forex parankiai priartins prekybos rinką iki pat jūsų namų durų ir pasiūlys visišką pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis.

Privalumai

Prekiaujant savo akcijomis, geriausias būdas sėkmingai atlikti daugelį atskirų užduočių yra pasinaudoti Forex programėlėmis. Užtikrinamas ypač patogus ir lankstus jų vartojimas atliekant sąlyginius užsakymus bei nustatant rinkos limitą.

Minėtosios programėlės taip pat parankios norint įsitraukti į diskusiją ir gauti greitai kintančius informacijos srautus iš interneto: naujienas, įvairius skaičius ir duomenis bei kitus svarbius duomenis tiesiai iš kompanijų atstovų lūpų. Visa tai pasiekiama bet kuriame jūsų įrenginyje, naudojantis siūloma programėle.

Galite užtikrinti lengvai ir patogiai parengiamą ir tvarkomą analizę bei informacijos papildymą renkantis iš daugybės lentelių sudarymo ir braižymo įrankių, prieinamų Forex programėlėje visuose jūsų Android ar Apple įrenginiuose.

Ši mobiliojo ryšio priemonėms skirta rinkos programėlė efektyviai sujungė visus kintamuosius rinkos prekybos veiksnius į vieną platformą, suteikiančią vartotojui viską, ko reikia, norint nuolatos matyti atnaujintą informaciją ir duomenis apie rinką. Forex suvokia, koks laikas svarbus ir naudingas prekiaujant rinkoje ir susiduriant su didžiuliu kiekiu galimų prekybinių pasirinkimų, todėl deda visas pastangas nustatydami viską, kas labiausiai padėtų vartotojams gauti visas reikiamas naujienas greitai ir vienoje vietoje Forex programėlės dėka. Ši programėlė į prekybos įnešė daug teigiamų pokyčių.

Jau daugiau nei dešimtmetį Forex yra dažniausias vartotojų pasirinkimas ieškant galimybių internetu prekiauti valiuta ir atlikti kitus prekybos rinkos sprendimus. Forex tapo pripažintu daugybės asmenų ir bendrovių atstovu, dirbančiu su maždaug 45 skirtingomis valiutomis ir teikiančiu efektyvias ir pelningas galimybes įžvelgti svarbius biržos rinkos kritimus ir pakilimus. Ši sistema išaugo į programą, leidžiančią vartotojams gauti pelno ja naudojantis ne tik namuose, bet ir savo iPad, iPhone, Android ir Blackberry įrenginiuose, kad niekas neliktų šio greitai augančio kelio į sėkmingą ir pelningą prekybą paraštėse.

Trūkumai

Ši programėlė jau viršijo daugelį rinkos prekybos galimybių su savo siūloma prekybos būdų gausa, žemomis sąnaudomis, patogiu naudojimusi ir aukštu likvidumu tarp jos vartotojų, sudarančių didelę visos rinkos dalį. Forex siūlo daugiau nei vieną programą, ir jei viena jų nesugebėtų išpildyti visų turimų jos veiklos lūkesčių, šie trūkumai dažniausiai išsklaidomi kitos siūlomos programos pagalba. Dauguma pradedančiųjų ir mėgėjų siekia greito pelno ir nesupranta, kad būtina turėti išankstinių žinių apie rinką, prieš einant ieškoti lobių. Forex šioje srityje siūlo pagalbą, bet net ir turint minėtųjų žinių, vien tik jų gali nepakakti sėkmingai prekybai rinkoje iš anksto nesiruošus ar šios veiklos neišbandžius patiems bei nesuprantant pagrindinių verslo ir finansinių operacijų principų.

forex,mobile,application,options,trading
Algis Varnas
27.10. 2016 00:00  | 

Binarinio opciono srityje šmėkščioja visa galybė firmų pavadinimų, bet galbūt esate girdėję ir apie IQoption. Tai vienas iš brokerių tinklalapių, rekomenduojamas ir patyrusiems, ir naujokams rinkos prekyboje. Geriausias dalykas apie IQoption yra tas, kad nepatyrę prekiautojai gali mokytis ir siekti pelno naudodamiesi nemokama ir neribota bandomąja paskyra, kuriai nebūtina nurodyti jokių savo finansinių duomenų ar įnešti atitinkamo dydžio pradinį indėlį. Tiems, kas nenori žaisti didžiojo žaidimo, IQoption yra puikus pasirinkimas, nes jie gali rinktis mažiausią indėlį nuo vos 10 $.

Iš pradžių tai buvo vienintelis IQoption variantas, bet jau veikia ir atskira IQoption robotų platforma. Tai – kažkas unikalaus ir visų ilgai laukto. IQoption robotai veikia pagal sudėtingą sistemą, kurios dėka platforma pritraukė daug sėkmės ir matomumo. Ši idėja patraukli daugeliui naujų prekybos rinkos dalyvių, nes suteikia galimybę sistemizuotai prekiauti binarinių opcijų pagrindu.

IQoption robotų savybės

IQOptions robotai dirba nei kitos panašios platformos, nes tai yra atvira platforma, leidžianti sukurti savo pačių robotą. Šiam ėmus sėkmingai veikti, jis gali būti taikomas ir kitiems prekiautojams rinkoje. Galite išbandyti savo robotą ir sužinoti, kiek pelninga jūsų pasirinkta strategija. Dėl robotų veiksmingumo tikrinimo, ir jūsų, ir kitų sukurti rinkos prekybai naudojami robotai garantuos pelningumą. Sėkmingai dirbančių robotų statistiniai duomenys platformos vartotojams irgi prieinami.

Šie robotai itin parankūs naudotis, kadangi tą daryti IQoptions vartotojai gali visiškai nemokamai. Nereikalinga jokia prenumerata.

Viena iš svarbiausių šios unikalios sistemos funkcijų yra automatinis atsarginis testavimas, be galo naudingas kiekvienam vartotojui. Tie ,kas nori patikrinti savo ankstesnę vykdytą pelno gavimo strategiją, dabar gali tą lengvai padaryti su IQoptions robotų pagalba.

Kitas įdomus faktas apie IQoptions yra, kad šie robotai leidžia viską kontroliuoti jums patiems. Galite kada panorėję pakeisti ir atnaujinti savo roboto nustatymus. Be to, taip pat galite reguliuoti ir visas rinkos prekybos sąlygas ir pasirinktus dydžius. Kitaip nei kiti robotai, IQoptions naudotis visiškai nesudėtinga ir patogu.

Geriausia IQoptions robotų savybė visgi yra ta, kad jais gali naudotis bet kas, netgi nieko nežinantys apie programavimą. Šie robotai pasižymi vartotojui draugišku valdymu ir tinka net visiškiems pradedantiesiems, kurie nori sukurti savo pačių robotą su norimomis veikimo sąlygomis ir nustatymais.

Viskas, ką jums reikia žinoti, prieš pradedant naudotis IQoptions robotais yra tai, kad praeityje surinkti duomenys dar neužtikrina jums puikių rezultatų ateityje. Turite būti labai atsargūs, rinkdamiesi iš rinkos prekybos robotų. Pabrėžtinai rekomenduojame pirmiausia pasimokyti, įgauti žinių ir išvystyti savo pačių strategiją, o ne iš karto visiškai pasikliauti automatizuota programine įranga, siekdami pelno prekyboje.

Žinome, kad automatizuotų binarinio opciono rinkos pasiūlymų tarpe yra daugybė apgavysčių, bet norime patikinti, kad IQoptions robotai tikrai nėra vieni jų sąraše. IQoptions veikla reguliuojama ES tam, kad jūsų pinigai visada išliktų saugūs.

robots,iqoption,trading,binary,options
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

dvejetainis prekybos variantas dažnai remiasi investicijų ar finansų galimybe per turto, kur atsipirkimo būtų ant fiksuotųjų arba nė vieno. Be pažodinis, dvejetainis prekybos metodas , yra gana lengva nustatyti, kaip pelno & nuostolis būtų visada pastovūs. Dėl prekybininkų tai yra visiškai natūralu, apie įsitraukia į rizikos veiksnius, jis gali gauti pinigus ar nieko prekybos metu. Lyginant su kitais prekybos metodų, dvejetainis prekybos variantas yra kur kas geriau ir paprasta naudotis.

specialyb Dvejetainiai prekybos Option

Kai jis ateina į prekybos sąrašą, tai yra gana svarbu treideriams žinoti, kada pirkti ir kada parduoti turtą. Lanksti pobūdis dvejetainis prekybos galimybe suteikia prekybininkai daugiau galimybių, kur jie gali atlikti prekyba be jokių hassles. Unikalus \"Dvejetainė parinktys strategijos , leidžia prekybininkams sekti dalykų, pavyzdžiui, naujienų, dabartinius įvykius ir todėl daug lengviau forma, o palyginti su visais kitais esamais prekybos metodus.

Svarbu naujų prekybininkų ir pradedantiesiems skirtų išlaikyti geriausius prekybos strategijas, kad viskas staigiai ir traktų & žino, kas šiuo metu įvykius į prekybos rinkoje. Čia yra top 5 dvejetainiai parinktis prekybos strategijas, kurios gali būti labai naudinga, kad būtų iš eilės į prekybos pasaulyje.

 1. Techninė analizė:

  Apskritai, tai įrankis, kuris padeda analizuoti tendencijas vadovautis istorijos kainas tam, kad prognozuoti ateitį kainų tendencija. Duomenų s, gautos naudojant techninės analizės įrankius būtų prognozuoti prekybos rinkos srautą ir tai būtų tiesiog keičia prekybininkų žaidimas rinkoje.

 2. Statistinė analizė:

  Taip pat vadinama \"Daily Rinkos analizės metodas. Beje, tai gali atrodyti sudėtinga ir išminties procesas, kurį Keep stebėjimo informaciją ir ataskaitas išleido rinkos profesionalų kasdien padėtų suprasti vykdomą rinkoje aspektus. Ataskaitoje apimtų bendrus pasirodymus, kad į rinką turtu.

 3. Pinigų valdymas:

  Kaip prekybos visada yra su rizikos veiksniu, ji bus protinga prekybininkams neinvestuoti visus savo pinigus į rinką. Tokiu būdu, jis padės jiems kristi atgal, jei visi nuostoliai atsitikti. Investicijų procentas priklausys nuo to, kiek rizikos prekybininkai, norintys imtis.

 4. Analizuojant šalies ekonominiai veiksniai:

  Ekonominiai veiksniai, pavyzdžiui, BVP, politinės aplinkos, santykiu užimtumo ir gyventojų, Latest tautos finansinių tendencijų rinkoje ir taip, būtų numatyti arba sukurti svarbų poveikį per iš šalies / tautos turto kainas. Taigi patartina investuotojams sekti ekonomikos būklę tautos prieš pradedant investuoti.

 5. Išmokite būti Kantrybė:

  dvejetainis prekybos variantas paprastai apima su terminais, dažnai ilgai trukti keletą valandų, dienų ir net savaičių. Taigi investuotojai reikia laukti ir sekti dabartinius įvykius, o ne veikdamas skubėti rinkoje. Būtų protinga investuotojams nustatyti savo laiko grafiką už tai, kad aktyviai į prekybos rinkoje.

Išvada:

Pirmiau išvardyti patogu strategijos dvejetainis prekybos pasirinkimo padėtų prekybininkams sumažinti rizikos veiksnius. Tačiau prekybininkai yra labai vertinama kurti savo sistema, pagrįsta strategijas yra sėkminga prekybos pasaulyje.

dvejetainis prekybos variantas,dvejetainis prekybos metodas,Dvejetainė parinktys strategija
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

Naudojimas prekybos rinka nėra paprastas uždavinys, kaip ir daugelis žmonių galvoja. Yra rizikos veiksnių, dalyvaujančių rinkoje, kurį vartotojai turi būti susipažinę su numerį. Daugumoje atvejų, kas atsitinka, yra ta, kad investuotojai į Forex rinką bus sunku ištraukti iš savo prekybos, nes jie galės fix kaskart tikisi geresnio pelno jų prekybos.

būtinumas dvejetainis prekybos:

Tai nėra paprastas uždavinys, kad žmonės tiesiog imti forex analizuojant esamą padėtį ir vykstančius tendencijas. Tai sunku būtinybė žmonėms įsitikinti, kad jie yra gauti geresnę ranką Forex, kuri gali padėti juos į greito sprendimų priėmimo procese. Tai dabar įmanoma su dvejetainiu prekybos pagalba. Su demo versijos pagalba , dvejetainio prekybos, bet kuris asmuo, suinteresuoti investuoti į forex rinką gali tai padaryti be jokių ekspertų pagalbos srityje.

Paprasta sprendimų priėmimo procese:

Daugelis žmonių dažnai galvoja, kad jų akcijos Forex rinkoje išaugs jo vertė didele dalimi, jei jie išlaikyti savo investicijas ilgą laiką. Jei jie padaryti, jie bus įšaldyti savo pinigus tokiu formatu, kad jie negali ja naudotis. Net tuomet, kai iš forex akcijų vertė išaugo, žmonės ir toliau išlaikyti savo investicijas, net jei jie gali baigti su pelnu. Jei jie padaryti, jie negali ištirti jokių daugiau galimybių, kad gali ateiti savo keliu. Norėdami įsitikinti, kad tokie dalykai ne vyksta, žmonės gali išbandyti demo sąskaitą nemokamai. Žmonės, kurie domisi dvejetainis prekybos galite išbandyti demo sąskaitą , ir pamatyti, kaip jie gali padaryti pelną už jų investicijas. Tai nėra, kaip azartinių lošimų ar kokios nors kitos rūšies kazino stuff. Tai pasiūlymus ir sprendimus iš šios srities ekspertais. Tai bus naudinga daugeliu aspektų tiems žmonėms, kurie neturi idėja apie tai, ką jie darys su savo investicijų skaičiaus.

nemokamai investicijų

ryškus privalumas Nemokama demonstracinė sąskaita yra tai, kad nėra reikalo mokėti depozitą ar pinigus atidarant sąskaitą. Tik pagrindinė informacijos yra pakankamai, kad atidaryti sąskaitą. Nėra jokio būdo vartotojai bus sutelktas į tam tikrą investicijų parinktį sąskaitos puslapyje. Visos galimybės, kad gali dirbti iš dvejetainiu prekybos bus pateikti vartotojams. Tai vartotojų pasirinkimas pasirinkti, kuris variantas jie ketina eiti. Iš dvejetainis prekybos koncepcija bus taikoma daugumai prekybos formatų, nesvarbu, ar ji yra tauriųjų metalų arba dalis ar Forex. Tai tik žmonių, kad klausimai palūkanų. Prekybos galimybė per Nemokama demonstracinė sąskaita , yra pagamintas taip paprasta, kaip gali būti užtikrinti, kad nauji vartotojai galėtų lengvai gauti reikalinga info per trumpą laiko tarpą ir be būtinybės mokytis kažką iš anksto.

dvejetainis prekybos,demo versija,demo sąskaitą
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

Internetinio evoliucija suteikė daug naudingų variantų daug žmonių uždirbti gražus pinigus imantis Dirbantis darbo vietų. Patys paryškinimas faktas apie tų Dirbantis darbo vietų yra tai, kad jie gali būti darbas namuose , arba nuo bet kokių vietų. Visa tai reikalauja tik kompiuteris su interneto ryšiu, iš tiesų, daugelis Dirbantis darbo nėra, reikia veido ar vokalinius kontaktus-tarp darbdavių ir darbuotojų.

Žmonės, kurie ieško papildomų pinigų ir namų šeimininkė norėtų darbas kompiuteriu uždirbti iš savo namų. Žemiau išvardyti yra populiarus 5 sėkmingus metodus, naudojant žmones daro pinigus.

 1. Rašymas straipsnių

  Jei esate gerai savo kalbą ir turėti stiprius rašymo įgūdžius nei raštu leidžia jums uždirbti daug. Būdamas Writerpreneur internete yra labiausiai eilės ir patikino būdas užsidirbti pinigų internete. Dažnai šie darbo rūšių laisvų kaip laisvai samdomas darbas, bet yra įmonių, kurios samdo darbuotojus, kaip visą darbo dieną interneto rašytojų jų problemas ir moka Gražu. Be to, yra tiek daug svetainių, kurios veikia kaip tarpinis platformoje, kur rašytojai ir darbdaviai gauti užsiima.

 2. Parduodu įgūdžius fiverr už $ 5 dalis

  Fiverr - viena iš pirmaujančių interneto pagrįstas prekyvietė, kurioje kūrybingi ir profesionalūs paslaugos yra padaryta profesinės kvalifikacijos žmonių, remiantis fiksuota siūlomos atitinkamos institucijos darbo užmokesčio norma. Paprastai fiverr mokėti palūkanų prasideda nuo $ 5 iki iškelia pagal darbo sudėtingumo. Dažnai Vertėjai visame pasaulyje pasinaudoti šia galimybe užsidirbti pinigų per priskirtų terminų užbaigti užduotį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sukurti sąskaitą fiverr ir pradėti pardavinėti savo įgūdžius.

 3. Prisijungę Apmokymai

  Jei esate iš mokytojo profesijai ar patirties tam tikro dalyko, nei internete konsultavimo būtų geriausias būdas uždirbti šiek tiek gražus pinigus. Daugelis studentų visame pasaulyje ieško tinkamą profesionalų gidą už savo akademines studijas, studentai iš mokyklinio į kolegijas, kuriems reikia globėjų. Nustatyti laiką abipusiai atlikimo internete konsultavimo sesijos. Kalbant atvirai, jei nuo mokyti profesijos, internetinė konsultavimo teiktų pasitenkinimą, kuris negali būti gauta iš mokymo klasėse.

 4. Tapkite šūkis Rašytojas viršų Įmonės

  Jei turite gerų kūrybinius gebėjimus, pabandykite apie rašymo šūkių geriausių bendrovių. Rašymas šūkis atrodytų kaip paprastas uždavinys, kaip jis gali būti pasiektas susumavus bendrovės produktus sakinyje, tačiau tikrasis kietumas tai turėtų būti patrauklesnis ir talpyklos skaitytojams. Yra daug brokerių svetainėse kaip šūkis Slingers, gauti šūkis, Freelancer, todėl siūlo klientams nuo geriausių bendrovių, kurie dažnai siekia talpyklą baigiamieji žodžiai, reklaminiai šūkiai kurti lipdukus. Jums bus mokama Gražu, jei jūsų rašymo sugebėjo pritraukti klientus.

 5. Tapk svetainės Tester \"

  Na, vis svetainės testeris būtų nauja daug ir jie gali kilti klausimas, ar ji tikrai egzistuoja. Taip! Daug įmonių renkasi tikrieji vartotojams išbandyti savo svetainės patogumas, svetaines, pavyzdžiui, Vartotojo bandymas suteikia tokias stebuklas galimybes. Visas procesas užtruktų netoli apie 15 iki 20 minučių, po bandymo turi pranešti apie tai, kaip tai painu, lyginant su kitais. Tai tikrai cool bus mokama už tai, kad taip kritikas ar ne?

Taip pat, galima rasti daug panašių rūšių galimybes internete uždirbti.

Dirbantis,dirbti į kompiuterį,darbas namuose
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

iforex.com apžvalga

Svetainės iForex.com sukūrė Forex prekybos įmonių yra internetinė pagrindu korporacija arba pažodinis galima paminėti, kaip organizacija, kurioje keletas prekybos grupių ir atskirų asmenų atlikti savo prekybos operacijas. Per pastaruosius 20 metų, iForex patirtis reikšmingų prekybos laimėjimai prekybos pasaulyje ir prekybininkai jaučiasi labiau užtikrintas dalyvauti komercinėje veikloje su iForex. Būdamas tarptautinės valiutų prekybos organizacijos oficiali svetainė iForex.com siūlo lengvumas savo klientams arba prekiautojams pasiūlymą arba lažintis dėl įvairių valiutų lengvai tokiu būdu, kuris leidžia jiems duoti pelną greitai sesijoje.

\"Prekybininkai iš visame pasaulyje gerai žinoma, kad prekybos yra sėkmės ir atsitiktinumo žaidimas, ir jie pasiruošę įsitraukti į tokius rizikingus reikalus. Kaip, kad iForex taip pat reikalaujama, kad sėkmės faktorius būtinybė. iForex NUOMONĖ , padeda investuotojams ar prekybininkai investuoti į bet pasaulio valiuta, kurių daugelis kilimas ar kritimas bet kuriuo metu. Tai grynai sėkmės žaidimas ir pakeisti, jei nėra tikra, ar tiesa nugalėtojas prekybos pasaulyje.

Čia yra keletas iForex funkcijų analizę prekybos pasaulyje.

iForex Signups ir pasiūlymai \"

Kaip Forex populiarumas gauna vis kasdien, sunku daugeliui žmonių rasti teisėtą vietą, prisiregistruokite ir kur prekiauti, panašiai, jis tapo daug sunkiau, nes daugelis rasti svetainių, kurios yra siūlančių geriausius ir tiesa Forex premijas , Kalbant atvirai, aplankant jų oficiali svetainė iForex.com būtų geriausias ir apt būdas rasti visus teisėtus naujienas apie Forex. Didžiausias privalumas naujų klientų yra jie gali galės gauti registracijos bonusą su FX prekybos variantų, kai jie deponuoti savo pinigus pirmą kartą. Newbie, FX Trading siūlo platų priemokos ir reklaminius pasiūlymus, ji protinga susisiekti teisėtus FX brokeriai ar atsakingus asmeninius vadybininkus naudotis šias išmokas.

Patarimai, kaip gauti reguliarų Forex Bonus \"

 • Pirmas dalykas, tai norint gauti nuolatinį premiją yra rasti gerą / teisėto Forex prekybininku,
 • Norėdami gauti reguliarius premiją, tai reikia samdyti tarpininką atlikti visus savo sandorį prekybos rinkoje, o ne spręsti tiems asmeniškai. Brokeriai naudoja fiksuotą tinklą, kur jie gali gauti geriausius pasiūlymus.
 • Be to, reguliariai Atnaujinimas vartotojo anketa iš prekybinės sąskaitos į sidabrą ar auksą būtina imtuvas reguliariai Forex premijas.

Geriausias būdas užsidirbti pinigų internete \"

yra įrodyta tai, kad tam, kad būtų iš eilės forex prekybos naudojant geriausius Forex įrankiai ir automatinius Forex signalai padidintų savo pajamas Forex pasaulyje, ypač jei jūs ketinate uždirbti iš interneto. Įrankiai būtų padeda prekybininkams prognozuoti valiutų poros naudojant įprastinius grafikus ir diagramas. Jei pasiūlymų prekybininkai lengvai prieinama ir prognozuoti sėkmę mantrą prekyboje. Be to, šios priemonės ateis su didžiulis išbandymas pasiūla, kuri 60 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Išvada:

Su tinkamomis priemonėmis ir automatinių forex signalai naudojimas, būtų daro Forex paprastas ir nerizikingas vieną. Be to, tai privaloma prekybininkai gauti savo prekybos sąskaitos iš teisėtų svetainių, siekiant pasinaudoti geriausius ir reguliariai Forex premijas.

iforex.com apžvalga,iForex registracija,iForex siūlo,iforex patirtis
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

Svetainės IQ variantas tikrai kreipiasi į dvejetainius pasirinkimo prekybininkų, kurie ieško atlikti savo prekybos operacijas internete. Su savo paprastumu ir akių gaudyti dizainas, svetainės IQoption patirtis ir jos naudotojų sąskaitose augimas. Kaip ir dabar, IQ variantas pavyko pasiekti daugiau nei 11.000.000 aktyvių sąskaitas ir tie aktyvių vartotojų atlieka daugiau nei 1.500.000 prekiauja internete kasdien. Andreas Matas apie IQ variantas Vadovas uždirbo tiek daug apdovanojimų ir gavo keletą kreditų Forex pramonės sako: \"Bendrovė yra su\" Thomson Reuters \"cituoja. Kas yra daugiau, tai užtikrina brokeris dėl kabučių \"teisingumą turto ir valiutų patikimumą. Čia citatos gali būti naudojamas ne tik baigiasi, bet taip pat per sandorio metu \". \"Iqoption brokerių nuomonės , suteikia būtiną apsaugą savo investicijoms, pagal kurį prekybininkai gali uždirbti apie 92% savo investicijų, be jokių hassles.

Čia yra keletas analizių IQ variantas \'s prekybos pasaulyje.

\"IQ variantas, specializuota brokeris dirba su savo užsakymą būdas Dvejetainė parinktys prekybos metodus. Patys paryškinimas faktas apie dvejetainis prekybos režimas yra prekybininkai gali galės gauti didinimą kiekvienam trumpą laiką apie 5 minutes, taip pat Dvejetainė parinktys platformų siūlo prekybininkai patirti tokius lašinama apie 1 valandą ir 15 minučių.

Faktai IQ variantas:

\"IQ variantas pradeda savo prekybos veiklą 2012 metais, bet kada, nes jie atėjo į sceną jie susiduria nuolat didėja jų investuotojų skaičių. Kai pagrindinės informacijos yra apie IQ variantas yra išvardytos žemiau.

 • IQ Nustatymai pradėjo prekybą internetu nuo 2013 m
 • Minimalus deponuojami reikalaujama iš prekybininkų ar indėlininkų yra $ 10
 • Prekiautojo Minimali investicija IQ variantas yra $ 1, tai yra pati mažiausia minimali kada nors matė prekybos rinkoje;
 • pabrėždamas faktas IQ variantas yra prekybininkai gali sugebėti gauti maksimalų 91% grąžą. Be pažodinis, tai yra laikoma puikiu vieną, palyginti su daugeliu kitų esamų prekybos režimai prekybos rinkoje;
 • IQ variantas suteikia bonusą iki 50% jų prekiautojų / klientai
 • prekiautojų ir vartotojų leidžiama atidaryti demo sąskaitas iš savo oficialios svetainės IQoption.com

IQ variantas Premijos

pasinaudojusios premijas iš IQ variantas prekybos variantų nėra sunku užduotis. IQ variantas novatoriškų žiniatinklio brokeris siūlo per daug premijas savo klientams, nes jų kliento hitai tam tikrus fiksuotus etapus prekyba, jie gali turėti galimybę gauti netikėtų staigių premijas forma papildomų pinigų.

Taip pat, kiekvienas naujas prekybininkas prisijungia savo oficialioje interneto svetainėje galės gauti 100% registracijos premiją, kuri yra didelė, palyginti su visais kitais pasitraukia prekybos tarpininkų. Be to, skirtingai nuo kitų maklerio svetainių IQ variantas siūlo dosnias premijas iki 80% visų jų sąskaitų turėtojų net jų žemo lygio paskyrų savininkai per teisę gauti tokias dideles premijas. Prekybininkai gali gauti iki 45% pinigų atgal iš jų NEKILNOJAMASIS IQ variantas sąskaitas, kad per su mažiausiai 10 $ depozitą. Ir VIP IQ variantas sąskaitos turėtojai gali gauti 60% grynųjų pinigų atgal premiją su pradinio įnašo nuo $ iki 1000.

Išvada:

unikalių strategijas ir turtinga premijų IQ variantas niekada nepavyko patraukti dėmesį prekybininkų visame pasaulyje. Savo klientų bazę saugo nuo didėja kiekvienais metais.

IQOption.com apžvalga,IQOption registracija,IQOption patirtis
Algis Varnas
22.09. 2016 00:00  | 

Pasirinkimo Online Forex Trading Privalumai

Forex ar Valiutų rinka yra didžiausia iš esamų prekybos galimybių rinkose. Dienos veikla Forex dažnai viršija keturis milijardų dolerių per dieną. Yra tiek daug prekybininkų, manantys, kad ji yra lengviau ir tvirtos, kad uždirbti pinigus užsienio valiuta ne visos nuolatinių investicijų rūšių. Su plačiu plitimo tiesioginėse prekybos platformose, valiutų prekybos tapo vis labiau populiarus tarp prekybininkų visame pasaulyje. Forex suteikia puikias investavimo galimybes tiems, kurie nori praplėsti savo profilį.

Forex tikslinė rinka \"

FOREX yra aiškus pramonės, jos veikimą, reikia milžiniškų investicijų šaltinių, kad reguliavimas gali praktiškai nuspręsti iš. Be to, prieiga prie naujienų iš visų priemonių, kurios gali pakeisti savo krūvį ir kelią siūlomi visiems.

Forex yra vienas iš didžiausių tokio pobūdžio pasaulyje. Jis apibūdinamas kaip erdvė, kurioje klientai keitimo valiutos atsirasti dėl jų pačių, kaip ir didelių tarptautinių korporacijų ir kitų bendrovių, kurios linkę mokėti atlyginimą ir investuoti tose srityse, kuriose jų produktas yra parduodamas.

Štai keletas nauda Forex išvardytų kuri gali būti naudinga forex pradedantiesiems .

Nauda prekybos FOREX rinkoje \"

 • Aukšto Likvidumo

  Puikus turtas šioje pramonėje yra dėl to, kad didelė apimtis valiuta prekiaujama visame pasaulyje. Likvidumo yra turto gebėjimas greitai paversti grynaisiais pinigais. Kadangi Forex pramonės funkcijas 24/7 ir penkias dienas per savaitę, prekybininkai gali pasinaudoti prekybos galimybėmis, kaip jie įvyktų, o ne laukti, kol pramonėje pradėti kitą dieną.

 • Tai labiausiai pasaulinė pramonė, eina visą parą!

  Forex pramonė yra decentralizuota over-the-counter pramonė. Tai reiškia, kad nėra kažkur ji turi visą kontroliuoti pramonės pramonė eina aplink valandą atsižvelgiant į rinkos val. Taigi, skirtingai nei prekybos atsargų, kur vietos pramonei, paprastai baigiasi 3pm po pietų, prekybininkai gali padaryti Forex internete , nesusiję su regiono pagrįstas laikas.

 • Tai kainuoja Žemas sandorio

  \"Šiandieniniame pasaulyje beveik visi brokeriai atlikti prekybos galimybes be jokių komisinį mokestį. Tik esama kaina yra sandoris, dažnai vadinamas kaip skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo kainas. Forex prekiautojai gali padaryti tokį sandorį už mažą kainą, lyginant su visais kitais esamais prekybos galimybes.

 • Specializuota prekyba

  Forex internete yra vargo nemokamai variantas visiems prekybininkams visame pasaulyje. Kadangi Forex rinka reikalauja mažai kapitalo ir Forex rinkos likvidumą visada orientuota tik į valiutų porų pagrindines investicijas, ji leidžia prekybininkams suprasti yra daug lengviau ir padeda juos stebėti bet kuriuo metu iš bet kur.

Išvados \"

Virš paminėti keletą privalumų, kad Forex patraukli investuotojams ir prekybininkams visame pasaulyje. Tie, kurie domisi Forex reikia žinoti apie tai, kad prekybos rinkoje gali būti žinomi, tačiau, siekiant, kad jis toks sėkmingas, prekybos ji reikalauja švietimo, kantrybės ir daug disciplinos. Štai paslaptis mantrą gauti pavyks forex prekybos.

forex,Forex pradedantiesiems,Forex internete
Algis Varnas
16.09. 2016 01:02  | 
Šiandien dažnai yra teiraujamasi, kaip užsidirbti pinigų namuose, ir įvairių pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai. Viena jų – tai binariniai opcionai, kurie yra vienas populiariausių prekybos būdų. Norintys pradėti prekybą binariniais opcionais turi susirasti brokerį, kuris galėtų atstovauti jūsų prekybai, ir tuomet beliks nuspręsti, kuris vienas iš keturių siūlomų prekybos būdų jums yra pats palankiausias. Viskas vyksta gana paprastai: reikia numatyti, ar numatytu laikotarpiu prekybos instrumentų (žaliavų, metalų, valiutos, ir t.t.) kaina kils, kris, ar pasieks aukštutinį/žemutinį lygį (pasirinkus tam tikrą prekybos rūšį, gali tekti numatyti, ar kaina nepasieks šio lygio).

Patarimai pradedantiesiems

• Kadangi binariniai opcionai Lietuvoje kol kas dar nėra labai populiarūs, kartais yra baiminamasi, ar toks pasirinkimas tikrai gali būti palankus. Jei norite sužinoti, ką apie tokį prekybos būdą mano mūsų tautiečiai, galite pasinaudoti internetine paieška pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, binariniai opcionai atsiliepimai, ir tai leis nuspręsti, ar toks sprendimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti; • Renkantis tinkamiausią brokerį vertėtų būti atidiems, ir įvertinti, ar tam tikras pasirinkimas tikrai gali būti pačiu geriausiu. Šiandien savo paslaugas gali pasiūlyti tikrai nemažai specialistų, tad būkite atidūs ir neskubėkite apsispręsti; • Galite rinktis vieną iš keturių prekybos būdų. Jei dar tik pradedate prekybą binariniais opcionais, pagalvokite apie tai, ar pasirinktas prekybos tipas nebus pernelyg sudėtingas. Pradedantiesiems paprastai rekomenduojama rinktis „High/Low“ prekybos būdą – tenka numatyti, ar nustatytu laikotarpiu kaina kils, ar kris, ir tai numatyti tikrai nebus labai sudėtinga. Vėliau, kai jau turėsite šiek tiek patirties, galėsite rinktis ir sudėtingesnius prekybos tipus, kur reikės numatyti, ar kaina pasieks brokerio numatytą aukštutinį ar žemutinį lygį. Pradedantiesiems tai numatyti gali būti gana sudėtinga, tad šį prekybos tipą pasirinkite ateičiai; • Visada įvertinkite tai, kokia yra rizika, ir jei manote, kad rizikuoti neverta, greičiausiai taip ir bus. Binariniai opcionai nuo įvairių internetinių lošimų skiriasi tuo, kad jūs patys galite numatyti, ar verta rizikuoti, ir tikrai nereikės patirti labai didelių nuostolių, jei jūs būsite atsargūs.

Pinigai internetu – kad ir kur būtumėte

Dažnas mūsų svajoja apie uždarbį neišeinant iš namų, tad binariniai opcionai iš tiesų gali būti puikiu pasirinkimu. Nors dažnai yra ieškoma, kaip užsidirbti pinigų internete nemokamai, tačiau tokių galimybių yra ne taip ir daug. Jei norima, kad uždarbis būtų pakankamai didelis, tenka šiek tiek investuoti, tačiau darant tai atsargiai ir tinkamai vertinant riziką, galima užsidirbti tikrai nemažai – visos investicijos atsipirks su kaupu. Binariniai opcionai nepareikalaus labai didelių jūsų investicijų, o kokią pradinę sumą nuspręsite pasirinkti, tai priklausys tik nuo jūsų pačių. Priklausomai nuo to, kokį prekybos tipą nuspręsite pasirinkti, nuo to priklausys ir jūsų užmokestis. Pavyzdžiui, „High/Low“ prekybos tipas leidžia gauti 70-90 procentų pelno, o „One touch“ metodas – net iki 100 procentų pelno. Žinoma, pelnas visada yra didesnis tada, kuomet yra didesnė rizika, tad verta pagalvoti, ar verta rizikuoti. Binariniai opcionai – tai toks prekybos tipas, kuriuo galite užsiimti kad ir kur bebūtumėte. Viskas, ko jums reikia, tai išmaniojo įrenginio, kuriuo galėtumėte atlikti spėjimą, ir interneto ryšio. Nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje esate, tikrai galite pasvarstyti apie galimybę užsidirbti papildomai, ir binariniai opcionai čia gali iš tiesų puikiai pasiteisinti.
internetas, pinigai, uždarbis, darbas
Algis Varnas
16.09. 2016 00:00  | 
Nors gana dažnais atvejais yra manoma, kad binariniai opcionai – tai tas pats, kas ir internetiniai lošimai, tačiau, tenka pripažinti, kad tai yra du visiškai skirtingi dalykai. Binariniai opcionai yra prekybos būdas, kuris gali atnešti pelną arba pralaimėjimą procentais. Internetiniai lošimai paprastai yra lydimi sėkmės arba nuostolių, o binariniai opcionai gali būti sėkmingi, jei tinkamai įvertinsite galimą prognozę. Tai reikalauja tam tikrų žinių, tačiau jų įgijus galima įsitikinti, kad viskas yra gana paprasta. Prekiauti galima įvairiais instrumentais – tai gali būti valiuta, metalai, akcijos, įvairios žaliavos, ir t.t. Pasirinkimo galimybių yra ne taip ir mažai, tad galima nuspręsti, kas galėtų būti geriausiu sprendimu.

Kaip tai vyksta?

• Pirmiausia norintys pradėti prekybą turi pasirinkti brokerį, ir čia visada svarbu būti atidiems. Nors galima rasti tikrai nemažą brokerių pasirinkimą, tačiau pasirinkti tinkamą gali būti gana keblu. Čia gana dažnais atvejais gali pagelbėti įvairios rekomendacijos, kurių galima rasti internetinėje erdvėje; • Kai nuspręsite, koks brokeris galėtų geriausiai jums atstovauti, galėsite nuspręsti, kokią binarinių opcionų rūšį vertėtų pasirinkti. Čia yra galima rinktis iš keturių rūšių: „High/low“, „Quick options“, „One touch“ ir „Range high/low“. Pačiu paprasčiausiu prekybos būdu laikomas „High/low“ prekybos būdas – tereikia nuspręsti, ar kaina kils, ar kris. Statymų laikas paprastai baigiasi jau po kelių minučių, ir sėkmės atveju yra gaunama 70-90 procentų pelno. Jei yra pasirenkamas antrasis būdas – „Quick options“, tokiu atveju gaunama premija gali būti iki septyniasdešimties procentų. Statymų laikas yra labai trumpas, dėl to toks prekybos būdas ir įgavo šį pavadinimą. Kiti du būdai yra kiek sudėtingesni, tai reikalauja tam tikrų įgūdžių, todėl tad pradedantiesiems nerekomenduojama jų rinktis. Smalsu, kaip tai vyksta? „One touch“ – tai prekybos būdas, kurį pasirinkus reikia numatyti, ar kaina pasieks viršutinį ar žemutinį lygį, kurį nustatė brokeris. Pasirinkus „Range high/low“ būdą – atvirkščiai, reikia numatyti, ar kaina nepasieks brokerio nustatyto viršutinio ar žemutinio lygio.

Ar binariniai opcionai – rizikinga

Nuo kazino binariniai opcionai skiriasi tuo, kad savo riziką galima valdyti, ir rizikuoti galima tuomet, kada to norisi patiems. Kitais atvejais savo finansus galima visiškai kontroliuoti, ir atsakingai prekiaujant galima užsidirbti tikrai nemažai pinigų. Tam tikrais atvejais tai gali būti ir kaip pagrindinis darbas, tačiau dažniausiai tai tėra laisvalaikio užsiėmimas ar galimybė papildomai užsidirbti. Jei dvejojate, ar toks sprendimas iš tiesų gali puikiai pasiteisinti, galite pasidomėti, kaip apie tai atsiliepia kiti interneto vartotojai. Jums gali pagelbėti internetinė paieška, kuri pagal tam tikrus raktinius žodžius, tokius kaip binariniai opcionai atsiliepimai, leis atrasti gana nemažai informacijos, kaip tokią galimybę vertina kiti vartotojai. Gana dažnais atvejais tai padeda paprasčiau nuspręsti, ar tikrai verta tuo užsiimti, tad skirkite šiek tiek laiko informacijos paieškai. Pastaruoju metu vis dažniau yra klausiama, kaip užsidirbti pinigų namuose, ir tokia pasirinkimo galimybė tikrai gali būti viena palankiausių. Jūs galėsite patys nuspręsti, koks prekybos būdas galėtų būti pačiu palankiausiu, ir galėsite valdyti riziką. Labai tikėtina, kad tai taps jūsų papildomu pajamų šaltiniu, ir galėsite džiaugtis išaugusiomis pajamomis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog susirasti patikimą brokerį, ir nuspręsti, kokį prekybos tipą pasirinkti. Tikėtina, kad greitai galėsite priimti tam tikrą sprendimą, ir galėsite pasinerti į prekybą binariniais opcionais.
lošimai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai
Algis Varnas
23.08. 2016 00:00  | 

Binariniai opcionai yra toks prekybos būdas, kurį gali sudaryti įvairūs prekybos instrumentai, tokie kaip metalai, žaliavos, akcijos ar valiutos. Opcionų laimėjimo būdas gali būti fiksuotas arba išreikštas procentais, priklausomai nuo tam tikro pasirinkimo. Jei yra pasirenkamas pelningumas, išreikštas procentais, laimėjimas gali siekti net 65-95 procentus. Sudarytas kontraktas gali baigtis jau po minutės ar po kelių mėnesių – tai visada priklausys nuo pasirinkto opcionų tipo.

Ar verta to imtis?

Žinoma, visada yra svarbu įvertinti riziką, ir taip pat galima pasidomėti, kokie yra vartotojų atsiliepimai. Šiandien jų rasti galima pakankamai greitai: naudodamiesi internetine paieška pagal tam tikrus raktažodžius, tokius kaip binariniai opcionai atsiliepimai, tikrai labai greitai rasite tai, ko ieškote, ir galėsite įvertinti, ar tai iš tiesų palanku. Jei sandėrį sudarysite pirmą kartą, tokiu atveju būkite atsargūs, ir rinkitės tokį prekybos būdą, kuris nėra labai nuostolingas, o jo rūšis yra pakankamai aiški ir suprantama.

Binarinių opcionų rūšys

Išskiriamos keturios binarinių opcionų rūšys: • Klasikinis ir pats paprasčiausias „High/Low“ būdas: tereikia nuspręsti, ar kaina kils, ar kris. Tai gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų. Atlikus sėkmingą statymą gaunama 70-90 procentų pelno. Šis būdas yra geriausias naujokų pasirinkimas; • Greitas binarinių opcionių būdas vadinamas „Quick options“ metodu. Iš dalies tai yra tas pat, kas ir „High/Low“ būdas, tačiau laikotarpis yra trumpesnis, trunka nuo vienos iki kelių minučių. Sėkmės atveju išmokama iki 70 procentų premija; • „One touch“ binarinių opcionų rūšis yra sudėtingesnė: prekiautojai turi pasirinkti, ar kaina ekspiracijos laikotarpiu pasieks viršutinį (ar žemutinį) lygį, kurį yra nustatęs brokeris. Šis prekybos būdas naujokams nėra tinkamas, tačiau įgudus tai padaryti nebus labai sudėtinga. Išmokama premija tikrai vilioja – ji gali siekti net šimtą procentų; • Pasirinkus „Range High/Low“ binarinių opcionų rūšį reikės nustatyti, ar kaina nepasieks nustatyto lygio. Laikotarpis trunka nuo 10 minučių iki valandos, premija gali siekti 100 procentų. Jei kyla klausimas, kaip užsidirbti pinigų namuose, binariniai opcionai gali būti puikiu pasirinkimu. Nors neretai manoma priešingai, tačiau tai nėra tas pats, kas kazino, todėl neverta nerimauti dėl didelių nuostolių.

Pasirinkite binarinių opcionų brokerį

Norintys pradėti prekiauti binariniais opcionais turi pasirinkti brokerį. Jų šiandien rasime tikrai nemažai, tad visada galima pasidomėti, kurie jų yra vertinami palankiausiai. Čia gana dažnais atvejais gali parversti paieška internete: pagal raktinius žodžius, tokius kaip IQoption atsiliepimai, tikrai labai greitai galėsite rasti klientų vertinimų, kas tikrai leis paprasčiau apsispręsti. Galėsite rasti ir įvairių brokerių reitingų, kas taip pat galės turėti įtakos jūsų pasirinkimui.

Pinigai internetu be didelių pastangų

Nors, tikėtina, kad binariniai opcionai netaps pagrindiniu pajamų šaltiniu, tačiau tai gali padėti šiek tiek užsidirbti. Visada yra svarbu tai, kad būtų tinkamai įvertinama rizika, ir tai leis išvengti nuostolių. Dažnai yra ieškoma, kaip užsidirbti pinigų internete nemokamai, tačiau tokių galimybių yra ne taip ir daug. Paprastai tenka šiek tiek investuoti, kada norima gauti pinigų, tačiau tai daryti tikrai verta. Nors binariniai opcionai iš pradžių gali atrodyti kaip gana sudėtingas uždarbio būdas, tačiau įsitikinsite, kad viskas yra kur kas paprasčiau nei gali atrodyti iš pradžių. Binariniai opcionai pastaruoju metu tampa vis populiaresni, ir tai tikrai nekelia nuostabos – šis užsiėmimas gali būti ne tik įdomus, bet taip pat ir labai pelningas.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis, opcionai
Algis Varnas
05.07. 2016 00:00  | 

Daugelis žmonių nori užsidirbti kuo daugiau pinigų, tačiau tikrai ne visais atvejais yra išnaudojamos visos galimybės, kurios leistų greitai užsidirbti. Binariniai opcionai – tai yra viena prekybos rūšių, kuri leidžia uždirbti tikrai rimtus pinigus, ir svarbiausia yra tai, kad jūs jais prekiauti galite būdami bet kurioje pasaulio vietoje. Kaip sako pats pavadinimas, opcionai gali būti dviejų rūšių – šie gali lemti puikius rezultatus ir užtikrinti pelną, arba gali lemti pralaimėjimą. Binarinius opcionus gali sudaryti nemažai įvairių instrumentų – galima prekyba metalais, valiuta, akcijomis, įvairiomis žaliavomis, ir t.t. Sudaryti kontraktą galima vos per minutę, tačiau taip pat jo sudarymo laikas gali užsitęsti iki kelių mėnesių. Prekybos pelningumas gali svyruoti nuo 65 iki 95 procentų. Binarinių opcionų prekyba yra tarsi lažybos, tačiau tai tikrai nėra tas pats, kas kazino ar įvairūs internetiniai lošimai.

Binarinių opcionų rūšys

Binariniai opcionai yra pavadinti angliškais terminais, kurių kiekvienas nusako, koks tai yra prekybos tipas. Galima rinktis iš keturių skirtingų metodų – tikrai atrasite patį tinkamiausią.

 • Paprasčiausiu metodu yra vadinamas „High/Low“ binarinių opcionų tipas. Tereikia nuspręsti, ar kaina bus aukštesnė ar žemesnė („high“ – angliškai reiškia aukščiau, „low“ – žemiau). Statymai gali trukti nuo kelių minučių iki kelių valandų, gautas pelnas gali būti 70-90 procentų. Šį binarinių opcionų prekybos būdą dažniausiai renkasi naujokai – tai nereikailaja ypatingų įgūdžių;
 • Kitas metodas pavadintas „Quick options“ („Greiti opcionai“) , ir tai yra praktiškai tas pats, kas ir „High/Low“ metodas, tik skirtumas toks, kad viskas vyksta kur kas greičiau – laikotarpis yra nuo vienos iki kelių minučių, pelningumas siekia 70 procentų;
 • Trečiasis binarinių opcionų būdas pavadintas „One touch“, kuris yra itin populiarus dėl gaunamos premijos sėkmingai atlikus spėjimą. Gaunama premija yra net 100 procentų, tačiau naujokams gali būti pernelyg sudėtinga atlikti teisingą pasirinkimą. Prekiautojai turi rinktis, ar ekspiracijos metu kaina pasieks viršutinį ar žemutinį lygį, kurį nustatė brokeris. Dažniausiai ekspiracijos laikotarpis tęsiasi nuo 10 minučių iki valandos;
 • Dar vienas, ketvirtasis metodas, - tai „Range high low“ prognozės būdas. Prekiautojai turi spėti, ar kaina nepasieks nustatyto lygio ribos. Turi būti nurodoma, ar kaina kils, ar kris, ar nepasieks nustatyto lygio. Išmokama premija yra net 100 procentų, o trukmė gali svyruoti nuo 10 minučių iki valandos. Toks būdas yra pats sudėtingiausias, ir naujokams gali būti pernelyg sudėtinga sėkmingai atlikti spėjimą.

Kuo binariniai opcionai skiriasi nuo kitų prekybos būdų?

Jie skiriasi tuo, kad pinigai yra investuojami tik į pačią prognozę, bet ne į tam tikrus investavimo aktyvus. Prekiautojų prognozės tikslumas yra vertinamas gana paprastai: spėjimas yra atliekamas teisingai arba ne. Iš esmės tai yra lažybos, tačiau skirtumas toks, kad galima numatyti kainų šuolį arba krytį. Be jokios abejonės, tai visada reikalauja tam tikrų žinių, ir šiek tiek sėkmės. Kiekvienas, norintis užsidirbti pinigų, gali pasvarstyti apie tokią galimybę – tai gali padėti užsidirbti papildomai, kas šiandien yra aktualu daugeliui žmonių. Atlikti spėjimus galima iš bet kokios pasaulio vietos – tereikia turėti interneto ryšį. Prekiauti binariniais opcionais yra galima būnant namuose ar atostogaujant – tam tikrose situacijose tai tikrai gali būti puikia galimybe užsidirbti daugiau pinigų neišeinant iš namų. Jei spėjimas yra atliekamas teisingai, gaunama premija yra tikrai nemaža, tad tai iš tiesų gali padėti užsidirbti kur kas daugiau.

opcionai, investicijos, pinigai
Algis Varnas
04.07. 2016 00:00  | 

Šiandien binariniai opcionai yra vienas populiariausių virtualios prekybos tipų. Atliekant spėjimą sėkmės atveju yra išmokama tikrai nemaža pinigų dalis, todėl tai gali būti tikrai puikia galimybe užsidirbti tikrai nemažai pinigų. Yra galimybė pasirinkti vieną iš keturių prekybos binariniais opcionais tipų – nuo pasirinkto būdo priklausys tai, kiek laiko truks spėjimai, ir kokia pinigų dalis gali būti išmokama.

Prekyba binariniais opcionais pradėta visai neseniai

Prekyba binariniais opcionais atsirado gana neseniai, tačiau per šį laikotarpį ji jau spėjo įgyti gana didelį populiarumą. Viskas prasidėjo nuo 2008 metų, kuomet JAV buvo patvirtintas binarinių opcionų sąrašas. Tais pačiais metais prekyba binariniais opcionais buvo įtrauka į JAV ir Čikagos vertybinių popierių biržą. Ilgai netruko, kol įvairios kompanijos pradėjo teikti brokerių paslaugas binarinių opcionų prekyboje (brokeris yra būtinas), ir šiuo metu galima rasti iš tiesų nemažai kompanijų, kurios teikia brokerių paslaugas binarinių opcionių prekyboje.

Ši prekyba dabar yra prieinama daugeliui, o pats prekybos procesas yra gana paprastas ir aiškus. Net ir pirmą kartą dalyvaujant binarinių opcionų prekyboje neturėtų kilti didelių keblumų, jei yra pasirenkamas tinkamas ir pakankamai paprastas prekybos tipas. Prekiautojai vis dažniau ima šnekėti apie tokios prekybos privalumus, ir tokią prekybą nusprendžia rinktis vis daugiau žmonių.

Kaip viskas prekyba binariniais opcionais?

Pirmiausia norintys pradėti prekiauti turi pasirinkti binarinių opcionų brokerį, užsiregistruoti ir įnešti į depozitinę sąskaitą nustatytą pinigų sumą. Tuomet bus galima išsirinkti finansinį instrumentą, kuriuo bus prekiaujama – tai gali būti akcijos, indeksai, prekės, valiutų poros, metalai, ir t.t. Pasirinkus tam tikrą aktyvą bus matoma, kokia yra jo esama kaina, koks yra opciono laikotarpis, koks premijos išmokėjimo procentas, ir t.t. Jei tereikia pasirinkti, ar kaina kris, ar kils, atliekant prognozę reikės pasirinkti vieną iš galimų operacijų – „call“ arba „put“ („call reikštų, kad manote, kad kaina kils, „put“ – jei manote, kad kaina kris. Galima pasirinkti investuojamą pinigų sumą – ji gali svyruoti nuo 5 iki 2500 JAV dolerių.

Jei jūsų prognozė pasitvirtins, tokiu atveju bus išmokėta numatyta investuotos sumos dalis. Jei jūsų prognozė yra neteisinga, tokiu atveju yra prarandami investuoti pinigai. Nors kartais yra manoma, kad binariniai opcionai – tai tas pats, kas įvairūs internetiniai lošimai, tačiau tai nėra tiesa. Prekyba binariniais opcionais – tai investicija, kuri atsiperka tuomet, jei yra taikoma tinkama strategija, ir išstudijuojama informacija apie prekiaujamus instrumentus – tai visada reikalauja tam tikrų žinių.

Binarinių opcionų prognozė

Šiuo metu binariniai opcionai yra iš tiesų labai populiarūs, ir didelį populiarumą lemia tai, kad galima sėkmingai prekiauti esant bet kokioms rinkoms sąlygoms. Tai yra atvira rinka, nes vis daugiau brokerių siūlo savo paslaugas, ir prekyba binariniais opcionai tampa prieinama daugeliui pasaulio žmonių. Prekyba binariniais opcionais yra gana paprasta, tad tai gali būti iš tiesų puikia galimybe užsidirbti daugiau pinigų – nereikės sugaišti pernelyg daug brangaus laiko, ir didelė tikimybė, kad jums pasiseks.

Nors prekyba binariniais opcionais yra pradėta vykdyti gana neseniai, tačiau tenka pripažinti, kad per šį laikotarpį ji jau spėjo nueiti gana ilgą kelią. Šiuo metu atsiranda vis daugiau naujų tikrai palankių galimybių pradėti prekybą binariniais opcionais, ir spėjama, kad ši prekyba vis labiau populiarės. Prekybos procesas tampa lankstesnis ir labiau prieinamas: pritaikomos įvairios mobilios programėlės, kad prekiauti būtų galima bet kur ir bet kada. Taigi, labai tikėtina, kad artimiausiu metu binarinių opcionų pasiūla vis labiau augs.

eurai, pinigai, finansai, uzdarbis
Algis Varnas
10.02. 2016 00:00  | 

Šiomis dienomis, binarinių opcionų prekyba tampa vis populiaresniu būdu užsidirbti pinigų. Visgi, prieš pradedant prekiauti su realių pinigų paskyra, būtų protinga viską išbandyti, be jokios rizikos ir pinigų praradimo. Dauguma brokerių naujiems vartotojams gali pasiūlyti demonstracines paskyras, kurių dėka prekiautojai gali prekiauti virtualiais pinigais. Dažniausiai yra suteikiama 10000$ suma ir iki vieno mėnesio bandomosios versijos naudojimo laikotarpis.

Kur gauti demonstracinę paskyrą

Jūs galite išbandyti IQoption demonstracinę paskyrą. Labiausiai tikėtina, kad gausite paskyrą, kuri galios 14 dienų arba priklausomai nuo to, kokį susitarimą pasieksite su vartotojų aptarnavimu. Jūs galite atlikti 100$ įnašą į savo sąskaitą (žinoma, kad galite pinigus išsiimti, jei apsigalvojate ir nebenorite prekiauti).

Šio tipo demonstracinė sąskaita suteikia galimybę išbandyti įvairias prekybos funkcijas, bei įgauti patirties, prekiaujant naudojantis realių pinigų paskyra. Jūs lengvai galite susikurti demonstracinę versiją, kai užbaigiate registracijos procesą, jūs sulauksite patvirtinimui reikalingu elektroninio laiško, kuriame bus pateikta informacija apie prekybą ir pinigų įnešimą.

Dar vieną galimybę, naudotis demonstracine paskyra, suteikia Option Trade, nėra būtina atlikti jokio pinigų įnešimo, tačiau demonstracinės paskyros naudojimo laikas yra griežtai ribojamas. Motininė kompanija Option Trade taip pat valdo gerai žinomą brokerį – Hotforex.

Jei pinigų įnešimas, norint gauti galimybę naudotis demonstracine paskyra, jums nėra kliūtis, tada turėtumėte išbandyti tokius patikimus brokerius, kaip Stockpair ar ETX Capital. Visgi, jie suteikia galimybę naudotis demonstracinėmis paskyromis, tik įnešus 1000$ ar daugiau.

Jei renkatės kitus brokerius, norėdami gauti galimybę naudotis demonstracinėmis paskyromis, turėtumėte išsiaiškinti ar jie turi reikalingas licencijas, taip pat turėtumėte pasidomėti jų reputacija, kad nereikėtų susidurti su dideliais pinigų išsigryninimo mokesčiais ar net prarasti savo pinigus.

Binarinių opcionų prekyba reikalauja pradinės jūsų investicijos, todėl pirmiausiai turėtumėte išbandyti prekyba naudojant demonstracines paskyras, tokiu būdu nebus jokios rizikos, kad prarasite savo pinigus. Labiausiai tikėtina, kad jūs neturėsite savybių, būdingu sėkmingam prekiautojui (tokių kaip patirtis), ypač jei jūs esate tik pradedantysis, dėl šios priežasties ir egzistuoja demonstracinės paskyros  – tam, kad išmoktumėte prekiauti.

binariniu opciniu, pinigu inesimas, jus galite isbandyti
Algis Varnas
05.02. 2016 00:00  | 

Prieš jums pradedant savo prekybos kelionę, visų pirma būkite supažindinti su tuo, kur, kaip ir kodėl pradėti, ir kaip nepakliūti į spąstus organizacijų, kurios uždirba pinigus iš nepatyrusių prekiautojų. Šis straipsnis paaiškina elementarias sąvokas, su kuriomis jums teks susidurti rinkose, taip pat galėsite susipažinti su įvairiais prekiautojų naudojamais metodais.

Sėkmę ir rizika yra neatsiejamos ir akcijų biržoje yra neatsiejama viena nuo kitos, tai reiškia, kad jūs galite greitai uždirbti daug, arba viską prarasti. Jei norite būti sėkmingas, gauti pelno ir uždirbti daugybę pinigų, akcijų birža yra puiki galimybė, kurios dėka gali prekiauti internete iš bet kur, kur yra interneto ryšys, be jokių darbdavių, būnant savo paties bosu, taip pat nėra poreikio mokėti biuro patalpų nuomos ar susidurti su konkurencija. Didžiausias konkurentas akcijų biržoje – jūs ir jūsų požiūris.

Jūs galite pradėti su mažesne suma, pavyzdžiui 5000$, ir uždirbti nemažai papildomų pinigų. Jeigu neturite patirties su prekėmis ar ateities sandoriais, tada patartina jų vengti ir koncentruotis tik į prekyba akcijomis.

Sėkmė gali ateiti, šiai veiklai skiriant vos kelias minutes per dieną ar per savaitę, ir jums nereikia praleisti 8 valandų per dieną, taip, kaip tai turėtumėte daryti reguliariame darbe. Bet prieš pasiekiant tokią sėkmę, jūs turite paskirti daug savo laiko, kad taptumėte geru prekiautoju ir pasiektumėte taip trokštamą sėkmę.

Visų pirma, investuokite į save ir savęs tobulinimą, savišvietą. Geriausias būdas, kaip pradėti prekybą akcijų biržoje – rasti sėkmingą ir patyrusį žmogų, bei stebėti, kaip jis elgiasi, analizuoti jo investavimo strategiją ir filosofiją. Jei neturite tokios galimybės, galite pasirinkti profesionalias dirbtuves ir mokymo įstaigas, kuriose taikomos profesionalios strategijos, realus bandymai ir prekyba. Bet kas, kas susikuria gerą prekybos planą ir juo vadovaujasi, gali sulaukti pasisekimo akcijų rinkoje.

Prekyba akcijų biržoje neturi tokios, kaip demonstracinės šios veiklos paskyros, galimybės – jūs galite fiktyviai kopijuoti įvesties ir išvesties reikšmes, iš realių rinkos grafikų duomenų, į paprastą skaičiuoklės lentelę, ir tada analizuoti situaciją, tarsi tai būtų reali prekyba. Kai toks būdas pasitvirtina ir pamatote, kad jūsų planas ir strategija veikia, jūs galite pradėti galvoti apie realią prekybą.

Pradėkite nuo mažesnių sumų ir palaipsniui jas, kaip bebūtų, bet kuriuo atveju gausite pelno. Tuo pačiu metu įgausite neįkainojamos patirties, o vėliau jau galite pradėti galvoti apie sėkminga karjerą prekiaujant akcijomis.

Nors prekyba akcijomis ir yra nesudėtinga veikla, tačiau žvelgiant į tai iš psichologinės perspektyvos ji gali sukelti sunkumų. Svarbiausia, pačioje pradžioje susiplanuoti savo kapitalą, kaip jį paskirstysite. Jūs niekada nepasieksite pergalių ilgalaikėje perspektyvoje, jei tinkamai nepasversite galimų akcijų biržos rizikos lygio, su kurio susiduriate atlikdami pirkimus.

Dažniausiai akcijų biržoje naudojamų terminų žodynas
 • Opcionas – finansinis instrumentas, kuris suteikia jums teisę pirkti arba parduoti turtą, per tam tikrą laikotarpį, už tam tikrą apibrėžtą kainą.
 • Finansų rinka – tai vieta, kur vyksta finansiniais instrumentais paremta prekyba.
 • Akcija – teisė į dalies kompanijos nuosavybę.
 • Prekė – daiktas, kuriuo galite prekiauti.
 • Brokeris/akcijų brokeris – žmogus arba kompanija, kurie tarpininkauja pardavimams, kurie yra paremti finansiniais instrumentais.
 • Ateities sandoriai – sutikimas, kurio turėtojas įsipareigoja per tam tikrą laikotarpį ir už tam tikrą kainą įsigyti tam tikrą turtą.
 • Pinigų valdymas – griežtomis taisyklėmis apibrėžtas pinigų valdymas.

akciju birzoje, akcijomis, opcionas, financu rinka
Algis Varnas
04.02. 2016 00:00  | 

Kas iš tiesų yra opcionai?

Opcionas – tai susitarimas tarp pirkėjo ir pardavėjo, kuris suteikia pirkėjui teisę nupirkti arba parduoti tam tikrą turtą iš pardavėjo už tam tikrą nustatytą kainą iki tada, kai opciono galiojimo laikas baigiasi. Asmuo, kuris įgyja šią teisę, turi pardavėjui sumokėti taip vadinama opciono mokestį. Opciono vertė priklauso nuo su juo susijusio turto vertės.

Pagrindinis turtas, iš kurio yra nustatoma opcionų vertė, dažniausiai yra akcijos, obligacijos, vertybiniai popieriai, užsienio valiutos ir kt.

Pardavimo opcionai suteikia pirkėjui teisę įsigyti tam tikrą turtą ateityje. Šio tipo opcionai yra perkami tada, kai pirkėjas tikisi, kad su opcionu susieto turto vertė kils. Pardavimo tipo opcionai suteikia jų turėtojams galimybę parduoti su juo susietą turtą. Pardavimo tipo opcionai yra perkami tada, kai jų pirkėjas tikisi, kad su opcionu susieto turto vertė kris.

Pirkėjas gali pratęsti opciono galiojimo laiką, jei mato, kad su juo susieto turto vertė kyla, arba laukti kol jo galiojimo laikas baigsis, taip pat bet kuriuo metu jį parduoti.

Opciono pirkėjas yra ILGALAIKĖJE pozicijoje, o opciono pardavėjas TRUMPALAIKĖJE. Ilgalaikis pardavimas įpareigoja savininką įsigyti susietą turtą už tam tikrą kainą, bet ši teisė galioja tik iki opciono galiojimo periodo pabaigos, ir pasibaigia galiojusi, kai šis periodas baigiasi.

Pardavimo opciono pardavėjas turi teisę parduoti susietą su opcionu turtą už nustatytą kainą  (ILGALAIKIS PARDAVIMAS). Priešinga šiai situacija – TRUMPALAIKIO PARDAVIMO opcionas.

Binariniai opcionai yra vienas iš daugybės būdų, kurių dėka galima įvertinti jūsų pinigų vertę. Visi žmonės gali prekiauti opcionais, jei tik jie arba jos yra sulaukę pilnametystės. Minimalus piniginis įnašas, visur yra skirtingas, ir priklauso nuo brokerio, dažniausiai jis būna nuo 10$ iki 100$.

Jei jūs galvojate apie pasyvias pajamas arba norite vienkartinių pajamų, tačiau nenorite investuoti didelės pinigų sumos, tai binariniai opcionai yra ideali galimybė gauti reguliarias mėnesines pajamas, investuojant vos kelis tuzinus dolerių.

binariniai opcionai, opciono pirkejas
Algis Varnas
04.02. 2016 00:00  | 

Forex (užsienio valiutų prekyba) reiškia prekiavimą užsienio valiutomis, tai taip pat yra didžiausia ir likvidžiausia rinka. Savo apimtimi ji žymiai lenkia akcijų ir obligacijų rinkas. Tokie miestai, kaip Tokijas, Londonas ir Niujorkas yra laikomi valiutų transakcijų operacijų centrais.

„Užbiržinių sandorių“ sistema apjungia bankus, brokerių kompanijas, draudimo kompanijas, investavimo fondus, verslą, investuotojus ir kitus, kurių tikslas yra panaudoti įrankius, kurie padėtų uždirbti pinigų ar sumažinti riziką, kurią kelia valiutų kursų svyravimai.

Forex prekeivis uždirba pinigus pasinaudodamas kintančiais valiutų kursais. Pradėti prekiauti forex galite tiesiog iš namų, viskas, ko jums reikia, tai tinkama programinė įranga, įrašyta į jūsų kompiuterį, ir prekybos paskyra, kurią galite susikurti pas forex brokerį.

Forex prekybos birža leidžia prekiauti 24 valandas per parą, 5 dienas per savaitę, norint pradėti prekiauti nereikalinga didelė suma. Dauguma brokerių suteikia galimybę naudotis demonstracinėmis paskyromis, kurių dėka galite išbandyti prekyba, be jokios rizikos. Šiuo būdu galite išmokti, kaip susikurti prekybos planą ir strategiją, viskas įvyksta mokantis.

Prekiavimas forex gali būti puikus papildomų pajamų šaltinis, kai kuriais atvejais net pelningas verslas. Prekyba forex neturi jokių mokesčių, kai atliekami sandorių pradėjimai ir užbaigimai, tai taip pat yra labai lengvai inicijuojama veikla – vos vienu paspaudimu galite pirkti ir parduoti valiutas. Forex nėra priklausoma nuo kompanijų ketvirčių rezultatų,  todėl galite užsidirbti net tada, kai rinka išgyvena ne pačius geriausius laikus.

Forex prekyboje viskas priklauso nuo jūsų, jums nereikia darbdavių, nėra jokių fiksuotų išlaidų, jūs galite prekiauti iš bet kur, kur yra interneto ryšys. Pačioje pradžioje, galite gerai uždirbti, net ir prekiaudami mažais ir labai mažais kiekiais, vietoj klasikinio dydžio kiekių.

Forex prekyba nėra sudėtinga, tačiau nederėtų pamiršti pasiruošti planą, kaip ruošiatės prekiauti, ir griežtai jo laikytis. Šiomis dienomis, forex prekyba yra didžiausia ir populiariausia rinka pasaulyje, todėl turite būtinai ją išmėginti.

uzsienio valiutu prekyba, forex prekyba, uzdirba pinigus
Algis Varnas
28.11. 2015 00:00  | 

Prekyba binariniais opcionais „Forex“ suteikia galimybę prekiauti „forex“ valiutų poromis patogioje platformoje. „Forex“ binariniai opcionai – inovatyvus būdas prekiauti nepastoviose ir vienodose rinkose. Atliekant sandorį, spėjate, ar per apibrėžtą laikotarpį „forex“ valiutų poros vertė kris ar kils.

Prekybos binariniais opcionais „Forex“ pavyzdys

Pavyzdžiui, tokia pagrindinė valiutų pora kaip EUR/USD gali būti naudojama siekiant iliustruoti „forex“ binarinių opcionų koncepciją. Tarkime, kad dabartinis euro kursas: 1 EUR = 1,1029 JAV dolerio. Pagalvokite, kokį opcioną rinktumėtės ir kokį sandorį sudarytumėte, žinant, kad opcionas pasibaigs pirmadienį 11 val. vakaro.

Šioje situacijoje galimi 2 skirtingi scenarijai

Scenarijus 1: prekybininkas tikras dėl euro ir tikisi, kad euro vertė kils aukščiau nei JAV dolerio vertė. Tikėdamas, kad euro vertė kils, prekybininkas darbo dienos pabaigoje nutaria atlikti „call“ sandorį EUR/USD valiutų porai. Pirmadienį 11 val. vakaro euro vertė pakyla virš iš anksto nustatytos kainos. Tai reiškia, kad šis prekybininko sandoris baigėsi sėkmingai, todėl prekybininkas gaus iš anksto nustatytą pelną. Jei euro vertė nepakils aukščiau iš anksto nustatytos sumos, tuomet prekybininkas praras dalį pinigų, kuriuos investavo į šį sandorį.

Scenarijus 2: prekybininkas įsitikinęs, kad euro vertė palyginti su JAV dolerio verte turėtų nukristi, todėl atlieka „put“ sandorį EUR/USD valiutų poros atžvilgiu. Jei euro vertė pakils aukščiau už iš anksto numatytą vertę, sandoris pasibaigs pinigų praradimu. Tai reiškia, kad prekybininkas praras dalį investuotų pinigų. Jeigu euro vertė kris žemiau nei JAV dolerio vertė, sandoris baigsis sėkmingai ir prekybininkas gaus pelno.

Patarimai, kaip pagerinti savo kaip prekybininko sėkmę

Kaip ir kitos prekybos binariniais opcionais platformos, apimančios aktyvus, akcijas ar indeksus, taip ir „forex“ binariniai opcionai reikalauja, kad prekybininkai turėtų didelį bagažą žinių, kurių panaudojimas leistų padidinti sėkmingos prekybos šansus. Binarinių opcionų signalai realiu laiku gali padėti atpažinti galimus rezultatus, todėl remiantis šiais prekybiniais signalais opcionų prekybininkas gali išbandyti tiek „call“, tiek „put“ opcionus. Signalų teikėjai šiuos prekybinius signalus padarė prieinamus internete, nes jie gali padėti nustatyti valiutų porų kainų judėjimo tendencijas. Priešingu atveju, prekybininkai gali patys atlikti analizę, analizuodami istorines valiutų porų kainų judėjimo tendencijas ir sekdami tam tikras ekonomines naujienas bei atitinkamų ekonomikų paskelbtus finansinius duomenis.

„Forex“ binarinių opcionų poromis besidomintys prekybininkai turėtų stebėti abejas valiutų poros valiutas. Vienos valiutos vertės pasikeitimas taip pat gali sukelti kitų valiutų rūšių domino efektą. Neseniai pasaulį netikėtai nustebino Kinija, kuri devalvavo savo nacionalinę valiutą juanį. Netrukus po šio Kinijos pranešimo Australijos, Pietų Korėjos ir Malaizijos nacionalinių valiutų vertės krito kartu su Kinijos juanio verte.

Prekybininkai turėtų būti daugiau ar mažiau susipažinę su pasaulinėmis naujienomis prieš pradėdami prekybą binariniais opcionais. Pavyzdžiui, JAV dolerio aukšta vertė gana tvirtai laikėsi visus 2015 m. Tačiau vėliau dėl tam tikrų ekonomikos problemų buvo pastebėtas JAV dolerio vertės mažėjimas. Pasaulinis krachas, vartotojų perkamosios galios sumažėjimas ir darbo vietų augimas JAV rinkoje gali tapti sėkmingo „call“ opciono priežastimi AUD/USD ir EUR/USD valiutų porų atžvilgiu. Atkreipdami savo dėmesį į tendencijas kaip šios, turėsite daugiau galimybių atlikti tikslų sandorį.

Jei nusprendėte prekiauti „forex“ binariniais opcionais, būtinai skirkite pakankamai laiko finansinių rinkų analizei, nes tai padės lengviau atpažinti prekybinius signalus ir tiksliau bei sėkmingiau atlikti sandorius tiek dabar, tiek ateityje.

prekyba binariniais opcionais, forex opcionai, opcionų prekybininkas, binariniu opcionu signalai
Algis Varnas
28.11. 2015 00:00  | 

Binarinių opcionų brokerio pasirinkimas – svarbus žingsnis siekiant tapti sėkmingu binarinių opcionų prekybininku. Suteikdamas rinkų stebėjimo įrankius ir lengvai suprantamą prekybinę platformą, kurioje galite lengvai ir bet kada sudarinėti sandorius, patikimas binarinių opcionų brokeris didina šansus sudaryti sėkmingus sandorius. Tikslūs prognozavimo įrankiai kartu su žinojimu, kaip atlikti tikslią techninę ir fundamentalią analizes, padeda padidinti sandorių tikslumą.

Brokeris siūlo kelias priemones, padedančias padidinti potencialų pelną ir sandorių tikslumą.

Platus aktyvų pasirinkimas

Pavyzdžiui, „EZTrader“ platformoje prekybininkams suteikiamas didelis aktyvų pasirinkimas. Tai yra privalumas, nes siūloma daugiau pasirinkimo galimybių ir prekybininkui leidžia net 24 valandas virtualiai prekiauti pasaulinėse rinkose. Binarinių opcionų brokeris siūlo prieigą prie atnaujinto aktyvų sąrašo, apimančio pagrindines valiutų poras, indeksus, pasaulinių gigantų akcijas ir populiariąsias prekes. Taip pat didelis aktyvų pasirinkimas leidžia prekybininkui diversifikuoti sandorius ir gauti daugiau naudos iš ilgesnių prekybos valandų.

Geresnė prekybinė patirtis

Prekyba binariniais opcionais prekybininkams siūlo nesuskaičiuojamą daugybę trumpo termino (angl. short-term) galimybių – net ir tokių greitų, kaip, pavyzdžiui, 60 s sandoriai. Pažangios platformos greitis, populiarių prekybos metodų egzistavimas, grafikai, tikslios citatos įgalina prekybininkus akimirksniu padaryti sprendimus realiu laiku. Binarinių opcionų brokerio siūloma platforma turi intuityvią ir puikiai veikiančią sąsają, todėl prekybininkai gali sėkmingai sudarinėti sandorius. Taip pat prekybinę platformą galima pasiekti iš bet kur – stacionaraus ir nešiojamo kompiuterio, planšetės ar išmaniojo telefono.

Patikimi mokėjimo metodai

Lengvas ir greitas deponavimas bei pinigų išsiėmimas būtini siekiant plėtoti prekybininkų pasitikėjimą ir lojalumą. Geras brokeris, pavyzdžiui, „EZTrader“ puikiai supranta šį faktorių, todėl atitinkamai siūlo daugybę skirtingų deponavimo ir pinigų išėmimo variantų – nuo bankinio pavedimo, debetinių/kreditinių kortelių iki trečiųjų šalių mokėjimo sistemų (pvz.: „Skrill E-wallet“, „MoneyBookers“) ir kitų vietinių mokėjimo būdų.

Klientų pagalba

Binarinių opcionų brokerio teikiama klientų pagalba dažniausiai būna keliomis kalbomis. Taip pat tokia pagalba padeda išspręsti pačius įvairiausius klausimus ir neaiškumus prekybos valandomis. 24 val. 7 d. per savaitę pagalba gali būti teikiama el. paštu, bendraujant gyvai. Taip pat siūloma perskambinimo paslauga. Puikiai parengti gero binarinių opcionų brokerio vadybininkai niekada neverčia prekybininkų ilgai laukti ir jų klausimai niekuomet nelieka neišspręsti.

Visapusiški mokymo įrankiai

Išsilavinęs prekybininkas – brokerio turtas. Sumanus opcionų brokeris siūlo pačius įvairiausius mokymosi įrankius – išleistas elektronines knygas, vaizdo kursus, kurie žingsnis po žingsnio paaiškina apie finansinių rinkų veikimą. Paprastas binarinių opcionų vadovas ar detalūs straipsniai apie binarinius opcionus gali padėti perprasti prekybos strategijas ir ugdyti įgūdžius naudojantis prekybos platforma. Suteikdamas žodyną, brokeris padeda susipažinti su finansiniu žargonu. Taip pat brokeriai siūlo prekybos signalus realiu laiku, ekonominius kalendorius, kasdienes/kassavaitines ar kasmėnesines rinkos apžvalgas ir dar daugiau visokių įrankių skirtingus įgūdžius turintiems prekybininkams.

Privatumas ir saugumas

Prekybininkams svarbiausias prioritetas – saugumas internete. Patikimas binarinių opcionų brokeris užtikrina asmeninių duomenų ir deponuotų lėšų saugojimą. Reguliuojamo brokerio svetainė naudojasi pažangiausia „SSL“ šifravimo technologija, siekiant užtikrinti, kad asmeniniai duomenys būtų saugūs. Taip pat siekiant išvengti nesąžiningos veiklos, parengtos procedūros, kurių privaloma griežtai laikytis. Šiandien ne kiekvienas rinkoje esantis brokeris reguliuojamas. Reguliuojami brokeriai, pavyzdžiui, „EZTrader“ ėmėsi priemonių, kad gautų licenciją ir galėtų užtikrinti jūsų ir jūsų lėšų saugumą.

Patys geriausi rinkos brokeriai apjungia pačias pažangiausias technologijas ir dėmesį detalėms bei savo klientams, nes siekia padidinti jūsų prekybos galimybes. Galite pasinaudoti šiomis galimybėmis prekiaudami su saugiu ir patikimu binarinių opcionų brokeriu.

binariniu opcioniu brokeris, binariniu opcionu prekybininkas, prekyba binariniais opcionais
Algis Varnas
17.09. 2015 00:00  | 

Jeigu esate atlikęs bent vieną sandorį, turbūt būsite pastebėjęs, jog prekiauti binariniais opcionais nėra sudėtinga. Nors iš pirmo žvilgsnio prekyba binariniais opcionais atrodo kaip nesudėtingas darbas, tačiau pradedančiajam tai gali būti labai sudėtinga. Kad prekyba binariniais opcionais neatrodytų tokia sudėtinga, reikia šiek tiek pasimokyti ir įgyti patirties.

Pirmiausia, reikėtų susipažinti su binarinių opcionų platforma, kurioje ketinate prekiauti. Taip pat labai svarbu sužinoti apie aktyvus, kuriais galima prekiauti jūsų pasirinktoje platformoje. Trečia, svarbu susipažinti su pagrindiniais analizės metodais.

Bet apie viską iš pradžių, aiškiai ir nuosekliai. Pavyzdžiui, jei nuspręsite savo jėgas išbandyti EZtrader, pasaulyje pirmaujančioje platformoje, visų pirma gausite labai daug teorinių žinių. Taip pat jums priklausys ir video kursas bei nemokama el. knyga apie binarinius opcionus.

1 žingsnis. Susipažinti su binarinių opcionų platforma

Ko gero, pirmą kartą prisiregistravę sistemoje, norėsite susipažinti su visais jų turimais ištekliais, kuriuos galite rasti Mokslo centre (angl. Education Center). Apsilankę jame, jūs gausite prieigą prie video kurso bei galėsite nemokamai perskaityti el. knygą apie binarinius opcionus. Visi šie įrankiai padės suprasti prekybos binariniais opcionais prasmę.

Pavyzdžiui, video kurse susipažinsite su pagrindiniais terminais bei išgirsite daugybę naudingų patarimų, kurių jums prireiks, kai pagaliau pereisite prie realios prekybos.

Mokslo centre rasite net dvi el. knygas, kurias galėsite skaityti visiškai nemokamai. Pirma knyga skirta pradedantiesiems prekybininkams, o kita – jau turintiems patirties.

2 žingsnis. Susipažinti su aktyvais

Nagrinėdami EZtrader platformą, tuo pačiu susipažinsite ir su čia siūlomų aktyvų pasirinkimu. Svetainėje rasite visus pasaulinius aktyvus, kurie yra iš įvairiausių pasaulio šalių bei pramonės šakų. Šioje platformoje galėsite rinktis iš daugybės skirtingų aktyvų ir taip paįvairinti savo prekybinį portfelį, o prekybą praplėsti skirtinguose pasaulio regionuose, rinkose, turto kategorijose.

Apie šioje svetainėje esančius aktyvus pateikta daug naudingos informacijos. Jūs galėsite matyti informaciją apie akcijų rinką, prekes, indeksus ar valiutų porą, o tai padės susidaryti aiškesnį ir tikslesnį vaizdą apie jus dominantį aktyvą. Šią informaciją galėsite sėkmingai panaudoti kartu su įtakingų žurnalų (Bloomberg ar Yahoo Finance) paskelbtomis finansinėmis naujienomis.

3 žingsnis. Išmokti pagrindines analizės technikas

Trečias žingsnis, kuris gali būti itin svarbia jūsų, kaip binarinių opcionų prekybininko, mokymo programos dalimi, skirtas praplėsti jūsų turimas žinias apie kai kurias svarbias analizės technikas. Pagrindinę ir techninę analizes apimančios prekybos technikos padeda susipažinti su aktyvais, kuriais ketiname prekiauti. Taip pat tai skatina ir geresnius prekybos rezultatus.

Išsami analizės technikų apžvalga bei nuolatinis susijusių finansinių naujienų sekimas padeda atpažinti įvairios vertės tendencijas bei modelius, kurie gali padėti pagerinti prekybinį tikslumą.

Siekiant dar daugiau sužinoti ir išmokti apie prekybą binariniais opcionais, rekomenduojama skirti laiko gilesniam susipažinimui su binariniais opcionais bei su platforma, kurioje prekiaujate ar dar tik ruošiatės pradėti prekiauti.

Jeigu dar tik norite žengti pirmąjį žingsnį binarinės prekybos link arba save norite išmėginti naujoje platformoje, geriausia ką galite padaryti pirmiausiai, tai susipažinti ir išnaudoti siūlomus mokymus.

Kuo daugiau laiko skirsite nuolatiniam mokymuisi apie binarinius opcionus, įvairių prekybos strategijų ir analizės technikų pažinimui bei naujausių finansinių naujienų skaitymui, tuo laikui bėgant tapsite vis profesionalesnis ir profesionalesnis prekybininkas.

Šie 3 žingsniai – tai tik pati pradžia, tačiau sėkmingas jų įgyvendinimas leis iš arčiau susipažinti su prekybos binariniais opcionais virtuve. Jeigu nuspręsite toliau tobulėti ir tapti sėkmingu prekybininku, turėsite ir toliau nuolatos mokytis bei sekti susijusias finansines naujienas. Tai itin rimtas ir be galo įdomus darbas.

binariniai opcionai, prekyba binariniais opcionais, binarine prekyba, binariniu opcionu prekybininkas
Algis Varnas
17.09. 2015 00:00  | 

Skaitmeninė revoliucija suteikia galimybę visiems pasaulio prekybininkams dalyvauti rinkoje tiesiog patogiai sėdint savo namuose. Du pasaulyje populiariausi prekybos internetu metodai – binarinių opcionų ir Forex prekybos sistemos. Trumpai apžvelkime šių dviejų prekybos sistemų pagrindus ir esminius skirtumus, kad būtų lengviau priimti sprendimą, kuria prekybos sistema naudotis.

Kas yra Forex prekybos sistema?

Užsienio valiutos rinka (plačiau žinoma kaip FOREX arba FX) apima perkamas ir parduodamas valiutas ir yra viena iš greičiausiai augančių rinkų pasaulyje. Pavyzdžiui, 2015 m. duomenimis, prekybinė veikla Forex dažnai viršijo US$4 trilijonų per dieną. Forex veikia panašiai, kaip ir vykdant sandorius biržose - aktyvai perkami už žemą kainą ir parduodami, kai jų kaina šokteli aukštyn.

Vienas didžiausių Forex sistemos privalumų glaudžiai susijęs su šioje rinkoje egzistuojančiu nepastovumu. Pastaraisiais metais, kai daugelyje tarptautinių rinkų augo nepastovumas, pastebėtas reikšmingas kintamumas Forex rinkoje. Suvokdami, kas įtakoja valiutų porų vertę, prekybininkai šias žinias galėtų pritaikyti prekyboje. Tačiau prekybininkai taip pat turi žinoti, kad didesnis nepastovumas reiškia didesnę potencialią riziką. Jei valiutų poros vertė taps per daug nepastovi, gali tapti sunku numatyti, kada tinkamas metas pirkti ar parduoti valiutų porą.

Taip pat Forex yra populiari, nes čia prekybininkai gali prekiauti 24 val. per parą, 5 dienas per savaitę. Didžiausias likvidumas – gebėjimas parduoti valiutų poras – atsiranda tuomet, kai skirtingose laiko juostose persidengia darbo valandos.

Forex valiutų porą galite pirkti už žemą kainą tikintis, kad jos vertė pakils, o jūs gausite pelno. Taip pat prekybininkai gali rinktis „Short sell“. Tai toks pozicijos tipas, kai pelnas uždirbamas finansinės priemonės kainai krentant.

Kas yra binarinių opcionų prekybos sistema?

Binariniai opcionai – tai preliminarūs apskaičiavimai, ar per tam tikrą laiko tarpą pagrindinio aktyvo vertė kris ar kils. Pavyzdžiui, tradicinėje akcijų prekyboje dalyvaujantis prekybininkas perka turtą, į kurį investuoja, o pelno ir nuostolių vertė yra nustatoma keičiantis aktyvo vertei. Šiuo atveju, jei prekybininkas įsigytą aktyvą parduoda atgal į rinką:

- kai aktyvo vertė pakyla, tuomet jis gaus pelno,

- kai aktyvo vertė krenta, jis patirs nuostolių.

Šioje rinkoje prekiaujantys prekybininkai turi preciziškai apskaičiuoti savo sprendimus ir surasti tinkamiausią pirkimo ir pardavimo laiką.

Priešingai nei Forex binarinių opcionų rinkos yra daug paprastesnės. Šioje prekybos sistemoje prekybininkai tiesiog spėja aktyvo judėjimo kryptį – kils ar kris aktyvo vertė pagal iš anksto nustatytą laiko tarpą. Jei tikite, jog finansinės priemonės vertė kils, renkatės „call“, o jei manote priešingai, renkatės „put“.

Binarinių opcionų rinkoje galite rinktis iš 100 skirtingų finansinių priemonių Šiaurės Amerikoje, Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Tai gali būti akcijos, valiutų poros, prekės, indeksai ir pan.

Skirtumai tarp Forex ir binarinių opcionų prekybos sistemų

Pagrindinis skirtumas tarp šių prekybos sistemų yra tas, jog binarinių opcionų rinkoje galite prekiauti daugybe skirtingų aktyvų, kai tuo tarpu Forex galite prekiauti tik valiutų poromis.

Prekiaudami Forex, jūs tiesiog perkate ir parduodate valiutų porą. Pavyzdžiui, jei tikite, kad JAV doleris auga Japonijos jenos atžvilgiu, pirksite USD/JPY valiutų porą. Nusprendę, kad USD/JPY valiutų pora pasiekė maksimumą, turėtumėte parduoti ir uždirbti. Tačiau binarinių opcionų rinkoje jūs darote spėjimą apie valiutų poros judėjimo kryptį. Pavyzdžiui, jei manote, kad JAV dolerio vertė palyginus su Japonijos jena kyla, atliksite „call“. Jei opcionui pasibaigus, USD/JPY valiutų poros vertė palyginti su iš anksto nustatyta kaina bus išaugusi, jūs uždirbsite.

Prekiaudami binariniais opcionais, galite rinktis iš skirtingų opcionų galiojimo laikų – nuo valandinių iki mėnesinių laikotarpių. Prekiaudami Forex, įsigiję ar pardavę valiutą, turite ir toliau stebėti rinką, kad žinotumėte, kada užbaigti sandorį, kad uždirbtumėte.

forex, binariniu opcionu prekybos sistema, prekybininkai, binariniai opcionai, valiutu poros
Algis Varnas
29.06. 2015 00:00  | 

Visiškai nesvarbu, ar Jūs būtumėte naujokas binarinės prekybos srityje, ar tikras profesionalas, kuris tokia prekyba užsiima jau ilgą laiką, be abejonės, didžiausias prioritetas turėtų būti naujų būdų, gerinančių jūsų, kaip prekeivio, sėkmės formulę, atradimas.

Jeigu siekiate sudaryti jums pelningą binarinės prekybos sandorį, visų pirma turite turėti gilų suvokimą apie akcijas ir akcijų rinkas. Patys sėkmingiausi prekeiviai yra tie, kurie pasiryžę savo žinias nuolatos plėsti. Nuolatinis mokymasis ir domėjimasis finansinėmis naujienomis didina prekeivių galimybes užsidirbti iš sėkmingai sudaryto sandorio.

Žemiau pateikiame tris patarimus, kurie gali padėti pagerinti Jūsų sandorių tikslumą.

#1Patarimas: kuo geriau supraskite akcijas ir akcijų rinkas

Binarinių opcionų prekeiviai, kurie sugeba pastoviai uždirbti iš sandorių, yra tie, kurie supranta, kaip veikia akcijų birža. Kad pradėti prekiauti akcijų biržose, svarbu išmokti su akcijomis ir akcijų birža susijusius terminus. Mokydamiesi šiuos terminus ir apie patį pirkimo-pardavimo procesą, jūs geriau suprasite klasikinį prekybos modelį, kuris jums gali padėti susigaudyti binarinės prekybos labirintuose.

Jeigu norite pagauti savo sėkmės paukštę ir binariniais opcionais prekiauti sėkmingai, jūs turite numatyti, kada aktyvų vertė augs, o kada – kris. Taip pat svarbu atpažinti, kas dažniausiai sukelia pokyčius rinkoje. Kai jau turėsite nemažą žinių apie akcijas ir akcijų biržas bagažą, tuomet jūs lengviau suprasite viešai publikuojamas finansines naujienas, kurios padeda atpažinti binarinės prekybos signalus.

#2 Patarimas: stebėkite finansines naujienas, kurios padeda atpažinti signalus

Jūsų sukauptos žinios apie akcijas ir akcijų rinkas padės suprasti finansų žiniasklaidoje naudojamą terminologiją bei įvairių rinkos analitikų spaudoje pateikiamas nuomones bei įžvalgas. Tai reiškia, kad jūs sugebėsite suprasti analitikų ir finansinių žurnalistų naudojamą finansinį žodyną. Pasinaudoję savo sukauptomis žiniomis, jūs turėtumėte lengviau atpažinti binarinės prekybos signalus.

Jeigu pasirinkote konkrečią biržą, kurioje planuojate prekiauti binariniais opcionais, galite užsisakyti naujienų įspėjimą. Pavyzdžiui, jūs galite įsidiegti Google Alert įrankį, kuris jus iš karto el. laišku informuos apie bet kokias biržos naujienas. Laikui bėgant, jūs galėsite atpažinti, kaip akcijų vertė reaguoja į naujai publikuotas naujienas. Pavyzdžiui, jeigu stebite ExxonMobil biržą, galite pastebėti, kad teigiamo pelno ataskaitos gali paditinti akcijų vertę tos pačios dienos pabaigoje. Kai ExxonMobil sekantį kartą paskelbs savo naujienas apie pelną, ko gero, pats protingiausias sprendimas būtų sandorį atlikti tą pačią dieną.

#3 Patarimas: prekybos galimybes atpažinkite visose pasaulinėse biržose

Pavyzdžiui, jeigu naudojatės EZtrader binarinių opcionų platforma, didžiulis pliusas yra tai, jog turite priėjimą prie daugybės skirtingų biržų pasaulinėse rinkose. Daugybė treiderių, kurie naudojasi minėta platforma, prekybą pradeda savo regionų biržose. Deja, tokia prekyba yra ribota laiko atžvilgiu, nes dažniausiai vyksta 8-9 val. per parą. Atkreipkite dėmesį, jog binarinių opcionų platformos veikia ištisą parą, todėl ir prekiauti galima nuolatos, t.y. 7/24. Kuo daugiau skirtingų regionų prekiausite, tuo didesnių galimybių turėsite sudaryti pelningų sandorių.

Pavyzdžiui, jeigu JAV ekonomika auga, tai gali suteikti daugiau galimybių ir kitoms šalims, kaip pavyzdžiui, Japonijai ar Kinijai, savo paslaugas ir produktus parduoti JAV. Tai dar labiau stiprintų JAV ekonomiką. Jeigu norite daugiau sužinoti apie pasaulines biržas, pirmiausiai turėtumėte laikytis pirmų dviejų patarimų. Pavyzdžiui, visos EZtrader biržos pateikia išsamią įmonės bei biržos padėtį. Ši binarinės prekybos platforma suteikia galimybę pasiekti visas finansines naujienas apie tarptautines biržas iš tokių žinomų tinklalapių, kaip pavyzdžiui, Yahoo, Finance ar Bloomberg.

Jeigu prekiaujate binariniais opcionais ir norite pagerinti savo rezultatus, labai svarbu, jog apsvarstytumėte šiuos tris patarimus. Jums gali nusišypsoti sėkmė, tačiau turite mokytis apie akcijas ir akcijų biržas, nuolat sekti finansines naujienas bei prekiauti tarptautinėse rinkose.

binarine prekyba, prekeivis, binariniu opcionu prekeiviai, akciju rinka,
Algis Varnas
29.06. 2015 00:00  | 

Kas yra treideris?

Treideris (angl. trader) – tai prekeivis/prekybininkas, kurio tikslas valiutą įsigyti kuo pigiau, o parduoti – kuo brangiau. Žinoma, veiksmas gali vykti ir atvirkščiai: pirma – pardavimas, o vėliau – pirkimas už žemesnę kainą.

Ko gero, iš pirmo žvilgsnio toks lengvas būdas uždirbti pinigų atrodo be galo viliojančiai ir lengvai. Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo žvilgsnio, nes prekyba binariniais opcionais yra nelengvas darbas, kuris atima daug laiko ir kainuoja daug pastangų. Ar galite įsivaizduoti, jog galutinis pirkti ar parduoti valiutą sprendimo priėmimas gali užtrukti nuo kelių valandų iki net kelių mėnesių? Iki sprendimo sudaryti sandorį priėmimo treideris turi gerai išanalizuoti rinką, jos pokyčius, sekti visas finansines naujienas, susijusias su jį dominančio aktyvo vertės kilimu arba kritimu.

Nei vienas šioje žemėje negimė mokėdamas rašyti ar skaityti, todėl svarbu suvokti, jog geru prekybininku taip pat negimstama, o tampama. Sėkmingu prekybininku galima tapti tik ilgai mokantis, stebint, kokius rezultatus atnešė vienas ar kitas poelgis. Mokytis ir domėtis yra tiesiog būtina, nes šiais laikais yra daugybė rinkos analizės ir sprendimų priėmimo būdų. Rinkos analizė apima techninę analizę, ekonominių rodiklių sekimą, dabartinės rinkos kintamumo suvokimą ir t.t.

Kas gali padėti sėkmingai prekiauti Forex rinkoje?

Be abejonės, sėkmingą prekybą lemia ne tik patirtis, bet ir prekeivio gebėjimas prognozuoti rinkos tendencijas – dominančių aktyvų vertės augimą arba kritimą per tam tikrą laikotarpį.

Pradėti prekybą binariniais opcionais gali bet kas, tačiau labai daug treiderių greitai iškrenta iš šio žaidimo, nes patiki lengva sėkme. Nereikia tikėti, jog sėkmė yra pasiekiama ar lygi stebuklui, nes prekiaujant daug labiau už sėkmės faktorių svarbesnės jūsų žinios, sukaupta patirtis ir t.t.

Svarbiausia treiderio darbo priemonė – kompiuteris. Turint kompiuterį ir interneto ryšį, galima įsirašyti įvairių programų, kurios padėtų atlikti techninę analizę ir t.t.

Treideriui prekybą binariniais opcionais pagerinti gali padėti šie trys patarimai: Forex rinkos stebėjimas, Forex grafikų analizė bei Forex signalų atpažinimas.

Treideris turi nuolat sekti Forex rinkos naujienas, kurios atvaizduoja pastarųjų metų įvykius įvairiose ekonomikose. Prekybininkas turi stebėti ir suprasti jį dominančių valiutų porų ryšį ir kaip jos linkusios judėti.

Antra, treiderio darbas neįsivaizduojamas be grafikų analizės. Analizuojant grafikus, treideris lengviau pamato, kaip aktyvų kainos buvo linkusios judėti praeityje, ir gali lengviau numatyti, kaip jų kainos judės artimoje ateityje. Grafikai aiškiai parodo, kada valiutos vertė buvo sumažėjusi, o kada – padidėjusi. Turint tikslius duomenis, nesunkiai valiutos vertės kritimą ar augimą galima susieti su įvykiais rinkoje.

Kitas neatsiejamas treiderio darbo komponentas – Forex signalų atpažinimas. Forex signalų atpažinimas treideriui padeda daryti tikslesnius ir labiau apgalvotus sandorius. Ne paslaptis, jog binarinės prekybos signalai yra pagrindiniai faktoriai, nulemiantys valiutų poros augimą arba kritimą. Tik nuolatinis rinkų, susijusių su treiderį dominančių valiutų porų kainų pokyčiais, sekimas gali padėti sėkmingai atpažinti binarinės prekybos signalus.

Turbūt supratote, jog prekyba binariniais opcionais nėra tokia paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Žinoma, rizika prarasti savo pinigus taip pat egzistuoja, tačiau, kas nerizikuoja, tas negeria šampano. Gera žinia ta, jog Forex – ne tik profesionalams, todėl savo sėkmę prekyboje gali išmėginti kiekvienas. Taip pat džiugina ir tai, jog nereikia turėti didelio pradinio kapitalo, kuris pradedančiajam treideriui gali būti per sunki našta. Minimalus pradinis kapitalas – tai nedidelė pinigų suma (pvz.: 20 USD) savo sąskaitos atidarymui.

Prekiautojo Forex rinkoje veikla – sunkus ir nuolatinis darbas, kuris apima rinkų analizę, spėjimų kūrimą ir tinkamo sandoriui sudaryti momento pasirinkimą. Taigi, treiderio darbas, nesuklysime pavadinę, kūrybinis procesas, kuriame laukia nuolatinis mokymasis, įvykių sekimas. Kitaip tariant, treiderio dienotvarkėje žodis rutina paprasčiausiai neegzistuoja.

treideris, forex, prekeivis, prekyba binariniais opcionais
Algis Varnas
27.05. 2015 17:40  | 

5 biržos, įtakojančios pagrindinius JAV indeksus

Akcijų indeksai pateikia biržos rinkos dalies vertės matavimo metodą. Tai finansinis metodas, kurį galite naudoti apskaičiuojant pasirinktų rinkų kainas - geriau žinomas kaip komponentai (paprastai naudojant rinkos kapitalizacijos metodą arba svertinį vidurkį. Pavyzdžiui, Dow 30 rinkos indeksas būtų skaičiuojamas lyginant top 30 biržų vertę, kuriomis buvo prekiauta Niujorko vertybinių popierių biržoje ir NASDAQ biržoje. Kiekvienos akcijos būtų pasvertos atsižvelgiant į jų indėlį bendrai akcijų rinkai, vėliau sukuriant vertę Dow Jones. JAV turi tris įtakingiausius indeksus pasaulyje – Dow Jones Industrial Average, NASDAQ ir S&P 500.

5 galingiausios pasaulio organizacijos yra šių trijų JAV indeksų komponentai. Šios organizacijos kilusios iš skirtingų pramonės šakų – technologijų gigantai „Apple“ ir „Microsfot“, finansinių paslaugų firma „Goldman Sachs“, naftos ir dujų organizacija „ExxonMobile“ ir interneto mažmenininkas Amazon.com.

Kaip skaičiuojami indeksai

Kiekvienas iš 3 JAV indeksų skaičiuojamas skirtingai. S&P 500 yra 500 didelio kapitalo paprastųjų akcijų, kuriomis aktyviai prekiaujama vienoje iš dviejų didžiausių Amerikos akcijų biržose - Niujorko vertybinių popierių ir NASDAQ biržose, laisvas kapitalizacijos indeksas. S & P 500 neapima privačiai fizinių asmenų (tokių kaip vadovų, įkūrėjų ar panašias pareigas užimančių žmonių) turimų akcijų.

Dow Jones - kaina įvertintas indeksas, kuris apima 30 JAV įmonių visose pramonės šakose, išskyrus transporto pramonę ir komunalines paslaugas teikiančias įmones.

NASDAQ 100 – dar vienas svarbus akcijų rinkos indeksas JAV, susidedantis iš 100 didžiausių nefinansinių įmonių, įtrauktų į NASDAQ sąrašą. Šis indeksas neapima finansinių įmonių, tačiau apima tas įmones, kurios įtrauktos už JAV ribų. NASDAQ yra unikalus, nes Dow užsienio bendrovių nelaiko komponentais ir apima finansinių paslaugų teikėjus, o S&P 500 - finansines paslaugas teikiančias korporacijas.

5 pagrindiniai biržų komponentai

Birža #1: „Apple”. „Apple” – technologijų gigantė, visų 3 indeksų komponentė, užimanti pirmąją poziciją S&P 500 ir NASDAQ. Nuo 2015 m. kovo mėn. „Apple“ yra Dow Jones biržoje, kurioje šiuo metu stovi 5 vietoje. „Apple“ akcijos ypatingai priklauso nuo kuriamų produktų ir skirtingų produktų linijų sėkmės.

Jeigu binariniais opcionais prekiaujate „Apple“ akcijų biržoje, jūs taip pat norėsite stebėti ketvirčio ir metines pajamų ataskaitas, nes uždarbio ataskaitos akcininkams padeda suprasti, kaip „Apple“ sekasi, ir gali turėti didelės įtakos jų akcijų vertei.

Stock #2: „Microsoft“ užima antrą vietą S&P 500 ir NASDAQ. Kaip ir „Apple“, „Microsoft“ daugiausiai įtakos turi jos naujų produktų sukūrimas. Į „Microsoft“ žvelgiant per istorijos prizmę, matome, jog greitesnis naujų produktų sukūrimas nei tą padaro jų konkurentai (pvz.: „Apple“) – binarinės prekybos signalas, turintis įtakos „Microsoft“ akcijoms. Kadangi technologijų pramonėje vyrauja didelė konkurencija, pagrindinio konkurento naujų produktų išleidimas gali padaryti didelę įtaką akcijų vertei.

Stock #3: „Goldman Sachs“ – investicinis bankas JAV, didžiausias „Dow Jones Industrial Average” komponentas. Šis bankas teikia finansines paslaugas daugiausiai JAV gyvenantiems vartotojams, todėl jų verslo sėkmė glaudžiai susijusi su ekonomikos stabilumu. Kad atpažinti „Goldman Sachs“ binarinės prekybos signalus, svarbu stebėti tokius ekonominius duomenis kaip pranešimas apie kylančias JAV federalinio rezervo palūkanų normas. Taip pat svarbu stebėti naujai išleidžiamas bankininkystės taisykles, kurios gali turėti neigiamos įtakos šios biržos akcijų vertei.

Stock #4: „ExxonMobil“ – JAV kapitalo įmonė, didžiausia nevalstybinė įmonė naftos ir dujų pramonėje, užimanti 3 vietą S&P 500 rinkos indekse. Šią biržą veikia naftos kaina ir jos pelno ataskaitos. Jeigu binariniais opcionais prekiaujate „ExxonMobil“ biržoje, vertėtų atidžiai sekti ir nagrinėti jų teikiamas pelno ataskaitas.

Stock #5: „Amazon.com“ – mažmeninės prekybos internetu lyderis pasaulyje, užimantis 3 vietą NASDAQ 100 rinkos indekse. Jei jūs prekiaujate NASDAQ 100, svarbu suprasti, kas įtakoja akcijų kainą. Binarinės prekybos signalu buvo „Amazon“ pranešimas apie ketinimą įsigyti iš Izraelio kilusį dizainerį „Annapurna Labs Ltd“, kuris padidino „Amazon“ akcijų kainą. Kitas binarinis signalas, įtakojantis „Amazon“ yra susijęs su naujų produktų atsiradimu rinkoje.

binariniu opcionu signalai, prekyba binariniais opcionais, rinkos indeksai
Algis Varnas
27.05. 2015 17:27  | 

Jeigu nuosekliai sekate ir domitės, kas vyksta rinkose, jūsų nenustebins faktas, jog JAV dolerio vertė palyginti su kitomis pasaulio valiutomis tokiomis kaip euras ar Didžiosios Britanijos svaras kyla daug greičiau. JAV doleris – pati populiariausia valiuta kalbant apie prekybą binariniais opcionais, daranti didelę įtaką įvairių aktyvų vertei. Būtent dėl to labai svarbu suprasti, kaip JAV doleris veikia. JAV ekonomika išgyvena lėtą bei stabilų augimą, tačiau yra vienintelė ekonomika pasaulyje, kuri būtent šiuo metu demonstruoja augimą.

Kodėl JAV doleris toks striprus?

Jeigu būtume žvelgę į JAV dolerį vien tik kovo mėnesį, vis tiek būtume matę šios valiutos augimą, nulemtą anticipacijos ir Europos Centrinio Banko (ECB) kiekybinio palengvinimo programos. Tokia ECB paskata ir kiti pasaulio bankai įskaitant Japonijos banką sukėlė didelį spaudimą eurui, Japonijos jenai ir kitoms valiutoms. O tuo pačiu metu iškėlė JAV dolerį. Kuomet vyriausybės spausdina daugiau pinigų, tai dažniausiai sukelia valiutos vertės kritimą, panašiai kaip yra su pasiūla ir paklausa.

Taip pat JAV ekonomika yra santykinai stipri ir auga daug greičiau nei kitos ekonomikos, kaip, pavyzdžiui, Europoje ar Japonijoje. Gan stipri ekonomika padėjo augti JAV finansinėms rinkoms, o JAV tapo dar patrauklesne užsienio investuotojams. Dėl JAV energijos gamybos bumo, kuris sukėlė naftos perteklių, nulėmusį ženkliai sumažėjusias naftos kainas, žymiai pagerėjo JAV prekybos balansas. Tokie pokyčiai sumažino JAV importą, bet padidino eksportą, todėl daugiau JAV dolerių liko JAV ir buvo sukurtas mažesnis prekybos atotrūkis, kuris padidino dolerio vertę.

Kokios yra stipraus JAV dolerio pasekmės žvelgiant iš binarinės prekybos perspektyvos?

Stiprus JAV doleris turi įtakos infliacijai, prekių kainoms, darbo užmokesčiui ir užsienio eksportuotojams. Jeigu jūs siekiate nustatyti binarinių opcionų signalus, svarbu suvokti, kokią įtaką stiprėjantis doleris gali turėti šiems finansiniams aktyvams.

Pirma, jeigu jūs binariniais opcionais prekiaujate biržose, jūs iš karto galite pradėti galvoti, jog stipresnis doleris lems biržos vertės augimą. Stiprėjanti ekonomika gali veikti kaip teigiamas binarinių opcionų signalas, reiškiantis, jog vartotojai prekių ir paslaugų pirkimui gali turėti daugiau disponuojamų pajamų. Tačiau galima tikėtis ir priešingo stiprėjančio dolerio rinkose efekto. Daugybė JAV kompanijų parduoda produktus šalims, kuriose yra skirtingos valiutos. Tačiau JAV įkurti verslai įprastai savo uždarbį matuoja JAV doleriais. Pavyzdžiui, kai „Apple“ savo produkciją parduoda Didžiojoje Britanijoje, šių produktų kainos yra rodomos svarais. Jeigu dolerio vertė didesnė už svarą, kiekvienas „Apple“ uždirbamas svaras bus mažiau vertingas tuomet, kai svarai bus keičiami į JAV dolerius. Jeigu doleris būtų silpnesnis nei svaras - būtų priešingai.

Indekso binarinių opcionų signalai

Analitikai teigia, jog S&P 500 (indeksas, kuris yra laikomas vienu įtakingiausiu JAV akcijų biržos rodikliu) kilimas yra stebimas lygiagrečiai su visų JAV biržų rinkų augimu. S&P 500 išaugo daugiau nei kiti JAV indeksai tokie kaip Dow Jones Industrial Average. Nuo 2009 m. S&P 500 išaugo 195 proc, Dow Jones – 161 proc, o NASDAQ (Niujorke įsteigta JAV birža) – net 260 proc.

Forex signalai

Stiprėjantis doleris turi akivaizdžią įtaką kitoms valiutoms. Jeigu atpažįstate forex signalus, stiprėjantis doleris labai dažnai reiškia, kad kita valiuta, susijusi su juo, silpnėja. Pastaraisiais metais JAV ekonomika augo, nors kiti rajonai nerodė panašių augimo ženklų. Forex signalus galite nustatyti stebėdami JAV ekonomikos naujienas bei papildomai sekdami užsienio rinkų skelbiamas finansų naujienas.

Prekių signalai

Kadandi pasaulis dažniausiai prekes perka JAV doleriais, itin stiprus doleris prekes padaro dar brangesnėmis. Naftos kainų mažėjimas 2014 m. – aiškus dolerio įtakos prekių kainai pavyzdys.

binariniu opcionu signalai, binariniu opcionu prekyba, forex signalai, prekiu signalai
Algis Varnas
04.04. 2015 16:48  | 

Nėra tokios formulės, kurią pastoviai naudojant binarinių opcionų prekyboje, būtų galima užsidirbti iš prekybos internetu. Sėkmingą prekybą binariniais opcionais gali lemti daug skirtingų veiksnių, bet pats svarbiausias iš jų – tai prekeivio gebėjimas prognozuoti rinkos tendencijas – dominančių aktyvų vertės augimą arba kritimą per tam tikrą laikotarpį. Tai užtikrinti gali tik nuolatinė rinkos analizė, domėjimasis pasaulio naujienomis, svarbiausių įvykių pasaulyje nuolatinis sekimas.

Techninė analizė

Techninė analizė – vienas iš svarbiausių binariniams opcionams įtakos turinčių veiksnių. Siekiant nustatyti ir atpažinti modelius, galinčius nuspėti kainos vertės pokyčius ateityje, techninės analizės metu reikia naudotis apie buvusias kainas turimomis žiniomis, grafikais, lentelėmis.

Siekiant atlikti efektyvią techninę analizę visus prieinamus duomenis reikia peržiūrėti istorijos tėkmėje, t.y. peržiūrėti, kaip vieno ar kito aktyvo vertė augo arba krito per tam tikrą laiko tarpą. Taip pat ne ką mažiau svarbu šiuos kainų judėjimus susieti su šiuo metu rinkoje vykstančiais įvykiais. Susieję rinkos įvykius su dominančio aktyvo vertės pasikeitimais, jūs greičiau suprasite, kaip kainos linkusios reaguoti į vieną ar kitą rinkos įvykį.

Binarinių opcionų prekeiviai, kurie siekdami apibrėžti turto kainos galimą judėjimo kryptį naudojasi technine analize, dažniausiai remiasi kainos ir kiekio duomenimis. Kainų grafikai gali būti naudojami siekiant sekti skirtingų tipų turtą, neatsižvelgiant į tai, ar šis turtas - prekės, valiutų poros, individualios akcijos ar rinkos rodikliai.

Yra daugybė skirtingų grafikų tipų – diagramos, histogramos ir pan. Tačiau kiekvienas iš šių grafikų paprastai nubrėžia užtikrinamojo turto kainą kiekio arba laiko atžvilgiu.

Techninės prekybos modelių yra labai daug. Kai kurių modelių suformavimui gali prireikti net kelių mėnesių, o kai kurie gali būti vertinami 1 minutės kainų grafike. Einant laikui ir binarinių opcionų prekeiviui išbandant vis daugiau ir įvairesnių technikų, tikimybė užsidirbti tik didėja.

Ekonominiai rodikliai

Ekonominiai rodikliai – tai pagrindiniai spaudoje skelbiami duomenys, kurie prekeiviams ir investuotojams suteikia informacijos apie bendrą ekonominę situaciją. Šių duomenų svarba susijusi su jų kaip pagrindinių rinkos krypties veiksnių, įtakojant nuotaikas, įtaka. Daugiausiai įtakos turintys ekonominiai rodikliai yra šie: vartotojų kainos indeksai (VKI), bendrasis vidaus produktas (BVP), palūkanų normos, o JAV dar ir ne žemės ūkio darbo užmokesčio skaičiai. Šie rodikliai nuo jų išleidimo momento ne tik sukuria nestabilumą Forex ir akcijų rinkose, bet ir turi ilgalaikį poveikį, kuris ilgą laiką pabrėžia bendrą rinkos tendenciją.

Nesvarbu, kuo jūs prekiaujate internete, nes jūs vis tiek turite suprasti dabartinės rinkos kintamumą. Pavyzdžiui, kai rinkos linkusios labai svyruoti, daugybė tokių aktyvų kaip akcijos ir indeksai reaguoja į rinkos svyravimus. Nerimas tokioje įtakingoje rinkoje kaip JAV sukeltų Jungtinių Valstijų akcijų ir rodiklių svyravimus, atitinkančius rinkos pokyčius. Taigi, jeigu JAV išgyvena sudėtingą ekonominį periodą, JAV turto vertė taip pat gali susidurti su sunkia situacija.

Nėra stebuklingo metodo ar paslapties, kurią atskleidus prekeivius lydėtų tik sėkmė, nes rinkos svyruoja ir daugybė skirtingų faktorių turi realios įtakos turto vertei. Kad suprasti, kaip aktyvo vertė gali kisti, atsižvelgiant į pasikeitimus rinkoje, prekeiviams labai svarbu skirti pakankamai laiko istorinių rinkos tendencijų analizei.

Kai išanalizuosite įvykius, turėjusius įtakos rinkai, tuomet lengviau atpažinsite specifinius signalus, kurie istoriškai pakeitė aktyvo vertės judėjimo kryptį. Dažnai tokie ekonominiai pranešimai kaip JAV darbo vietų duomenų ataskaita ir korporacijų pranešimai gali veikti kaip pagrindiniai binarinių opcionų signalai.

binariniai opcionai, prekeiviai, binariniu opcionu signalai, forex, prekyba internetu
Algis Varnas
15.02. 2015 22:28  | 

Valiutų poros – tai viena iš populiariausių prekybos binariniais opcionais formų. Iš esmės, prekyba valiutų porų binariniais opcionais – tai prekybininkų spėjimas, kuria kryptimi per tam tikrą laikotarpį judės valiutų pora. Dažnai binarinių opcionų platformose prekybinkai gali rinktis iš plataus „Forex“ binarinių opcionų asortimento, įskaitant EUR/USD, USD/JPY ir AUD/USD valiutų poras. Pradedant prekybą binariniais opcionais, „Forex“ binarinių opcionų terminologijos mokymasis ir išmanymas jums gali padėti lengviau atpažinti binarinės prekybos signalus bei pasitarnauti gerinant jūsų spėjimų tikslumą. Šiuos terminus supratę, pritaikę tam tikriems pavyzdžiams ir galiausiai suvokę, kaip šiuos terminus galima panaudoti signalų atpažinimui „Forex“, jūs užimsite pačia geriausią poziciją, kad prekiaudami „Forex“ galėtumėte pagerinti/padidinti savo pelningumą.

Valiutų poros

Valiutų pora lygina dvi skirtingas valiutas viena su kita, remiantis jų santykine galia finansų rinkose. Pavyzdžiui, norėdami palyginti JAV dolerio vertę su Japonijos jena, jūs stebėtumėte USD/JPY valiutų poros vertę. Tik supratę, kas yra valiutų pora, jūs galėsite atkreipti dėmesį į tai, kas turi įtakos valiutos vertei, bei ją palyginti su tai, kas sukelia kitos valiutos vertės pokytį.

Valiutų keitimo kursas

Prekiaujant „Forex“, keitimo kursas yra vienos valiutos, išreikštos kitos valiutos atžvilgiu, vertė. Pavyzdžiui, jeigu EUR/USD yra 1.3200, tai 1 euras yra vertas 1.3200 JAV dolerių. Svarbu suprasti, kas yra keitimo kursas, nes tai padeda palyginti, ar valiutos vertė stiprėja ar krenta kitos valiutos atžvilgiu. Pvz.: jeigu EUR/USD valiutų pora buvo parduodama už 1.3200, o vėliau ji nukrito iki 1.3140, tai reikštų, kad euro valiutos keitimo kursas susilpnėjo JAV dolerio atžvilgiu.

Mažiausias valiutos santykio padidėjimas bet kuriame instrumente (angl. Pip)

Pip (angl. Percentage in point) – tai mažiausias valiutos santykio padidėjimas bet kuriame instrumente. Šis terminas dar yra vadinimas punktu arba punktais. Pavyzdžiui, 1 EUR/USD punktas yra lygus 0.0001 ir 1 USD/JPY punktas - 0.01. Prekiaujant binariniais opcionais „Forex“ valiutų porai tereikia pajudėti 1 punktu bet kuria kryptimi, kad opcionas baigtųsi pinigais arba ne. Jeigu valiutų poros vertė nesikeitė, tuomet opcionas turės piniginę išraišką. Kadangi binarinė prekyba apima spėjimą, kuria kryptimi judės valiutų poros vertė, o ne jos dydis, jūs galite atpažinti binarinių opcionų signalus, rodančius, ar finansinis aktyvas gali keisti savo judėjimo kryptį.

„Forex“ opcionų signalai

Binarinės prekybos opcionų atpažinimas yra esminė sėkmingos prekybos valiutų porų binariniais opcionais dalis. Binarinių opcionų signalai – tai įvykiai, kurie istoriškai sukėlė valiutų poros vertės pokytį. Pavyzdžiui, jeigu GBP/USD vertė paprastai yra įtakojama teigiamų ekonominių duomenų Didžiojoje Britanijoje paskelbimu, šie pranešimai būtų laikomi binarinių opcionų signalais.

„Call“ pasirinkimas „Forex“

Kai prekiaujate „Forex“ opcionais, jūs turite nuspręsti, ar aktyvo vertė kils ar kris. Jeigu jūs tikite, kad „Forex“ valiutų poros vertė kils, jūs tai valiutų porai turite pasirinkti „call“ (liet. kils). Pavyzdžiui, jeigu norite parduoti AUD/USD valiutų porą ir tikite, kad šios valiutų poros vertė kils, jūs šiai valiutų porai rinksitės „call“. Jeigu AUD/USD valiutų poros vertė kils, jūsų sandoris bus sėkmingas.

„Put“ pasirinkimas „Forex“

Jeigu jūs tikite, kad valiutų poros vertė kris, tuomet tai valiutų porai jūs turėtumėte pasirinkti „put“ (liet. kris). Jeigu jūs prekiaujate USD/CAD valiutų pora ir atpažįstate binarinių opcionų signalą, sufleruojantį, jog valiutų poros vertė iki tam tikro laikotarpio pabaigos kris, jūs šiai valiutų porai turėtumėte pasirinkti „put“. Labai svarbu suvoti skirtumą tarp „call“ ir „put“ pasirinkimų, ypač prekiaujant „Forex“, nes tai padės atpažinti opcionų signalus ir žinoti, kada pamačius signalą, sukeliantį valiutų poros vertės kilimą arba kritimą, atlikti sandorį.

binariniai opcionai, prekyba binariniais opcionais, prekyba forex, forex opcionai, forex binariniai opcionai, binariniu opcionu signalai
Algis Varnas
23.12. 2014 16:56  | 

Jeigu prekiavote naftos binariniais opcionais, greičiausiai pastebėjote, kaip staigiai krito ir vis dar tebekrenta naftos kaina. Toks staigus naftos nuvertėjimas labai nustebino prekybininkus šiais opcionais, tačiau, nepaisant neigiamų pasekmių, yra labai daug gerų priežasčių, dėl ko naftos kainos sumažėjo. Jeigu prekiaujate naftos opcionais, jums derėtų susipažinti, kaip juda naftos kainos, kad sau suteiktumėte pačią didžiausią galimybę pasiekti gerų rezultatų.

Kai 2014 m. spalio mėn. viduryje naftos kainos pradėjo kristi, ekonominės ir politinės bangos nuvilnijo per visą pasaulį. Pasaulinė naftos kaina 2014 m. spalio mėn. už 1 barelį buvo beveik 83 dol. Kaina už barelį sumažėjo apie 32 doleriais. Tai reiškia, kad naftos kaina nukrito apie 28 proc. lyginant su pačia aukščiausia naftos kaina 2014 m. Pasaulyje per dieną yra suvartojama 91 mln. barelių naftos. Tai reiškia, kad naftą išgaunančios įmonės visame pasaulyje šiuo metu per dieną gauna 2.8 bln. dolerių pajamų mažiau.

Pasaulinė naftos kaina buvo stabili 4 metus, o jos vidurkis buvo maždaug 110 dol. už barelį. Padidėjusi naftos gavyba Jungtinėse Valstijose, Kanadoje, Irake ir kitose valstybėse lėmė Iranui ir Libijai teikiamų išteklių sumažėjimą bei padėjo patenkinti didėjančią pasaulinę paklausą. Pasaulinė paklausa, o ypač už JAV ribų, mažėja, o gamyba (ypač JAV) toliau auga. Be abejonės, toks kainų kritimas teigiamai veikia tuos, kurie perka naftą, tačiau labai neigiamai tuos, kurie ją parduoda. Tačiau analitikai pabrėžia, kad naftos kainos kritimas turi visą kompleksą pačių įvairiausių pasekmių visoms pasaulinėms rinkoms. Jeigu prekiaujate naftos opcionais, ko gero, jūs stebėsite naftos kainą ir mėginsite atpažinti, kas sukelia naftos kainos vertės augimą arba kritimą. Tačiau pastebima, kad reikšmingi pokyčiai liečia ne tik naftą, bet ir turi įtakos pasaulinėms biržoms bei kainų rodikliams.

Naftos įtaka rinkoms

Naftos kaina daro įtaką vartotojams ir verslams pačiais įvairiausiais būdais. Vartotojai dažniausiai naudoja naftą kaip kurą savo automobiliams, o verslai naftą naudoja savo įrenginiams. Todėl mažesnės naftos kainos padeda sutaupyti, o tai reiškia padidinti savo pelną. Be to, vartotojai moka mažiau degalinėse ir už kitus su nafta susijusius produktus, todėl turi didesnę perkamąją galią. Šie elementai – sąnaudų sumažėjimas ir vartotojų išlaidų padidėjimas – sudaro palankias sąlygas įmonės akcijų kainų augimui.

Naftos kainos pokytis gali sukelti indeksų vertės judėjimą visame pasaulyje. Tai gali sukurti didesnį augimą jau įsigalėjusiose rinkose, pvz.: JAV, bei gali suteikti naujų galimybių augančių rinkų įmonėms, kad šios padidintų savo gamybinius pajėgumus.

Tačiau kalbant apie indeksus JAV, daugelis pagrindinių indeksų tokių kaip S&P 500 ir Dow Jones turi lyderiaujančias naftos kompanijas kaip indekso komponentus. Jeigu tokios organizacijos kaip ExxonMobile ir Chevron naftą pardavinės pigiau, tai gali turėti neigiamos įtakos jų pelnui.

Binariniai naftos opcionų signalai

Jeigu jūs prekiaujate naftos binariniais opcionais, turėtumėte žinoti, kad daug faktorių gali turėti įtakos šios svarbios prekės vertei. Naftos kainą stipriai lemia pasiūlos ir paklausos veiksniai bei rinkos analitikų spekuliacijos.

Pirma, dabar rinkoje vyrauja supratimas, kad gamyba nusveria paklausą. Tai reiškia, kad gaminama daugiau nei nuperkama. Kai gamybos skaičiai yra atskleidžiami pasaulyje, tada yra sunčiamas signalas rinkoms, kaip naftos kainos vertė yra linkusi judėti – kilti ar kristi. Tuomet prekiaujantys naftos opcionais galės nuspręsti pirkti arba parduoti naftos opcionus, o tai sukels kainos vertės pasikeitimą.

Be to, paklausa vaidina itin svarbų vaidmenį nustatant, kuria kryptimi juda naftos kaina. Jeigu paklausa pradeda didėti dėl pasaulinės gamybos augimo, tai naftą padaro skurdžia preke, o kainos pradeda kilti. Šiuo metu tokia tendencija nevyksta, o naftos paklausa linkusi išlikti stabili tuo metu, kai rinkos tikisi jos augimo.

binariniai opcionai, binariniai signalai, prekybininkai
Algis Varnas
22.12. 2014 16:04  | 

Ar jūs esate patyręs prekybininkas, kuris metų metus kūrė ir tobulino savo prekybos strategiją, ar dar tik pradedantysis binarinių opcionų prekybininkas, jūs galite kai ko pasimokyti iš toliau pateiktų kelių patarimų. Šie patarimai apima Forex rinkų stebėjimą, įvairių Forex grafikų analizę bei mokymąsi, kaip atpažinti Forex binarinius signalus.

Patarimas 1 – Stebėjimas

Forex rinkų stebėjimas apima nuoseklų forex naujienų sekimą, kurios atvaizduoja pastarojo meto įvykius, įskaitant įvairių ekonomikų gyvavimą. Šie duomenys prekybininkui leidžia susidaryti daugiau įžvalgų, kaip valiutų poros yra linkusios judėti. Ryšio tarp valiutų porų stebėjimas yra labai svarbi stebėjimo dalis ir gali būti ypatingai naudinga tuomet, kai reikia atpažinti Forex signalus, kurie gali padėti daug tiksliau ir efektyviau vykdyti prekybinius sandorius.

Patarimas 2 – Forex grafikų analizė

Forex grafikų analizė – tai dar vienas privalomas įrankis sėkmingai prekybai. Analizuojant šiuos grafikus, prekybininkai gali susidaryti geresnį vaizdą, kaip aktyvų kainos judės artimiausiu metu. Šių grafikų analizė padeda sekti, kada valiutų poros vertė sumažėjo ar padidėjo. Tai padeda istoriškai atsekti, kaip valiutų porų vertė augo arba krito tam tikru laikotarpiu. Nagrinėdami, kaip dominančių valiutų porų vertė augo ar krito praeityje, prekybininkai gali atrasti modelius ir savo spėjimus, kaip valiutų poros vertė atrodys ateityje, padaryti daug tikslesniais ir efektyvesniais. Paprastai yra kainų tendencijos, kurios linkę pasikartoti tam tikru laikotarpiu. Šie duomenys turi įtakos prekybininkų spėjimams, kokia bus valiutų porų vertė netolimoje ateityje.

Patarimas 3 – Forex signalų atpažinimas

Forex signalų atpažinimas padeda prekybininkams atlikti sėkmingus sandorius. Signalų atpažinimas padeda atlikti labiau apgalvotus ir informatyvius sprendimus. Iš tikrujų, binarinės prekybos signalai yra pagrindiniai faktoriai, nulemiantys valiutų poros vertės kilimą arba kritimą. Pavyzdžiui, jeigu Europos Centrinio Banko išleisti ekonominiai duomenys istoriškai nulėmė valiutų poros EUR/USD vertės pokytį, tai jau būtų laikoma binarės prekybos signalu.

Forex signalai padeda prekybininkams nustatyti, kaip valiutų poros gali judėti ateityje. Jeigu prekybininkai stebi rinkas, susijusias su dominančios valiutų poros kainų pokyčiais, jie lengviau atpažins binarinės prekybos signalus, kurie jiems padės nustatyti, kaip valiutų porų vertė judės ateityje.

Pavyzdžiui, jeigu jūs prekiaujate EUR/USD valiutų pora, jūs turėtumėte stebėti ir sekti finansines naujienas Europoje ir JAV. Tik stebėdamas šias naujienas jūs galėsite suprasti, ar šalies ekonomika veikia sėkmingai. Būtent šalies ekonomika ir turi didžiausią įtaka vietinės valiutos vertei. Jeigu Europos Centrinis Bankas ruošiasi išleisti naujienas apie Euro zonos šalių ekonomiką, šie duomenys gali turėti įtakos EUR/USD valiutų poros vertei. Jeigu ekonomika Europoje neauga taip, kaip buvo pranašauta specialistų, tai gali sukelti EUR/USD valiutų poros vertės nuosmukį.

Be to, jeigu prekybininkas siekia atpažinti binarinius signalus, jis taip pat gali skaityti analitikų atsiliepimus, kuriuos jie parengia specialiai tam, kad būtų galima iš arčiau susipažinti su naujausiais finansiniais pokyčiais. Šios analitikų parengtos ataskaitos gali padėti prekybininkams, siekiantiems teisingai interpretuoti, ką grafikų duomenys reiškia kiekvienai valiutų porai. Taip pat analitikai gali daryti spėjimus apie jų manymų galimas valiutų porų kainų kryptis ateityje. O tai gali įtakoti tai, kaip valiutų porai seksis ateityje. Be to, rinkos analitikai gali prekybininkams patarti pirkti ar parduoti valiutų poras.

Apskritai kalbant, sėkmingiausi binarinių opcionų prekybininkai yra tie, kurie save įpareigoja stebėti rinkas, nes jie gali nustatyti Forex binarinius signalus. Kuo daugiau galite išmokti ir sužinoti apie rinkas, tuo daugiau galimybių turite padidinti savo pelną. Šie paprasti patarimai gali padėti prekybininkams susikurti ar gerokai patobulinti savo binarinės prekybos strategiją. Šių trijų Forex binarinės prekybos patarimų panaudojimas gali prekybininkams padėti atlikti sėkmingus Forex valiutų porų sandorius.

binariniai opcionai, binarinių opcionų prekybininkas, binarine prekyba, binariniai signalai, prekybininkas, Forex signalai
Algis Varnas
15.11. 2014 15:46  | 

Per 2014 m. laikotarpį daugelis prekybininkų binariniais opcionais pastebėjo, kad JAV dolerio vertė palyginti su kitomis analogiškomis valiutomis kilo labiausiai. Jeigu jūs prekiaujate binariniais opcionais Forex, greičiausiai norėsite suprasti, kodėl USD taip augo per 2014 m. laikotarpį ir kaip jo augimas įtakoja kitų valiutų vertę. Kai JAV ekonomika pradėjo daryti įtaką pasaulinei rinkai, prekybininkai iš viso pasaulio pradėjo akylai sekti JAV dolerį. Jeigu jūs prekiaujate binarinių opcionų valiutų poromis, skirkite kažkiek laiko, kad sužinotumėte pagrindines JAV dolerio augimo priežastis.

Kodėl JAV doleris auga?

Nors JAV doleris išgyveno ne pačius geriausius metus 2013 m., tačiau analitikai doleriui pranašavo itin gerus 2014 m. Iš pradžių analitikai teigė, kad JAV palyginti su daugeliu kitų Vakarų valstybių ir su greitai augančių rinkų valstybėmis patirs greičiausią augimą. 2014 m. pradžioje atlikta 2013m. paskutinio ketvirčio analizė parodė, kad JAV ekonomika augo 4.1 proc.

Antra, analitikai prognozavo, kad JAV Federalinis rezervas sulėtins kiekybinio palengvinimo tempą, kuris per vyriausybės užtikrintų obligacijų ir mažų palūkanų normų pirkimą padėjo JAV ekonomikai išgyventi pasaulinę recesiją. Kiekybinis palengvinimas buvo įvestas 2009 m., kad paskatinti JAV ekonomiką. O dabar, kai JAV ekonomika yra atsigavusi ir vis dar tebeauga, ši lengvata bus sumažinta arba gali būti panaikinta iš viso.

Trečia, analitikai pabrėžė tarp daugelio kitų pasaulio dalių augantį geopolitinį nerimą – o būtent krizės metu daugelis ir atsisuka į dolerį. Viso to rezultatas – grįžimas prie JAV USD.

Rugsėjo mėn. pradžioje pradėjo aiškėti, kad daugelis analitikų spėjimų pradėjo pildytis 2014 m. pradžioje. JAV dolerio vertė buvo geresnė nei bet kada per paskutinius 1 metus. Tai buvo geros naujienos vartotojams, bet nebūtinai tokios pat geros didelioms kompanijoms ir akcijų rinkoms. Daugeliui kompanijų stiprus doleris padidina gamybos kaštus, todėl daugelis investuotojų pradeda dairytis pigesnių rinkų.

JAV dolerį palyginus su kitomis valiutomis

Nuo 2014 m. pradžios JAV doleris įgavo net 5 proc. pranašumą prieš eurą. Taip pat rugsėjo mėn. doleris aplenkė ir Japonijos jeną bei Anglijos svarą.

Tai prasminga, kai svarstote apie defliaciją Europoje ir apie galimybę, kad auganti įtampa tarp Rusijos ir Ukrainos gali dar labiau sulėtinti augimą Europos Sąjungoje. Europos sankcijos Rusijai sukėlė euro nuvertėjimą, o JAV doleris užsitikrino augimą. Tie, kurie prekiavo Forex binariniais opcionais USD arba EUR, įvedus sankcijas turbūt pastebėjo laipsnišką jų kritimą.

Panaši tendencija atsirado ir taip GBP ir USD valiutų porų. Tai daugiausiai nulėmė augantis JAV doleris. Nors Anglija ir rodo ekonomikos augimo požymius, jai nepavyko parodyti tokio pat pozityvaus augimo kaip JAV doleriui. Svaras sustiprėjo, tačiau nepasiekė tokio laipsnio kaip doleris. Labiausiai šį augimą įtakoja šalies gamybos, statybų ir paslaugų pramonės.

Japonijos jenos kritimą taip pat įtakojo JAV dolerio augimas. Tie, kurie prekiavo binarinių opcionų valiutų poromis, įskaitant ir jeną, o ypač USD ir JPY valiutų poras, turėjo pastebėti, kad 2014 m. vertė staigiai kilo.

JAV dolerio augimas taip pat įtakojo daugelio kitų valiutų porų nepastovumą. Valiutos tapo labai nenuspėjamomis. Pavyzdžiui, mes matėmė EUR/JPY valiutų poros ryškų svyravimą metų pradžioje, kuris buvo €145.00, o rugsėjį pasiekė žemumas - €136.24. Šiame pavyzdyje matome, kad EUR 2014 m. pradžioje sekėsi puikiai. O kai JAV doleris pradėjo augti, euras krito. USD didėjimas sukūrė tokį scenarijų, kai daugelis investuotojų nebėra tikri dėl kitų valiutų ir dėl savo pinigų į USD besiremiančių valiutų porų investavimo.

Jeigu jūs užsiimate binarine valiutų porų prekyba, jums teks ir toliau akylai stebėti USD situaciją. Tiems, kurie prekiauja Forex akcijų biržoje, USD turi svarbią įtaką daugeliui valiutų porų. Vykdant Forex binarinių opcionų sandorius, turite nuolat sekti, kaip JAV dolerio vertė keičiasi per ateinančius mėnesius, kad galėtumėte padidinti savo pelno potencialią.

binariniai opcionai, binarirė prekyba, prekyba opcionais
Algis Varnas
22.10. 2014 19:58  | 

Nesvarbu, ar jūs pradedantysis, ar jau turintis patirties binarinių opcionų prekybininkas, politinių įvykių sekimas, siekiant pagerinti savo pelną, yra labai svarbus. Jeigu jūs suprantate ir galite numatyti, kaip politiniai įvykiai paveikia ar gali turėti įtakos akcijų pasirinkimui, indeksams, biržų prekėms ar valiutų poroms, jūs šiuos binarinių opcionų signalus galite paversti privalumais. 2014 m. pasaulyje dominuojančia politine situacija galime įvardyti įtampą tarp Rusijos ir Ukrainos. Ši politinė situacija ne tik sukėlė didžiulią įtampą tarp šių dviejų šalių, bet ir turėjo įtakos Vakarų Europos šalių ir JAV sprendimui imtis įvairių sankcijų Rusijos atžvilgiu. Viso šito rezultatas – svyruojančios rinkos ir atsiradęs netikrumas finansinio turto sektoriuje.

Krizės pradžia

Augant įtampai tarp Rusijos Federacijos ir Ukrainos, krizė prasidėjo 2014 m. kovo mėn. Kryme, Ukrainoje. Siekiant išspręsti šią situaciją, JAV ir Europos Sąjungos vyriausybės ėmėsi taikyti įvairias sankcijas Rusijos piliečiams ir verslininkams. Kai neramumai išaugo Ukrainos pietinėje ir rytinėje dalyse, o vėliau peraugo į nesibaigiantį karą Donbaso regione, sankcijos Rusijai taip pat stipriai išaugo. Rusijos vyriausybė į jiems adresuotas sankcijas taip pat atsakė sankcijomis, nukreiptomis prieš kanadiečius ir amerikiečius, o 2014 m. rugpjūčio mėn. Rusija uždraudė maisto importą iš Europos Sąjungos, JAV, Norvegijos, Kanados ir Australijos. Šios sankcijos buvo pačios didžiausios nuo Sovietų Sąjungos griuvimo 1991 m.

Balandžio mėn. pabaigoje Jungtinės Valstijos 7 Rusijos pareigūnams uždraudė pinigines operacijas jos teritorijoje. Tą pačią dieną Europos Sąjunga dar 15 Rusijos piliečių paskelbė su kelionėmis susijusius draudimus.

Nesibaigiant neramumams Donbaso regione, JAV paskelbė piniginių operacijų draudimą dar kelioms Rusijos įmonėms ir bankams. Rugpjūčio gale Europos Sąjunga pristatė naują trečią sankcijų etapą, taikomą tam tikriems Rusijos ekonominiams sektoriams, įskaitant finansų sektorių (daugelį vyriausybės valdomų bankų Rusijoje), prekybos, susijusios su Rusijos energetikos ir gynybos pramonėmis, apribojimus, ir t.t.

Minėtų sankcijų poveikis

Šis ilgas sankcijų sąrašas sukėlė judėjimą visose pasaulio rinkose. Uždraudus prekybą tarp Rusijos, JAV ir Europos Sąjungos, asmenys, prekiaujantys akcijų opcionais, opcionais, indeksais ar binarinių opcionų prekėmis, pajuto svyravimus rinkoje.

Pažvelgus į populiarią Rusijos „Gazprom“ biržą, ji puikiai parodo, kaip jos birža dėl šių sankcijų patyrė visą virtinę svyravimų. Šiuo metu „Gazprom“ tiekia didelę dalį naftos Europai, o įvestos sankcijos apribojo šią prekybą, sukeldamos didžiulį susirūpinimą daugelyje rinkų. Taip pat buvo baiminimasi, kad prieiga prie naftos gali būti užblokuota tam tikrų regionų atžvilgiu. Kai Europos Sąjunga pradėjo taikyti savo sankcijas Rusijai, netrukus buvo pastebėtas „Gazprom“ akcijų kritimas. Šis įvykis – tai kuo puikiausias „Gazprom“ akcijų binarinių opcionų signalo pavyzdys.

Taip pat JAV rinkos indeksai, kaip, pavyzdžiui, Dow Jones Industrial Average (DJIA), reagavo į paskelbtas sankcijas. Maždaug rugsėjo vidury, kai sankcijos Rusijai dar buvo padidintos, Dow Jones indeksas smuko. Šio nuosmukimo priežastis: kai kurie iš DJIA indeksų komponentų buvo susiję su verslo operacijomis Rusijoje, pavyzdžiui, „ExxonMobil“. Įvestos sankcijos ir nulėmė pagrindinių komponentų indeksų nuosmukį.

Taip pat sankcijos Rusijai stipriai įtakojo binarinių opcionų prekes, susijusias su nafta. Rusija yra viena iš didžiausių naftos tiekėjų pasaulyje, todėl bet kokie tiekimo ar prekybos apribojimai gali sukelti prekių vertės kitimą. Nuo pat 2014 m. kovo mėn. naftos kainos augo ir pasiekė rekordines aukštumas, bet taip pat sumažėjo iki žemiausio metinio rezultato, sukurdamos neaiškų prekės judėjimo modelį. Tik paskelbus naujas sankcijas Rusijai, neapdirbtos naftos kaina buvo linkusi kilti. Šis reiškinys – tai dar vienas svarbus binarinių opcionų signalas.

Šiuos įvykius sekantys binarinių opcionų prekybininkai gali puikiai pasinaudoti binarinių opcionų signalais ir juos pritaikyti prekyboje. Vyriausybėms įvedus naują sankciją, jūs ją galite išstudijuoti ir panaudoti savo prekyboje kaip binarinių opcionų signalą.

binariniai opcionai, binarinė prekyba, prekyba binariniais opcionais
Algis Varnas
03.10. 2014 15:41  | 

Binarinių opcionų istorija prasidėjo 2008 m. Kasmet tokios prekybos forma vis sparčiau populiarėja visame pasaulyje ir siūlo vis daugiau galimybių prekybininkams. Šis unikalus prekybos būdas suteikia galimybę prekybininkams daryti pasirinkimus, remiantis dominančio aktyvo kainos judėjimo kryptimi, t.y. kils ar kris kaina per tam tikrą laiko tarpą. Jeigu jūs ką tik pradėjote prekiauti internete, jūs turbūt norėsite užsiregistruoti patikimoje platformoje. Kadangi jūs disponuosite savo lėšomis internete, turėtumėte susirūpinti ir apsaugoti savo pinigus bei padidinti savo būsimos saugios internetinės prekybos patirties galimybes. Žmonėms, kuriems patinka prekyba binariais opcionais arba panašūs prekybos modeliai, kaip, pavyzdžiui, forex ar prekyba akcijomis, paruošėme keletą patarimų kaip saugiai prekiauti internete.

Patarimas # 1 Rinkitės tik patikimą, patyrusį ir „prižiūrimą“ brokerį

Prieš pasirinkdami brokerį, būtinai atlikite namų darbus, t.y. susiraskite visą informaciją apie dominantį brokerį. Išsami analizė padės apsispręsti, ar dominantis brokeris turi gerą reputaciją ar ji kelia daug prieštaringų klausimų. Patikimas brokeris – tai daug metų dirbantis, gerus atsiliepimus turintis ir gerų rezultatų pasiekęs brokeris.

Ne ką svarbiau yra rinktis reglamentuojamą brokerį, nes tai užtikrins didesnį saugumą. Prekybos binariniais opcionais svetainės, kurios pasiryžta tapti reglamentuojamomis, imasi papildomų priemonių, kuriomis siekia, kad jų prekybos platforma besinaudojantys prekybininkai galėtų būti tikri, jog jų pinigai yra saugūs ir bus apsaugoti.

Patarimas # 2 Naudokitės moderniomis, aukščiausio lygio signalų paslaugomis

Vienas iš patirties binarine prekyba aspektų rodo, kad daugelis prekybininkų pradeda remtis binariniais signalais. Šie signalai gali padėti prekybininkams suvokti, kada turto, kuriuo jie prekiauja, vertė kils arba kris.

Daugelis binarinių opcionų brokerių savo vartotojams siūlo signalų paslaugą, todėl prekybininkai gali gauti signalus dėl finansinio turto ir efektyviau bei tiksliau nustatyti, kada būtų geriausia vykdyti savo prekybą. Tikrai ne visi brokeriai siūlo šią paslaugą, todėl patarimas būtų rinktis brokerį, siūlantį signalų paslaugą.

Patarimas # 3 Nuolat atnaujinkite savo žinias apie esamas strategijas

Rinkos sąlygos kinta labai greitai, todėl labai svarbu sekti pačias naujausias tendencijas, prekybos strategijas ir naujienas rinkoje. Platformos naudojimas, kuri turi informacijos įvairius išteklius prekybininkams siūlantį ir jų prekybinę patirtį didinantį švietimo centrą, yra labai naudingas visiems prekybininkams. Nuolatinis rinkos sekimas – tai vienintelis raktas į sėkmingą prekybą.

Patarimas # 4 Naudokitės saugaus brokerio paslaugomis

Taip pat labai svarbu atsižvelgti į kitus su internetu susijusius saugumo klausimus. Nors internete naršydami praleidžiate daugiau nei pusė dienos ir nesusimąstote, kad kai kurie puslapiai gali būti nesaugūs, turėtumėte ypatingai pasirūpinti, kad piniginiai sandoriai, atliekami binarinių opcionų brokerio svetainėje, būtų ne tik saugūs, bet ir privatūs. Norint išvengti šių galimų nemalonumų, naudokitės tik tokio brokerio paslaugomis, kuris siūlo ir užtikrina visų piniginių operacijų saugumą.

Patarimas # 5 Laikykitės savo plano

Kartais galima labai lengvai pasiduoti lengvų ir greitų pinigų viliojimui, tačiau nereikėtų daryti skubių ir neapgalvotų sprendimų bei laikytis savo numatyto plano. Prekyba internete gali būti rizikinga, bet laikantis prekybos plano ją galima ne tik sumažinti, bet ir padidinti pelno galimybę.

Jeigu rimtai planuojate imtos šios įtraukiančios veiklos, šie paprasti, bet naudingi 5 patarimai gali padėti pagerinti jūsų prekybinę patirtį. Jeigu paseksite šiais patarimais, jūs greičiausiai galėsite ramiai miegoti ir nesijaudi

binariniai opcionai, binarinė prekyba, prekyba binariniais opcionais, brokeriai, brokeris
Algis Varnas
19.09. 2014 16:04  | 

Trumpas atsakymas būtų taip. Kalbant teoriškai, tapti milijonieriumi iš prekybos binariniais opcionais yra įmanoma, tačiau tai padaryti praktiškai gali būti daug sudėtingiau nei tai iš pirmo žvilgsnio atrodo naršant internetą ir skaitant straipsnius apie žmones, kurie pasiekė savo svajonę. Tačiau tokie sėkmingi atvejai, kaip pavyzdžiai, George Soros ir Warren Buffett, leidžia nedrąsiai ir teoriškai galvoti, kad tapimas milijonieriumi ar bent jau labai turtingu žmogumi yra laužti ne iš piršto.

Žmonės, kurie siekia sėkmės pirkdami ir parduodami binarius opcionus ar užsiimdami bet kokia kitos formos prekyba, per dieną tikrai nesusilaukia sėkmės ir netampa milijonieriais. Tokia prekyba – tai sunkus ir nuolatinis darbas, reikalaujantis daug laiko, disciplinos, kantrybės ir gerai apgalvoto bei struktūrinio plano. Tik griežtai laikantis šių reikalavimų per daugelį metų galima pasiekti kažkokio teigiamo finansinio tikslo.

Daugelis pradedančiųjų prekybininkų dažnai nusivilia šia veikla, nes nori greito ir didelio pelno, tačiau to pasiekti per 1 dieną ar savaitę yra neįmanoma. Kalbant apie prekybą binariniais opcionais, reikia paminėti, kad dažniausiai pasiseka tiems, kurie neskuba rizikuoti didelėmis pinigų sumomis, bet veikia apgalvotai ir stabiliai.

Kodėl tiek daug norinčių pasinaudoti šiuo šansu?

Binariniai opcionai turi daug privalumų, dėl to atrodo itin patrauklia uždarbio priemone. Taip pat palyginti su kitais finansiniais instrumentais binariniai opcionai yra ne tokie sudėtingi, o juos suprasti gali beveik kiekvienas. Kaip ir pats pavadinimas pasufleruoja, binariniai opcionai teturi 2 galimus rezultatus: laimėjimas arba pralaimėjimas. Dar prieš statant vieną ar kitą pinigų sumą, žmogus puikiai žino galimas pasekmes.

Jums patiems nereikia per daugiau giliai lįsti į detales, nes tą daro atsakingi prekybininkai. Tačiau jūs turite turėti gerą pagrindą ir suprasti, kaip koks faktorius gali įtakoti vieno ar kito aktyvo judėjimo kryptį (t.y. kilimas arba kritimas).

Prekyba binariniais opcionais yra trumpalaikė investicija. Iš jos per kelias minutes ar valandas galima gauti daug naudos. Taip pat žmonės dažnai renkasi šią binarinių opcionų prekybos formą, nes ji suteikia laisvę rinktis bet kokį aktyvą, kuriuo norima prekiauti.

Kodėl gi tiek daug nesėkmingų atvejų?

Daugeliui žmonių svajonė praturtėti virsta didžiule nesėkme. Kodėl? Priežasčių yra ne viena. Visų pirma žmonės paprasčiausiai nemoka, jiems trūksta paprasčiausių įgūdžių arba jie iš viso netinkamai prekiauja. Dažnai klystama, kai yra statomos didžiulės, kartais net kvailos pinigų sumos, siekiant tos didžiosios prekybos, kuri taip niekada ir neįvyksta. Dažnai nesėkme baigiasi investicijos, kai apie brokerį yra žinoma labai ne daug. Šiuo metu tarp brokerių yra labai daug apsimetėlių, kurie tik ir laukia naivių pradedančiųjų prekybininkų.

Binariniai opcionai gali atnešti sėkmę. Tačiau nepameskite galvos, o jos siekite mažais, bet užtikrintais žingsniais. Nedarykite skubotų ir kvailų sprendimų, o atsakingai vertinkite visus dominantį aktyvą veikiančius faktorius ir atsakingai reguliuokite riziką. Jeigu esate rimtai apsisprendęs pradėti prekybą binariais opcionais, nepagailėkite savo laiko ir išsianalizuokite įvairias brokerių siūlomas prekybos platformas. Už daugelio gražiai, bet neįtikinamai skambančių pasiūlymų tyko apgavystės.

Nepamirškite, kad sėkmė aplanko tik tuos, kurie aktyviai ir atsidavę dirba. Binariniai opcionai – ne išimtis. Nė vienas žmogus per 1 dieną netapo milijonieriumi, tad nesitikėkite, kad šią taisyklę sulaužysite būtent jūs ir galėsite mėgautis nesibaigiančia prabanga. Dirbkite atsidavę, kantriai, protingai ir ilgai. Tuomet ir vaisiai bus saldūs.

binariniai opcionai, binarinė prekyba, prekyba binariniais opcionais
Algis Varnas
29.08. 2014 12:26  | 

Prekyba binariniais opcionais siūlo daugybę privalumų, dėl to vis daugiau investuotojų renkasi tokį prekybos modelį. Binarinių opcionų pagrindiniai privalumai yra šie:

Rizikos kontrolė

Investuotojas, kuris užsiima binarine prekyba, gerai žino kokią pinigų sumą investuoja, kokios sumos gali netekti nesėkmės atveju ir kokią pinigų sumą gali laimėti nusišypsojus sėkmei. Investuotojas gali kontroliuoti riziką, todėl neatsiduria tokioje situacijoje, kai aktyvo vertė dramatiškai pasikeičia, o tada investuotojas arba laimi, arba pralaimi nežinomas pinigų sumas. Ši binarinių opcionų strategija dar yra žinoma kaip „pinigų valdymo strategija“.

Pajamų didėjimas

Kai prekybininkas įsigyja binarinį opcioną, tuomet investuotojas nusiperka opcioną, o ne patį aktyvą. Tai leidžia investuotojui padidinti potencialų didėjimą, numatant kryptį, kuria juda aktyvo vertė, t.y. kils ar kris žemyn. Pavyzdžiui, investuotojas tiki, kad naftos vertė greitu metu kils, todėl jis investuoja 1000 lt į naftos aktyvus. Jeigu naftos kaina kils 10 proc., tuomet investuotojas uždirbs 100 lt. Investuotojas, investavęs tą pačią pinigų sumą, t.y. už 1000 lt įsigijęs naftos aktyvų binarinį opcioną, ir nuspėjęs, kad aktyvo kaina kils, būtų galėjęs uždirbti 700 lt. Taip yra todėl, kad binarinių opcionų versle brokeriai išmoka iki 95 proc. investuotos sumos.

Greitas pelnas

Prekyba binariniais opcionais suteikia galimybę reaguoti akimirksniu. Pavyzdžiui, jeigu išgirdote, kad dominančių aktyvų vertė kyla, jūs akimirksniu galite nusipirkti binarinį opcioną ir uždirbti iki 70 proc. vos per kelias minutes, žinoma, jeigu aktyvo vertė iš tikrųjų pakilo.

Lanksčios ir vartotojui draugiškos binarinių opcionų platformos

Binarinių opcionų rinka yra perpildyta daugybe brokerių, kurie siūlo galingas ir lengvai naudojamas prekybos platformas. Taip pat brokeriai siūlo įvairias skatinimo priemones tam, kad paskatintų žmones naudotis būtent jų platformomis, o tai skatina didelę konkurenciją.

Techniniai prekybos įrankiai

Daugelis brokerių taip pat savo platformose pateikia įvairių techninių įrankių rinkinių ir strategijų, kurios suteikia galimybę padidinti pinigų grąžą. Nuolat atnaujinami rinkos duomenys taip pat yra prieinami, kad leistų priimti pačius geriausius sprendimus. Jūs, kaip vartotojas ir prekybininkas, galite naudotis įvairiomis internetinėmis binarinių opcionų platformomis 24 val. per parą, 7 dienas per savaitę.

Sėkmė priklauso nuo įvairių išteklių naudojimo, kaip, pavyzdžiui, binarinių opcionų pirkimo strategijų.

Toks binarinių opcionų modelis vis labiau populiarėja ir vis plačiau yra pripažįstamas teisinių institucijų ir reguliuotojų visame pasaulyje, kaip teisėtas investicijų tipas. Prekybininkai turėtų šį modelį laikyti tokiu pat rimtu, kaip ir bet kokį kitą investavimą, todėl ir turėtų vykdyti prekybą, naudodamiesi gerai parengtu planu su keliomis binarinių opcionų strategijomis.

Pasaulyje yra daugybė binarinių opcionų strategijų, tačiau plačiąja prasme jos visos remiasi dviem pagrindinėmis strategijomis:

1. Esminė analizė – tai toks binarinių opcionų metodas, kuris atliekamas išskirstant istorinius rinkos duomenis ir juos analizuojant. Šiuo atveju yra atsižvelgiama į praeities faktorius, kurie turėjo įtakos kainai. Tai gali būti: politiniai pareiškimai, užimtumo ataskaitos, veiklos ataskaitos ir bet kokia kita informacija, kuri gali būti surinkta, naudojant nemokamas diagramas ir grafikus.

2. Techninė analizė – tai toks metodas, kai rinkos įvertinamas yra paremtas technine analize. Techninė analizė yra sukuriama, nagrinėjant diagramas ir numatant aktyvo minimalią ir maksimalią kainas. Remiantis analize yra nustatomas dominančio aktyvo kainų intervalas.

Esminė ir techninė analizės – tai patys paprasčiausi būdai patekti į rinką. Inovatyvūs ir patyrę investuotojai, kurie naudojasi abejomis strategijomis, daug geriau supranta rinką ir žino, kada naudojamos skirtingos opcionų strategijos gali pateikti tikslesnius rezultatus.

binariniai opcionai, binarinė prekyba, prekyba binariniais opcionais, binarinių opcionų strategija
Algis Varnas
17.08. 2014 20:59  | 

Binariniai, arba kitaip tariant skaitmeniniai, opcionai, kurie buvo sukurti Jungtinėse Valstijose, susideda iš trijų komponentų. Tai kažkokia prioritetinė rinka (pvz. neapdirbta nafta), kaina arba sąlyga (pvz. > 99) ir pasibaigimo laikas, pvz. rugpjūčio mėn. 20 d., 14:30 val. Šiuo atveju kontraktas atrodytų taip: neapdirbta nafta > 99 rugpjūčio mėn. 20 d., 14:30 val.

Viską supaprastinus reikia pasakyti, kad šiuo atveju kontraktas klausia, ar neapdirbtos naftos kaina bus didesnė nei 99 dol. pasibaigus numatytam laikui – taip ar ne?

Jeigu manysite, kad kaina pakils, tuomet nusipirksite opcioną, o jeigu manysite, kad kaina nukris – parduosite opcioną.

Binariniai opcionai – tai tam tikras investavimo būdas, kuris remiasi spėjimu, ar per tam tikrą numatytą laiko tarpą kaina kris ar kils.

Atpažinkite apsimetėlius

Vis daugiau atsirandų tokių, kurie siekia pasipelnyti iš binarine prekyba užsiimančių žmonių. Rinkdamiesi brokerį, nepamirškite išsamiai su juo „susipažinti“, skaitydami kitų žmonių atsiliepimus ir ieškodami patikimos informacijos. Rinkitės tik metų patirtį turintį ir gerus atsiliepimus sukaupusį brokerį.

Apskritai kalbant, jeigu tai skamba per daug gerai, kad būtų tiesa, labai realus scenarijus, kad už šios sienos stovi brokeris apsimetėlis. Visi puikiai žinome, kad pinigai neauga ant medžių. Jie neauga ir binarinių opcionų rinkoje.

Neteisūs yra tie, kurie sako, kad prekyba binariniais opcionais yra lengvas praturtėjimo šaltinis. Binarinė prekyba niekada nebuvo ir nebus tik nesudėtingas procesas. Finansų rinkos yra vienos iš labiausiai konkurencingų vietų pasaulyje, kuriose yra begalė itin protingų ir tam atsidavusių žmonių, kurie siekia iš jų uždirbti. Taigi taip jau gaunasi, kad ne kiekvienas gali būti laimėtoju.

Jeigu matote skelbimą, suokiantį, kad galite naudotis šia binarinių opcionų platforma ir greitai bei nesunkiai uždirbti daug pinigų – nebūkite naivūs. Juk gyvenime niekas nevyksta greitai ir paprastai, ypač kalbant apie greitus pinigus. Kad rinkose uždirbtumėte pinigus, visų pirma turite sunkiai dirbti, kad suprastumėte jų veikimo principą.

Visuomet rinkitės tik patikimus brokerius ir neskubėkite pradėti. Binarinių opcionų rinka yra šiandien, bus ir rytoj. Todėl pirmiausiai stenkitės suvokti, kas tai yra.

Greitai uždirbi, greitai praloši

Binariniai opcionai arba leidžia greitai laimėti, arba greitai prarasti pinigų sumą. Netgi visiškai nepatyrusiam prekybininkui gali pasisekti ir jis gali laimėti didžiules sumas pinigų. Būtent dėl to daugelis finansų profesionalų žiūri nepatikimai į binarinių opcionų rinką, nes jos jiems atrodo glaudžiai susijusios su lošimu, o ne su investavimu ar rimta prekyba. Nors daugelis žmonių binarinę prekybą yra pasirinkę kaip naują lošimo įrankį, tai dar nereiškia, kad ji yra bevertė.

Patarimas: vienu kartu nestatykite didelės pinigų sumos. Sėkminga prekyba galima džiaugtis tik tuomet, kai pinigai yra valdomi protingai.

Binarinių opcionų rinkos – kolkas nereglamentuotos

Bene pati didžiausia rizika, susijusi su binariniais opcionais, yra ta, kad šiuo metu ši rinka nėra reglamentuota. Tai reiškia, kad turite būti itin atsargūs prieš rinkdamiesi prekybos platformą, nes būtent dėl reglamentų nebuvimo dažnai pasitaiko apgavysčių atvejų.

Kiekviena investicija yra lydima tam tikros rizikos. Tačiau visada yra būdų, kurie padės sumažinti riziką ir neprarasti visų pinigų. Binariniai opcionai yra rizikingi, tačiau jie gali būti ir pelningi. Vienas iš privalumų yra tas, kad net kontrakto pradžioje investuotojas žino, kokią sumą gali prarasti ir kokią gali išlošti sėkmės atveju.

Turbūt geriausiai prekybą binariniais opcionais būtų pradėti naudojantis demo paskyra. Turint demo sąskaitą, galėsite prekiauti, esant tikroms rinkoms sąlygoms, tačiau nerizikuojant savais pinigais.

prekyba binariniais opcionais,binariniai opcionai, skaitmeniniai opcionai, binarinė prekyba, binarinių opcionų platforma
Algis Varnas
12.08. 2014 17:10  | 

Bet kokia prekyba – tai tam tikras lošimas. Akcijos, obligacijos, Forex, taurieji metalai, ar dar kokia nors kita sritis, kurioje jūs nuspręsite prekiauti – taps tikru azartiniu lošimu, iš kurio jūs tikėsitės uždirbti pinigų.

Kai išgirstate žodį azartinis žaidimas, be jokios abejonės, mintyse iškyla nuolat dūzgiantis, ryškus ir linksmybių kupinas Las Vegasas – azartinių lošimų sostinė.

Tačiau daugelis žmonių paprasčiausiai nesupranta, kad Las Vegaso ir kitų kazino lankytojai paprasčiausiai yra lošėjai. Beveik visi kazino siūlomi žaidimai yra sukurti taip, kad kazino turėtų fiksuotą pranašumą, kuris per ilgą laiko tarpą pasibaigs lošimo namų pergale, t.y. kazino lankytojo nesėkme.

Vienintele išimtimi galima laikyti tik Blackjack žaidimą, kuris yra grindžiamas nuolatos besikeičiančia krūva kortų. Blackjack – tai toks žaidimas, kai šansų tapti žaidimo nugalėtoju turi ir kazino lankytojas. Protingi šio žaidimo žaidėjai moka skaičiuoti kortas, kad nustatytų, kada yra palankus metas daryti veiksmą. Žaidėjai lažinasi tik tuomet, kai savo skaičiavimais pagrindžia būsimą veiksmą.

Binariniai opcionai šiuo atžvilgiu yra labai panašūs į Blackjack žaidimą, nes remiasi ne kuo kitu, o skaičiavimu.

Geriausiu atveju šansai laimėti yra šiek tiek mažesni nei 50-50, jeigu žaidėjas teisingai numatys ateities kainą. Tačiau neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kai šansai laimėti dramatiškai pereina į žaidėjo pusę.

Kai šansai pereina žaidėjo naudai, tada reikia pradėti prekybą binariniai opcionais.

3 žingsnių metodas

1. Visų pirma susikurkite savo paskyrą kurioje nors iš internetinių platformų, pvz. OptionSmarter.com arba StartOptions.com.

2. Metodas apima prekybą binariniais opcionais. Prekybą binariniais opcionais iš tikrųjų nėra sunku perprasti. Reikalavimas yra vienas – apsispręsti, ar per tam tikrą fiksuotą laiko tarpą akcijų vertė kils ar kris. Nusprendus, belieka savo sprendimą patvirtinti atitinkamu veiksmu.

Svarbiausia ką turime daryti, tai nuolatos sekti tendencijas. Šią strategiją, pasižyminčią efektyvumu, naudoja prekybos ekspertai. Metodo pagrindas – rinkos svyravimų analizė ir rinkos tendencijų atradimas. Rinkos tendencijų sekimui galima naudoti grafikus, kuriuos realiu laiku pateikia kiekviena binarių opcionų platforma. Kuo rinka yra nestabilesnė, tuo grafikas yra labiau zigzaginis. Tokiu atveju geriau nerizikuoti.

Kuo rinka yra stabilesnė, tuo grafikas bus tiesesnis ir linijinis. Jeigu grafikas nuosekliai kyla aukštyn, galime daryti prielaidą, kad tendencija yra kilti. Jeigu grafikas krenta žemyn – aktyvo vertė turėtų kristi. Jeigu per paskutines 30 minučių matome, kad tendencija krenta arba kyla, tikimybė, kad ši tendencija toliau išsilaikys yra didesnė už galimybę, kad tendencija pasikeis.

3. Investuokite geriausias sumas.

Žinoma, neįmanoma laimėti visų lažybų iš eilės, netgi remiantis šiuo metodu. Tačiau šis metodas yra nesudėtingas. Taip pat jis žymiai dažniau pasibaigia pergalėmis nei nesėkmėmis.

Prekyba, remiantis fundamentalia analize

Fundamentali analizė – tai dar vienas binarinių opcionų prekybos metodas. Šis metodas išskirtinai akcentuoja ekonominę statistiką ir bendrą ekonominę padėtį, kad galėtų prognozuoti valiutos kurso keitimo orientavimąsi ateityje. Daugybė ekonominių indikatorių yra paskelbiami kiekvieną dieną internete (pvz. nedarbo lygis šalyje). Visi šie ekonominiai rodikliai, kuriuos galime rasti ekonominiuose kalendoriuose, yra prieinami internete. Visų ekonominių indikarotių nuolatinis sekimas ir tikrinimas realiu laiku gali jums padėti priimti sprendimus – padidinti ar sumažinti pagrindinius instrumentus, kuriais yra prekiaujama binariniuose opcionuose.

Kaip sumažinti riziką pradedančiajam binarinę prekybą?

Pačios pagrindinės taisyklės yra šios:

- Nestatykite itin didelių sumų;

- Neinvestuokite per daug likvidaus kapitalo;

- Nestatykite daugiau nei 5 proc. kapitalo vienoje pozicijoje (pvz. jeigu jūs binario opciono sąskaitoje turite 1000 dol., nėra rekomenduojama statyti daugiau nei 50 dol. vienam sandoriui).

binariniai opcionai, binarinė prekyba, prekyba binariniais opcionais
Algis Varnas
29.07. 2014 21:07  | 

Skaitmeniai opcionai - tai viena iš paprasčiausių binarinių opcionų rūšių. Beje, šiandien skaitmeniniai opcionai yra vienas iš populiariausių ir lengviausiai prieinamų opcionų metodų, kuris remiasi „Call“ (ang. kils) arba „Put“ (ang. kris) pasirinkimais.

Kaip ir renkantis kitą binarių opcionų metodą, taip ir šiuo atveju, skaitmeninio opciono pirkėjas, atsižvelgęs į dabartines rinkos sąlygas ir į nuspėjamą rinkos reakciją į išorinius poveikius, rezultatus ar dar kitas sąlygas, turi tik du pasirinkimus, kurie gali nulemti dvejopą rezultatą: taigi pirkėjas arba gali gauti iš anksto nustatyto dydžio pelną, arba prarasti visą savo investuotą sumą.

Skaitmeninio opciono pirkėjas pasirenka arba „call“, jeigu jis tiki, kad per konkretų laikotarpį aktyvų vertė kils, arba „put“, jeigu jis mano, kad aktyvų vertė per numatytą laikotarpį kris.

Pavyzdys. Prekiautojas auksu turi nuspręsti, ar per tam tikrą numatytą laikotarpį, šiuo atveju per 60 min., aukso kaina kris ar kils. Atlikęs tam tikrus skaičiavimus ir padaręs spėjimus, prekybininkas nusprendžia, kad aukso kaina per 1 valandą pakils. Priėmus tokį sprendimą, prekybininkas pasirenka „call“. Jeigu prekybininkas auksu nuspręs, kad aukso kaina per ateinančią valandą kris, jis turėtų pasirinkti „put“.

Iš pat pradžių prekiautojas žino, kokią sumą jis gali laimėti arba pralošti. Toks žinojimas padeda prekiautojams valdyti riziką ir kruopščiai apskaičiuoti savo pelną, prieš išleidžiant bent 1 centą opciono pirkimui.

Skaitmeninių opcionų rūšių taip pat yra keletas. Vienas iš būdų yra taip vadinamas „Close now“ (liet. uždaryti dabar). Ši strategija įgalina pirkėją nusipirkti opcioną prieš baigiantis numatytam terminui. Tai gali būti naudinga tokiu atveju, jeigu manote, kad jūsų pasirinkimas veikia ne taip, kaip tikėjotės, ir jūsų sandoris dėl tam tikro turto juda priešinga kryptimi, nei jūs numatėte. Pavyzdžiui, jeigu jūs 1 valandos laikotarpiui pasirinkote „call“, o po 50 minučių pastebėjote, kad aukso kaina stabiliai kyla, jūs galite nusipirkti opcioną prieš pasibaigiant numatytam vienos valandos terminui. Tokiu atveju pelnas yra garantuotas. Priešingu atveju, jeigu aukso kaina pradėtų kristi, jūs turėtumėte galimybę išpirkti opcioną prieš pasibaigiant numatytam terminui ir taip sumažintumėte riziką pralošti.

Dar viena skaitmeninių opcionų rūšis yra „Extend“ (liet. pratęsti). Šis metodas įgalina pirkėjus pratęsti opciono numatytą terminą. Pavyzdžiui, jeigu pirkėjas nusipirko vienos valandos „put“ opcioną auksui, o likus penkioms minutėms iki numatyto termino jis pastebi, kad aukso kaina vis dar nenukrito, kaip jis buvo numatęs - už papildomą mokestį pirkėjas gali pratęsti numatytą opciono laikotarpį. Tokiu atveju opcionas dar realiai galėtų atnešti pirkėjui pelno.

Prekyba skaitmeniniais opcionais leidžia prekiauti valiuta, akcijomis ir pasirinktais produktais paprastoje, vartotojui draugiškoje platformoje tik vieno mygtuko paspaudimu. Skaitmeniniai opcionai suteikia galimybę prekiauti su iš anksto nustatyta IG (investicijų grąža), todėl jūs pats galite nuspręsti, kiek tiksliai esate pasiryžęs ir norite rizikuoti.

Skaitmeniniai opcionai suteikia galimybę visiems prekybininkams generuoti pelną bet kuriuo metu ir iš bet kur – tereikia turėti kompiuterį ir prieigą prie interneto.

Pavyzdžiui, platforma TraderXp suteikia pasaulinę prieigą prie prekybos internetu. Ši platforma nėra tokia rizikinga, nes skirtingai nei daugelis kitų nepastovių platformų, ji išlieka pastovi ir pasižymi itin paprastu veikimu. Dar keli šios platformos privalumai yra šie: kontroliuojama rizika, paprastumas, patrauklumas, apsidraudimo galimybės, punktualumas, prekybos opcionais trumpa mokomoji medžiaga.

skaitmeniniai opcionai, binariniai opcionai, opcionai, prekyba skaitmeniniais opcionais
Algis Varnas
12.07. 2014 16:31  | 

Binarinis opcionas – tai dvejatainis (ang. binary - dvigubas) pasirinkimo sandoris, sudaromas dėl vertybinių popierių, valiutų, palūkanų normų, pajamingumo ar biržos prekių vertės pokyčio. Binariniai opcionai suteikia teisę prognozuoti ir pasirinkti, ar su šiuo sandoriu susietų aktyvų vertė per konkretų laiko tarpą pakils (ang. call) ar nukris (ang. put). Šiuo atveju binarinio opciono pirkėjas negauna konkretaus turto, tačiau jis gali gauti tam tikrą fiksuotą pelną, jeigu pirkėjo įžvalgos dėl su opcionu susieto turto vertės pokyčio (kilo ar krito) buvo teisingos.

Binarinio opciono pirkėjas turi tik du pasirinkimus dėl susieto akyvo vertės pokyčio, kurie gali nulemti dvejopą rezultatą: binarinio opciono pirkėjas, įžvalgoms pasitvirtinus, arba gauna iš anksto nustatyto dydžio pelną, arba įžvalgoms nepasiteisinus, praranda savo investuotą sumą.

Binarinių opcionų tipai

Binarinių opcionų rūšių yra daug. Binarinių opcionų pirkėjai, atsižvelgdami į dabartines rinkos sąlygos ir į tai, kaip jie nuspėja, kokia bus rinkos reakcija į išorinį poveikį, rezultatus ar kitas sąlygas, turi galimybę rinktis vieną ar kelis binarinių opcionų metodus.

Skaitmeninis opcionas (ang. digital option). Tai pats paprasčiausias metodas, kuris dažnai apibrėžiamas, kaip „Call“ (kils) arba „Put“ (kris) pasirinkimu. Binarinio opciono pirkėjas pasirenka „call“, jeigu jis mano, kad per konkretų laikotarpį aktyvų vertė pakils, ir „put“, jeigu pirkėjas mano, kad per konkretų laikotartį aktyvų vertė kris.

60 sek. opcionas (ang. 60 second option). Šis opcionų metodas vis labiau populiarėja. Jis yra greitas ir įdomus būdas prekiauti binariniais opcionais. Binarinių opcionų pirkėjai užima „call“ arba „put“ poziciją, kurios galiojimas pasibaigia praėjus lygiai 60 sek. Ši investavimo platforma yra patraukli ypač tiems, kurie mėgsta greitą pelną. Šiuo metodu, kuris iš principo yra toks pats kaip ir skaitmeninis, tik užtrunkantis 1 min., galima uždirbti iki 85 proc. pelno.

Šiuo metu yra daugybė binarinių opcionų pasirinkimo galimybių. Dažnu atveju patyrę pirkėjai vienu metu naudojasi keliais pasirinkimais, kad gautų tam tikrą pelną ir sumažintų riziką.

Binarinių opcionų pliusai

Palyginti su kitomis investavimo platformomis binariniai opcionai turi keletą pranašumų. Visų pirma jais lengva naudotis, nes pirkėjui tereikia numatyti kryptį, t.y. kris ar kils aktyvų vertė per konkretų laikotarpį. Binariniai opcionai pasižymi ribota rizika ir fiksuoto dydžio išmokomis. Prekybą binariniais opcionais galima vykdyti visą parą, 5 dienas per savaitę (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Tokiu atveju, kai pirkėjo įžvalgos pasitvirtina, galima uždirbti nuo 70 proc. iki 85 proc. pelno (pvz. jei statymo suma yra 1000 dol., sėkmės atveju pirkėjas gaus 1700-1850 dol.). Taip pat pliusas yra tas, kad binarinių opcionų statoma suma yra žymiai mažesnė nei kitų finansinių instrumentų. Investavimas binariniais opcionais vyksta itin greitai ir paprastai bei nereikalauja specialios įrangos ar programos – užtenka turėti kompiuterį ir internetą.

Norint sudaryti sandorį, tereikia atlikti tris pagrindinius žingsnius: 1. pasirinkite jus labiausiai dominantį finansinį instrumentą (valiuta, žaliava, akcija ir t.t.), 2. Nuspėkite kryptį ir pasirinkite „call“ (kils) arba „put“ (kris), 3. Pasirinkite sumą, kuria norite prekiauti ir patvirtinkite kontraktą.

Prieš nusprendžiant išbandyti savo sėkmę binarinių opcionų prekyboje, pirmiausiai reikia teisingai atsirinkti brokerius, kurių internete yra be galo daug, deja, ne visi iš pasiskelbusiųjų iš tikrųjų vykdo veiklą ir yra patikimi.

Binariniai opcionai yra daug paprastesnis būdas pradėti prekybą nei klasikinė prekyba Forex. Binarinis opcionas- tai toks finansinis instrumentas, kuris nereikalauja didelių pradinių žinių ir įgūdžių, todėl jį gali išmėginti kiekvienas, kuris domisi investavimu.

binariniai opcionai, skaitmeniniai opcionai, binarinis opcionas, binarine prekyba
Start now

Uždirbkite pinigus trim paprastais žingsniais!

Mano metodasnegali būti naudojamas bet kur. Dauguma bankininkų ar maklerių nežino apie ką šis metodas yra. Nors jeigu jie ir žinotų, jie niekada to negalėtų atskleisti paprastiems žmonėms. Dėl to yra labai svarbu pasirinkti patikimą pardavėją, kuris leis Jums saugiai užsidirbti. Šie yra mano du mėgstamiausi pardavėjai. Užsiregistruokite pas vieną arba pas juos abu. Abu jie siūlo patarimus, video mokymus ir asmenines konsultacijas - NEMOKAMAI.

Pabandykite strategiją su demo versija:

  Binomo

Tiburo Corporation Ltd
A modern broker with a small minimum required deposit
Mano greitas patarimas: The broker allows nonstop trading including the weekend with trades from as little as $1
Mažiausias užstatas: $10
 

  Binary.com

Binary Ltd.
Seniausias ir geriausiai žinomas binarias operacijas siūlantis pardavėjas ir užtrunka mažiau nei minutę sukurti nemokamą paskyrą.
Mano greitas patarimas: Siūlo mažiausią užstatą, bet norėdami uždirbti rimtus pinigus turėtumėte įnešti užstatą mažiausiai $200.
Mažiausias užstatas: $5
 
 


  AUSRA (83.181.125.*) rašė

prekyba

Kur rasti info kaip kopijuoti E TORO KITUS TREIDERIUS/

  SAMIRUA1990 (84.15.182.*) rašė

Tai nuostabu    optionfair

Aš jau naudojuosi strategija metus laiko ir kiekvieną mėnesį padidinęs savo pradinį kapitalą dvigubai , aš jau esu milijonierius, man jau nereikia dirbti nemėgstamo darbo :)

  Čia aš (46.5.103.*) rašė

Susidomėjimas    Dar nežinau kur

Aš noriu užsidirbti , bet nesugebu ir kalbos nesuprantu. nežinau nei kur ką spausti ir nuo ko pradėti. Reikia lietuviškų paaiškinimų nuo A iki Z,trumpai sakant niekada to nedariau ir bijau padaryti klaidą , galiu tik į dar didesnes skolas įbristi. Man reikia išsamios informacijos apie viską smulkiai. ačiū . Pagarbiai. l.

  Užsidirbti per 24 valandas (78.58.142.*) rašė

Kaip prisijundti

Norėjau prisijungti,bet man nepasisekė. Kadangi anglų kalbos nelabai suprantu tai nežinau ko iš manęs ten reikalauja.

  akcijos (93.166.140.*) rašė

reiketu patarimo     dar kolkas niekur

gal galit patart kaip viska pradet tik kuo paprasciau :)

  de sekmingos prekybos (78.62.206.*) rašė

prekyba    optio feir

del prekybos kokia strategija prekiaut opcijonais valiuta kur daugiau galiu uzdirbt iki 10000 euru per menesu kur rase kokia tavo sekmes istorija

  Algis Varnas (155.32.206.*) rašė

Re: prekyba - de sekmingos prekybos

Sveiki, mano prekybos metodas yra labai lengvas ir kiekvienas gali daryti tą patį. Prašau perskaitykite instrukcijas ir sekite penkis lengvus žingsnius. Tuomet galėsite uždirbti daugybę pinigų.

  vytautas (78.62.206.*) rašė

del prekybos atnaujyta to option platforma    Top Option

Sveiki jus dar prekiaujete Top Option platformoje gal zinot geras prekybos strategijas kad butu galima normaliai uzdirbt siuometu platforma yra atnaujyta parasyk man y elektroniny pasta busiu tau labai dekingas jus vistiek esat profesonalus prekiautojas as dar tik vidutiniokas

  Algis Varnas (140.200.42.*) rašė

Re: del prekybos atnaujyta to option platforma - vytautas

Sveiki, Topoption yra vienas iš geresnių brokerių - jie yra licenzijuoti ir patikimi. Vis gi, pradedantiesiems tai pat rekomenduočiau kitus brokerius, kurie jiems yra tinkamesni..

  Sveiki (86.38.216.*) rašė

Susidomėjimas    forex, metatrader4

Sveiki, labai įspūdingas jūsų gyvenimo "prasimušimas" .Toks įspūdis, kad prekiaujant tomis biržų akcijomis mažas šansas, kad praloštum. Esu prekevęs forex metatrader4 platforma, bet kaip suprantu čia truputi kitaip. Šioje platformoje gal didesnis pelno gavimo procentas ar kaip? Prašyčiau išsamesnio paaiškinimo, jei turėtumet laisvo laiko. Dekui :)

  Algis Varnas (210.54.211.*) rašė

Re: Susidomėjimas - Sveiki

Sveiki, prekybai akcijomis galite naudoti Metatrader4 taip pat kaip binarinius opcionus. Rekomenduoju pradėti su licenzijuota įmone. Jie naudoja kelias platformas, įskaitant Metatrader 4.

  dainius (82.135.185.*) rašė

klausimas

sweiki norejau paklausti kaip galima daugiau suzinoti apie sy dalyka?

  Algis Varnas (210.54.115.*) rašė

Re: klausimas - dainius

Sveiki, daugiau sužinoti galite pagrindiniame šio tinklalapio puslapyje. Tiesiog perskaitykite, prisiminkite penkis žingsnius ir sekite intrukcijomis. Tai jums leis sėkmingai prekiauti!

  Verslas (78.63.229.*) rašė

Ismokti dirbti    neprekiauju

Prasau viska paaiskinti is esmes ir ismokyti. Janina

  Algis Varnas (121.99.98.*) rašė

Re: Ismokti dirbti - Verslas

Sveiki Janina, metodas yra labai paprastas, tiesiog perskaitykite instrukcijas, esančias šiame tinklalapyje (paspauskite ant logotipo viršutiniame kairiajame kampe), perskaitykite instrukcijas ir tai darykite.

Visi komentarai(naujame puslapyje)
 
 
 

 Pridėti naują komentarą!

Klauskite visko arba pasidalinkite savo nuomone
Detalias instrukcijas gausite į savo el. paštą.